Jump to content

Moto Zajednica

Roštilj i kupanje na Petničkom jezeru!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

E jest` bilo dobro ... Lazine kulinarske sposobnosti su bas dosle do izrazaja  :D  :D A i jos po neke  ;D Bilo je stvarno Extra, prava ekipica, do duse neki su nam nedostajali ali sledeci put ne idemo bez njih ...  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Pa zar niko od vas sem mene ne zna da napravi putopis kako valja ?  ;D ;D ;D

 

Vidim da vam je bilo bash lepo !!!  :)

Nego zashto Zakarusov motor roni ?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

Pa zar niko od vas sem mene ne zna da napravi putopis kako valja ?  ;D ;D ;D

 

Vidim da vam je bilo bash lepo !!!  :)

Nego zashto Zakarusov motor roni ?  ;D ;D ;D

 

Otpali mu pomocni tockici  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

E jest` bilo dobro ... Lazine kulinarske sposobnosti su bas dosle do izrazaja  :D  :D A i jos po neke  ;D Bilo je stvarno Extra, prava ekipica, do duse neki su nam nedostajali ali sledeci put ne idemo bez njih ...  :D   :D   :D

 

Bas lepo, da nisam ranije isao sa ovom ekipom ne bi znao sta propustam, ovako... tiha patnja. Al obecavam (u ime svih nedostajucih) da se sledeci put pridruzujemo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Pa zar niko od vas sem mene ne zna da napravi putopis kako valja ?  ;D ;D ;D

 

Vidim da vam je bilo bash lepo !!!  :)

Nego zashto Zakarusov motor roni ?  ;D ;D ;D

 

A Toma nije stavio sliku kada sam uspesno presao taj „potocic“.. Ovo je bio povratak, opala koncentracija ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Evo malo teksta da ne bude: slike ima, tona nema :)

 

Znate sta je najteze: Kada se vratite sa ovakvog vikenda u kancelariju, i pogledate sebe kako plivate u Drini sa sve konjicem, a ne smete da podelite sa kolegama, da ne bi beli kombi sa cikama u mantilima dosao po vas ;D

 

Salu na stranu, vikend cista desetka, klopa takodje. U povratku smo svratili u sportski centar Suncana reka, gde pored odlicne jagnjetine, jahanja konja, mozete prespavati u prelepim kucicama na obali Drine za smesne pare. Topla preporuka.

 

Kazu da macke osecaju mesto koje je puno pozitivne energije i koje je bezbedno... Slika govori sve ;D ;D ;D

 

post-3034-12879046456147_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

Opet vi!  ;D

 

E ja vise ne mogu ovako...

 

Posto mi je sopstveni prevoz u maleru, sledeceg vikenda painkillers i jedno zadnje sediste su moji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

cao drustvo ja opet kao navijen ali stvarno ne znam bolji nacin i bolje drustvo za vikend posto jbg preko nedelje se radi,ali moze bar po koja rec uz casicu pica  u kaficu itd.srem znam ali ovo je heavy.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

Opet vi!  ;D

 

E ja vise ne mogu ovako...

 

Posto mi je sopstveni prevoz u maleru, sledeceg vikenda painkillers i jedno zadnje sediste su moji!

 

;D ;D ;D ;D

 

ajd nabavi i meni to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

E, ZAKARUS-u da si malo požurio, dao bih ti da sediš na Evropi ;D .

U momentu kada smo mi polazili stigao je DEYAN76 i reče da treba da stigne još BjB-ajkera.

Ova slika je napravljena par minuta pre nego ste vi stigli.Mi smo se inače vraćali sa skupa u Banji Koviljači.

post-1397-12879046633401_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

 

 

Kazu da macke osecaju mesto koje je puno pozitivne energije i koje je bezbedno... Slika govori sve ;D ;D ;D

 

 

 

E pa prijatelju Zakarus...............ako tako kažu.........onda lažu.

 

Upravo tamo gde mačka spava  NIJE preporučljivo da spava čovek.........a tamo gde KONJ spava - tu lezi i spavaj to je mesto gde je pozitivna energija ...............

Da, da.........poznato je da je mačka specifična životinja koja je sposobna da upije negativnu energiju.........primer - kada se ne osećaš dobro u smislu jako si nervozan (a imaš mačku pri ruci) pomazije polako od glave do repa i tako više puta i tvoje raspoloženje će se bitno popraviti........nervoza će nestati...............probaj !

 

Ovo je bila dobronamerna primedba..............za mačku.

 

Inače čestitke za OČIGLEDNO odlično proveden vikend...........super, zavidim vam...........

 

Pozdrav ..........iz Afrike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Varadero 1000

...i nekako «na koncu svih konaca» najbolje je nemati nikakva očekivanja. Kako ono kažu, bez očekivanja nema povređivanja. Takvom bi se mogla nazvati i ova (avan)tura.

Samo se krenulo.

Koliko je ko prtljaga u mislima nosio, ne zna se, ali je izgledalo da su svi jedva čekali da ga se otarase. I tako se srezmerno tom teretu  pritiskala i papučica za gas.

Naravno, prednjačio je «frfljavi», jer je, iako neznajući put, krstario putem gore-dole, gore-dole... Bio je naš dragi «jo-jo», koji se na koncu brzine stalno smanjivao i povećavao, onako ugruvan i herpesičan.

I dok su neki žurili, neki zaostajali, svi zajedno smo konačno bučno uleteli u topao, miris šljivika i mir Petničkog jezera do tada tek kadkad narušen trzajem nekog plovka. Dah akcije je zavladao na livadi kraj jezera, da su se i, do tad mirni i zadovoljni pecaroši, prisetili svojih davnih dečačkih snova o dalekim jezerima Bajkala i dubinama Kaspijskog jezera. Euforično raspakivanje, jahanje po brežuljcima, žagor, smeh, zabadanje kočića šatora i tek na nekih pola daha krenusmo na. «Plodove tora» kako neko reče. Tu, u staroj Vodenici nađosmo nešto u, usled kiše, skraćenom meniju, i uživasmo uz klobuk starog vodeničkog točka i priče iz Nepričave, u koje bi možda i sumnjali, da ne posvedočismo hrabrosti jednog malog kočopernog Srbina koji se darnuo da smoči svoje sirac-noge u hladnom, nabujalom potočiću spasivši od sigurnog gubitka malog plavokosog dečaka. I tako, punih stomaka i pod vođstvom prijatelja iz Valjeva, krenusmo ponovo u pohod na lovinu...malu belu, pa rolovanu, pa malo nabodenu na štapiće...i naravno, 'lebac! I onda opet livadenje, pivkan-divanjenje kraj motora, uskakanje u zelenu skramu kreketavog jezera, prebacivanje s kuka na kuk, pa roštilj ćumurče... i sve to baš kao da je prvi put. Isti žar. Ista radost. Vladavina čiste epidemije smeha i kikotanja. Kikokratija. I to verovatno zbog toga što nekolicina ne zatvara. Ako onaj ne «frflja», što zapravo znači da nije prisutan, onda Šumenko kritički sagledava sve aspekte započete i nezapočete teme, uz otvoreno pivce, podrazumeva se, pomno obazirući se na mogućnost da ne lane nešto preda mnom, na šta se, pa opet, nadovezuje Gedget Toma, ponosni vlasnik velelepne Hilton Šatre (dok nije došao, mislili smo da smo nivo), na kojoj, začudjujuće, ne piše KTM. I taman se navikneš na taj žamor, ono uskoči «frfljavi», a za njim kao alarm sledi: «P' kako»)...sa 101 humoresknim poklopcem i gomilom iskričavih komentara, na koje «F» uredno, rafalno uzvrati i pretopi žamor u smeh. I sve tako u krug, dok nam Laza ne spremi «prstedapoližeš» lovinu i zapuši nam svima usta, slatkim mljackanjem i masnim krajevima rukava. A onda oke samo sijaju. Kao žeravice na Stromu podno vatre, dok Alex loži li loži, ćutke i vredno, dok u pozadini gusti dim uranja u maglu iznad same vode, uz poznati hit Prodigy-a i nasumični krik: «p'kako»

I sve to u tišinu prati Diša. Od straha ili uživancije, do danas ne znamo. Pustio svoju muziku, ne bi li povratio vezu sa civilizovanim svetom, i kao pecaroš ribu, krenuo da zamara masu dobrim muzičkim ukusom, strpljivo i smišljeno.E, ali ne zna on, to su tajne velikih majstora. Jel tako, Raške! Doduše, ovaj put sam ja bila zaslužna (e, ladno neki pridev i u ženskom rodu) za rasturanje, jer srdačno predložih lucidnu igru, u kojoj su samo probrani hteli da se okušaju. Dva komada prisutnih su pali u delirijum tremens sa ozbiljnim posledicama halucinacija mitskih bića. I tako je igra propala. Bar ovaj put (hvala svima koji su verovali u mene).

I tako je 9 malih gusara, jedan po jedan, negde i dva otišlo, neki u velike, većina u male, do jutra vlažne i smrduckave šatore, bez i jedne kvalitetne i pametne misli u glavi, osim jedne: e, ovo je život.

 

A, ujutru...hehe...duvaaan...čvarciiii...joooj...lepoteee. Fraaaapeeee.....

 

 

Scoring weekend-a:

 

+ Diša sačuvao motor

+ Toma je konačno na nekoj slici, doduše mokar

+Alex nije otrovan ugljen monoksidom

- Šumenko častio mene i Rašu, ostao bez čarapa, ostao bez patika (za jetru će da javi)

+Laza odneo trofej u prolasku kroz Drinu

+ Frfljavi spasao dečaka veličine palca

+ «P' kako»  se nije pretvorio u kokokosku

~  Raša je papuča jer sluša devojku minerku

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hteo sam da napisem nesto opsirnije o ovom vikendu,ali mi je sada drago sto nisam.Cisto zbog predosecaja!Slucajno ispadog pametan,da ne ispadnem glup.Pa i to je nesto!  :D

Sto se tice devojke minerke(koja to realno nije),ja bih ovako javno da pitam,Cecili imas li ti neku sestru isto tako zanimljivu i vickastu?  ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja