Jump to content

Moto Zajednica

yamaha drag star 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa

Tacno RIP, svi su naduvali cene i kukaju sto im niko i ne komentarishe prodaju, pazi sada ce neko da trzne 4 soma za oldtajmera, ovakav primerak nema razloga da bude skuplji 3000-3500 evra, pa da vidis kako bi nasao novog vlasnika. Ja poznajem najmanje dva lika koji bi platili tu cenu za ovaj model, ali nece da padaju na pustene balone, nego kad otopli u Italiju po bajk. U yamahi na Dusanovcu nov 2009 godina proizvodnje kosta 5990. pa sad prosudi koliko treba da kosta star 13 godina. Bobi je svog 2003 i duplo manje km prodao za 4000 evra i shuta se u bulju.   http://www.moto.it/moto-usate/yamaha/xvs-650/xvs-650-drag-star--1997-05/index.html?msg=2336218  BRISHITE OVO AKO JE OFF

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: srbija - negotin
  • Motocikl: vstar 1300

sta da ti kazem ortak niko nece da pozove,kada bi pozvali  pa bi bilo svakakvog dogovora a ovako preko poruka sta vredi pričati o ceni kada se stipsari na pozivu,sto se tiče italije ima i dobrih očuvanih motora a bogami i loših stvar ukusa moj je  iz nemačke uvezen,i uvek bilo koliko pare toliko muzike a mi srbi smo čudan narod ja da stavim cenu 1000€ svi bi pitali da li može jos nize-cista srpska posla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

ja da stavim cenu 1000€ svi bi pitali da li može jos nize-cista srpsak posla

Za ovo si tako u pravu! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 594 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: kawasaki

Ne brate,da stavis cenu 1000eu "svi" bi komentarisali kako "nesto tu sigurno nije u redu-zaobidji to"!  ;)

 

E sad.ne pratim nesto bas cene,ali 97god pa da kosta 4000+??? Pa nije Afrika  ;D

 

Inace motor izgleda perfektno! srecno sa prodajom  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: srbija - negotin
  • Motocikl: vstar 1300

ortak dosada niko nema kredit  da pozove i da pita za cenu  a kao hoce da pazare motor,svaka čast pojedincima

a cena jedosta manja od 4000€ ali kada se nadje pravi ljubitelj motora napravicu extra nisku cenu,a razlog prodaje je samo da bih kupio drag stara od 1100cm ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja