Jump to content

Moto Zajednica

4 ZGUBIDANA I MORE U CRNOJ GORI

Recommended Posts

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Videli smo se usput...pozdravio sam vas...

Mi smo se vracali iz Cg - sivi Transalp s koferima prvi, i crna Kawa ER-6f iza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Videli smo se usput...pozdravio sam vas...

Mi smo se vracali iz Cg - sivi Transalp s koferima prvi, i crna Kawa ER-6f iza.

Aha..da...Negde na Zaltiboru tj malko pre ste prosli... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Lepo, nego sto istim putem nazad!? ;)

Neznam ali na Novi PAzar mi se nije islo jer mi je put dosadio a ova deonica mi se svidja... :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Bravo Miljane care,

Hvala na divnom drustvu i sto si imao volje da napises putopis.

  Par reci i ja, valja se kao ucesnik... ;D

 

Sedimo tako kasno u noc, Peca ,Miljan i ja , i pade pripito ubedjivanje da se ide da CG na more. KAze Milan da imamo kod koga i da je prelepo (nisam ni sumnjao), a ja jedini ne mogu, zbog obaveza na poslu, a i blizi se odmor, pa se nema vremena. Medjutim kada sam dosao kuci, malo me uhvati putna groznica i razmisljanje na temu da mi je takav jedan put bio na spisku za odvozati ove godine, pa rekoh STO DA NE :D

Zovem Pecu ujutru , kazem mu za plan i bez mnogo ubedjivanja, jos manje priprema, eto nas dvojice na putu za Vrnacku Banju. Vukanu je predlog samo pomenut i on bez mnogo natezanja odluci da ide sa nama. Ali nije mogao to vece, vec pade dogovor da se ujutru nadjemo, mi iz Banje , a Vukan iz BGDa. I nadjosmo se u Cacku, pa put pod motore :D.

  Ostalo je Miljan jako lepo opisao i ulepsao slicicama, pa nebih davio i ja.

  Mali problem sa Kinezom adekvatno resio majstor u Podgorici, pa mi napravismo jos jednu lepu voznjicu preko Cetinja do Ppdgorice, pa nazad , da probamo i taj put, kroz tunel Sozine. Tako da je i taj dan prosao u prelepoj voznji i zadovoljstvu Pecinom sto opet jase.

  Moram puno da se zahvalim nasem domacinu Marku, koji sem sto nas je primip u svoj kamp, nego nas jos i hranio i to dobro.

  Velika preporuka za obici Radovice, gazda Marka i Plave horizonte. Miljan je vec ostavio kontakt, pa ko planira na ovakvu turu, slobodno neka se uputi kod Marka i osecace se bolje nego kod kuce.

    Peca i Vukan odlucise da ostanu jos koji dan pa smo ih sinoc sacekali i culi utiske, koje ce oni vec, kad dodju k`sebi, sigurno opisati i postaviti par slicica i klipica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Sto se zalis?Ajmo sledeci vikend dole? a? Ja sam uvek za akciju :D Odmor mi traje do kraja avgusta....

 

Ma i ja sam, ali nemam vremena... Ni jednog, ni drugog... ;(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Sto se tice voznje: kod mene je bilo par situacija u povratku ali u Srbiji.Tip pretice kao da mene nema u traci.Otpanjim mu vazdusnu svirenu sa V Stroma i onda shvati da sam tu pa pocne da cima volan.

Vukana je jedan kamion u CG saterao do ivice puta na isti nacin.Mada nije bilo u sustini opasno i ovo su izolovani incidenti.Odrona nije bilo.Put je ok.

Zvezdane,znas da nismo bili tamo.BAscarsija....Meni licno nije zanimljiva ta sredina.Pitaj Mikulanca gde je bio... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

^^

hahahha  :)

Tol`ki covek,a plasi se jezeva! :D

Ih Daki.On ti je mala maca. ;D Dosle one studentkinje a on pobegao kao da ga juri Konan. ;)

Vukan je bio zverka.Opasan je kibicer  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Nisam ni sumnjao kakva ekipa pa da prodje bez vrhunskog zezanja....

Veliki pozdrav i odlicna runda.

Ocete li mozda i sa nama sledeci vikend?!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nisam ni sumnjao kakva ekipa pa da prodje bez vrhunskog zezanja....

Veliki pozdrav i odlicna runda.

Ocete li mozda i sa nama sledeci vikend?!  ;)

GDE? :)  Ako je na more....moze.... :D Sator varijanta.... ;D  Ekonomicno i nomadski.... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Nisam ni sumnjao kakva ekipa pa da prodje bez vrhunskog zezanja....

Veliki pozdrav i odlicna runda.

Ocete li mozda i sa nama sledeci vikend?!  ;)

GDE? :)  Ako je na more....moze.... :D Sator varijanta.... ;D  Ekonomicno i nomadski.... ;)

od 06.08. pa da 09.08.2009 varijanta ko kako savata sta  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nisam ni sumnjao kakva ekipa pa da prodje bez vrhunskog zezanja....

Veliki pozdrav i odlicna runda.

Ocete li mozda i sa nama sledeci vikend?!  ;)

GDE? :)  Ako je na more....moze.... :D Sator varijanta.... ;D  Ekonomicno i nomadski.... ;)

od 06.08. pa da 09.08.2009 varijanta ko kako savata sta  ;D ;D ;D

Ajd da ne drobimo ovde  :D na PM mi salji vas plan pa da vidim da li se uklapam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Evo i od mene par fotki i komentara. Bilo je sjajno, steta sto cela ekipa nije ostala duze. Forrest i ja smo se dodatna dva dana vijali planinama i dolinama do Skadarskog jezera. Nas putopis ce biti posebna tema.

 

Bg, moja garaza, 5:00 AM, spreman sam za pokret, sa Dakijem, Forrestom i Darkom treba da se nadjem kod Cacka u 6:30 AM

SzTiT_072320094632.jpg

 

Dorucak i odmor na Zlatiboru: Daki i Forrest

cn1pB_072320094638.jpg

 

Dorucak i odmor na Zlatiboru: Dark

qHCtN_072320094635.jpg

 

Jos jedan odmor

sqDZZ_072320094646.jpg

 

Pred Petrovcem - opet kratak odmor

d7XYY_072320094661.jpg

 

Idemo na plazu - obratiti pazjnu na zastitnu opremu: majice i cvikeri za sunce (ne pokusavati kod kuce, samo za profesionalce)

JPy3F_072420094674.jpg

 

Plaza Plavi Horizont - Forrestova rehabilitacija noge

6d3ya_072420094681.jpg

 

Stenoviti deo plaze Plavi Horizont, Daki se sprema na opasan skok u more :)

3WUkw_072520094727.jpg

 

Daki i Forrest na putu za Cetinje

3CVAP_072420094695.jpg

 

Forrestov Challenger je jos jednom dospeo na more!!! Daki je ispred njega

7ZzMC_072420094716.jpg

 

Veci deo ekipe krece nazad u Srbiju

lyfQg_072620094749.jpg

 

Nas domacin, gazda Marko, ljudina nad svim ljudinama!

2bvdC_072620094752.jpg

 

Eto toliko od mene.

 

Uzivajte!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Evo i ja da dodam svoje utiske,obzirom da sam na ovaj put posao nikad nespremniji.Nazalost nemam slicica.Da je fotoaparat jedino sto sam zaboravio,dobro bi bilo.Vece pred polazak mi se pokvario mobilni telefon(nece da se puni),sto me je unespokojilo vise nego problematican lanac na Challegeru,i ostale stvari.Svi brojevi telefona zarobljeni!Kako li smo ziveli bez ove sprave ranije? :o

Kao sto je vec receno,dogovor za ovo putovanje je pao u kafani u sitne sate,u polupripitom stanju.E sad,kad je vec receno,nema nazad pa sta bude,jedan je zivot.U sredu prepodne pokusavam da uradim sto je vise moguce,jer popodne Daki i ja krecemo put Vrnjacke banje kod Miljana(banja je prelepa,meni se nije ni islo dalje,ali dogovor je dogovor  :D ) Zvezdane hvala na veceri!Miljanu hvala na svemu.

Polako otrkivam sta sam sve zaboravio da ponesem(vreca,peskir,podmetac....),nista bez cega se ne moze  ;D.Konacno na izlasku iz PG moje strepnje su se obistinile,spada labavi lanac,lomi sraf na bloku,i zaglavljuje se izmedju tocka i zadnje viljuske.Ostajem na nogama,zahvaljujuci tome sto smo sporo isli.Sreca u nesreci pa smo u civilizaciji.Vec blago ocajan pozivam drugare sa foruma,Sparca,Veceg crnogorca,Wulfy-ja....Dobio sam par telefona podgorickih majstora,ali su svi van grada,ili zauzeti do ujutru.Saxi,Deyan76,i Gremlin su pokusali svesrdno da pomognu iz daleka.Sve to pomno posmatra ekipa info-centra koja ispija pivo ispred lokalne prodavnice.I eto resenja,kazu,pa imate automehanicara 100 metara dalje,on to moze da sredi! :o

Dolazi momak i kaze:"Ja to mogu da sredim!" Carobne reci za nase usi.Motor ostaje,i pada dogovor da dodjemo sutra po njega.Sutradan smo ipak odlucili da nam ne propadne ceo dan,te smo oko 16h krenuli Daki,Vukan,i ja put PG.Challenger izdrzao do kuce,ostalo znate.Zahvaljujem se svim gore spomenutim drugarima na pomoci,sjajnom domacinu Marku,saputnicima na stpljenju.

Usput smo upoznali Marka Tenere,sreli pred Ulcinjom drugara iz zute grupe(izvini,ne znam ti nik),upoznali neke slovence iz MC Legends Forever Kranj,i neka dva italijana na proputovanju kroz Albaniju i Crnu Goru.Po povratku kuci smo ih jos jednom sreli u PG,ali vise o tome u drugoj temi uskoro

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Umalo da zaboravim,veliki pozdrav za brata Squirrel-a (Radeta) iz Pozege,koji nas je "nahvatao" u povratku,ali i o tome vise u onoj temi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja