Jump to content

Moto Zajednica

Pomooooc gumice za kocioni klip!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Drugari, da li mi neko moze reci kod koga mogu da porucim gumice za prednji kocioni klip za Yamahu XT600 88god, jednoklipna klesta???

Narucio sam bio preko Bere ali kaze covek da moram da ih uzmem sa sve klipom i to kosta 45e. Da li ima neko ko moze da mi nabavi samo gumice ili da kupujem i klip koji mi ne treba?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Drugari, da li mi neko moze reci kod koga mogu da porucim gumice za prednji kocioni klip za Yamahu XT600 88god, jednoklipna klesta???

Narucio sam bio preko Bere ali kaze covek da moram da ih uzmem sa sve klipom i to kosta 45e. Da li ima neko ko moze da mi nabavi samo gumice ili da kupujem i klip koji mi ne treba?!

 

Mozda trebas da poslusas Beru da uzmes gumice sa klipom (ako je novo) jer,ako su ti klipovi osteceni (imaju risove) opet ce ti ubrzo zamjenjene gumice procuriti. ;) :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Ili probas kod ovih http://shop.wemoto.com/ , cini mi se da je svima sve uredno stiglo, ko god da je narucio u roku od 15 dana, meni za 6-7. Meni nisu naplatili carinu, ali cini mi se da nekome sa foruma jesu. Raspitaj se malo, pa odluci sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

Ili probas kod ovih http://shop.wemoto.com/ , cini mi se da je svima sve uredno stiglo, ko god da je narucio u roku od 15 dana, meni za 6-7. Meni nisu naplatili carinu, ali cini mi se da nekome sa foruma jesu. Raspitaj se malo, pa odluci sam.

joooj ne spominji mi wemoto!

Ipak sam narucio od Bere sve u kompletu, kad je bal...

Hvala svima na pomoci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

firma sigurnost zrenjanin ima sirok dijapazon kocionih gumica,oni su proizvodjaci,mislim da cak i izvoze.sto se tice zamene samo gumica to je ok mada ako se pojeo klip pojeo se i cilindar,najbolje zameniti sve kpl ipak su to kocnice. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Ili probas kod ovih http://shop.wemoto.com/ , cini mi se da je svima sve uredno stiglo, ko god da je narucio u roku od 15 dana, meni za 6-7. Meni nisu naplatili carinu, ali cini mi se da nekome sa foruma jesu. Raspitaj se malo, pa odluci sam.

joooj ne spominji mi wemoto!

Ipak sam narucio od Bere sve u kompletu, kad je bal...

Hvala svima na pomoci

 

Sto , sta im fali? Reci sta je bilo, da se ne zeznem ako mi bude nesto trebalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 534 postova
  • Lokacija: Bač
  • Motocikl: Yamaha XT600 2kf

firma sigurnost zrenjanin ima sirok dijapazon kocionih gumica,oni su proizvodjaci,mislim da cak i izvoze.sto se tice zamene samo gumica to je ok mada ako se pojeo klip pojeo se i cilindar,najbolje zameniti sve kpl ipak su to kocnice. ;)

Ma klip i cilindar su ok, i gumice stare cu bile dobre nego sam hteo celu celjust da remontujem, ofarbam i zamenim sve gumice posto mi kocenje nije bilo bas za pohvalu. Tako da nisam hteo da vracam stare gumice a cisto sumljam i da bih uspeo.

Ili probas kod ovih http://shop.wemoto.com/ , cini mi se da je svima sve uredno stiglo, ko god da je narucio u roku od 15 dana, meni za 6-7. Meni nisu naplatili carinu, ali cini mi se da nekome sa foruma jesu. Raspitaj se malo, pa odluci sam.

joooj ne spominji mi wemoto!

Ipak sam narucio od Bere sve u kompletu, kad je bal...

Hvala svima na pomoci

 

Sto , sta im fali? Reci sta je bilo, da se ne zeznem ako mi bude nesto trebalo.

Ma nista. Da sam narucio odmah od Bere sad bih se lepo vozao ko covek ovako mi je propala sezona i izgubio sam kilo zivaca. Uglavnom, nije problem u ovima iz Wemota nego sam ja, budala, hteo da se napravim pametan i da me izadje jeftinije i na kraju pusha! Da skratim pricu, napravim ja porudzbinu, par semeringa i prasinara za stapove, gumice za koc klip i ngk iridium svecica i to me sve izadje 41 funta! Posaljem ja tu porudzbinu sa sve parama drugu koji ima PayPal i on to poruci ali ne u Srbiju, posto neko rece na forumu da je carina 40%, vec u Madjarsku, drug iz Subotice ima stan i ide preko 2-3 puta nedeljno pa ce on to doneti, ma odlicno! Naruci on to, prodje nedelju dana, dve i javlja mi da su mu blokirali racun zbog neznam cega tako da ovi nisu mogli da izvrse uplatu ili sta god ali su mu javili da cuvaju paket i da ce poslati cim ovaj bude mogao da uplati. Naruci on to ponovo, sve super, ja zvrcnem druga u Suboticu da vidim kad ide preko i covek mi kaze da ima nekih problema sa pasosem i resice to tek sredinom septembra! :o Bolje da mi zveknuo par samara, lepse bi se osecao! Na kraju cimnem Beru kaze covek nema problema krajem nedelje ti stize paket. I tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja