Jump to content

Moto Zajednica

KTM - narandžasta ekipa

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Bez vizira ja ne mogu da izdrzim vise od 5 minuta pri 120km/h na auto putu, jedino da se malko spustim, ali opet nije fino (visok sam 188cm). sa vizirom nemam nikakvih problema, vjetra nema :)

 

Pa kad si mator. Ja sednem i odem u Kragujevac i ne skidam se ispod 180 km/h. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

video sam da se moze naci dodatni vizircic, ali koliko on stiti ?

 

Imam vizir, jednom sam ga stavio i skinuo jer ne pomaže preko 140 km/h

Hoćeš da kupiš ?

 

IMG_0098.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Koliko se na sedistu moze izdrzati neprekidno ?

 

Pošto na ovom motoru zabavi nema kraja, može se izdržati neprekidno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

A opet da ponovim, konkretno me interesuje da li neko zna nesto bas o ovom bivsem Srdjanovom motoru ?

 

Zna moj ćale.

Učitane su sportske mape tako da u svim brzinama ima linearan odziv na gas, tako da se vozi glatko

i bez cimanja, kao da imaš bar dva cilindra. Pazi na oduzimanje gasa.

Auspuh je modifikovan pa imaš bar 3 ks više, ne bacaj pare na Akrap.

Motor je redovno održavan, samo vidi da li nasleđuješ garanciju.

Sedi, vozi i ne razmišljaj  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

To je i meni bilo receno, sve od reci do reci, al' rekoh, da proverim, I promenjena mu je zadnja plastika, ali kad se skinu plastike sve je novo, bas novo,  pa sam se pitao koliko je ozbiljan razlog menjanja plastike, mada je sve ostalo besprekorno, receno mi je da ga je neko zakacio dok je stajao i polomio mu plastiku, a jeftinije mu bilo da stavi novu nego da faba, posto valjda sa tim radi...'''bem li ga..

Ostalo je sve novo, presao oko 8000 km.

 

Da, kupio bih onaj vizir, ako moze i ona sitnica od cene ?

Jel' ima mozda veci, da bolje stiti od vetra ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Jos jednom hvala.

Pretpostavljam da nosac kofera i vizir mogu naruciti samo u Pro motu. Znas li mozda cene okvirno ili neki drugi izvor za nabavku delova ?

Nema na cemu, vazda ;) Najbolje je u proMoto-u, tamo imas original djelove. Ja sam sve to uzeo u CG, narucio zajedno sa motorm. Nosac kofera je cini mi se 125 eura.

 

 

 

Bez vizira ja ne mogu da izdrzim vise od 5 minuta pri 120km/h na auto putu, jedino da se malko spustim, ali opet nije fino (visok sam 188cm). sa vizirom nemam nikakvih problema, vjetra nema :)

 

Pa kad si mator. Ja sednem i odem u Kragujevac i ne skidam se ispod 180 km/h. ;D

Mator? :D  Nisam ja mator nego konformista po tom pitanju, zna se za sta koje vozilo sluzi, necu da mucim sebe, mazohizam ne gotivim.

 

 

 

Imam vizir, jednom sam ga stavio i skinuo jer ne pomaže preko 140 km/h

Ni jedan vizir ne pomaze preko 140km/h (realno 160 km/h), na svakom motoru moras da zalegnes (cast izuzecima iz touring klasa).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Da, kupio bih onaj vizir, ako moze i ona sitnica od cene ?

Jel' ima mozda veci, da bolje stiti od vetra ?

 

Veći vizir za Duke 3 nema a da je baš za njega pravljen, ovaj sam platio 60 Eur u ProMoto,

pošto je samo jednom korišćen i nema ni najmanju ogrebotinu primereno bi bilo 45 Eur  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kupljeno !!!

Hvala i na popust na cenu !

Poslacu ti adresu na pp, pa mozes da mi posaljes brzom postom, ili vec nekako drugacije ako imas ti neku bolju ideju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Kupljeno !!!

Hvala i na popust na cenu !

Poslacu ti adresu na pp, pa mozes da mi posaljes brzom postom, ili vec nekako drugacije ako imas ti neku bolju ideju.

 

o.k.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Ja bih nekako zabranio vizire i kofere za KTM. To je čista jeres. Da se ne uvrede kolege, ali liči kao da se spremamo za put na banjsko lečenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Zasto, to mu samo povecava upotrbljivost.

Ako je za svaki dan po gradu, bez vizira i kofera, ako hocu malo negde i da odputujem, stavim vizir, kofer, gel sediste, prilagodim ga za putovanje.

To je kao da imam dva motora :D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Jasminko, ja te znam kao pribranog i razumnog čoveka. Kada se popneš na tu furiju od motora, dođi da se ponovo upoznamo. Ostaće samo sećanje na mirnog i tihog jasminka VIR-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

  Jasminko, ja te znam kao pribranog i razumnog čoveka. Kada se popneš na tu furiju od motora, dođi da se ponovo upoznamo. Ostaće samo sećanje na mirnog i tihog jasminka VIR-a...

Bas tako vlilis ,proslo ljeto si bio svjedok kako narandzasti motor izvuce iz covjeka njegovu tamnu stranu :D :D ;D

Jedno pitanje za vlasnike KTMa ,kako doci do dijelova u Srbiji ,koja je razlika u cijeni u odnosu na one na njihovom sajtui koliko se ceka na dijelove?

Ja sam porucio lamelu i jos neke sitnice kod jednog dilera i na 135e mi trazi jos 50e za uslugu ??? isporuka za mjesec dana ,posto sam glup prihvatio sam , za jos koji euro mogao sam otici do Beca i sam kupiti ;D ,a i prije bi se vratio ,pjeske.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Jel ti sad zao sto si prodao Afriku ;D

Jos je rano :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

  Jasminko, ja te znam kao pribranog i razumnog čoveka. Kada se popneš na tu furiju od motora, dođi da se ponovo upoznamo. Ostaće samo sećanje na mirnog i tihog jasminka VIR-a...

Za sada ostajem isti,em je zima, em sam sad za Novu godinu operisao herniju ( nekako mi bruh ili kila zvuce nekako kilavo), tako da jos bar mesec i po dana necu (ne bih smeo) sesti na motor.

Imao sam ja vec duke II iz 2005, tera te na gas iz dva razloga, prvi je sto ti lepo kad das gas, a drugi sto ako ne das gas, trese, cima, trokira tako da ako hoces da nastavis put moras da mu stisnes gas.

Jednom mi je usled vibracija, na sred auto puta otpala poluga menjaca, odsrafilo se , olabavilo pa spalo, sva sreca, stao sam i polako se vratio i skupljao delove po auto putu i sve skupio, nasrafio i nastavio put. Nije Duke za terensku voznju jer kad ti se odsrafe neki delovi i otpadnu ne mozes kasnije da ih nadjes u travi  :D :D :D !

Jedva cekam da sednem i da se malo provozam. Kad sam ga prvi put video na sajmu, pola sata sam sedeo na njemu i vikao brrrm, brrrm, sve dok me nisu oterali. Sad sam ga kupio i mogu do proleca po ceo dan da sedim na njemu i vicem brrrm, brrrm do mile volje.

A kad dodje prolece.....upoznacemo se ponovo, ako da bog !

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Zna li neko kako i gde da kupim nosac kofera za KTM DUKE 690, a da nije u Pro moto-u ?

Danas sam zvao i odvalili su mi cenu od 175 eura samo za dve sipkice, bez platforme.

Ja sam na svakom motoru imao nosac kofera i kofer, nakupovao sam ih boze pomozi koliko, cak sam imao kofer i na hondi 954, svi su bili novi, uglavnom GIVI, i to je sve, ma koliko komplikovano bili , izlazilo do 90 eura, Evil zoo  rece da je njegov platio 125, ajde i toliko, ali me sad bas iznerviralo koliko su zaracunali svoju proviziju. Ne volim te nase uvoznicke vacaroske  fore, bas me to iznerviralo. Ne zalim da platim nesto sto vredi. Ako je ta cena priblizna i vani, jbg, o.k. platicu, onda je kriv KTM sto je skup, ali ako nije, i ako sam spao na to da me vacarosi snabdevaju delovima i servisiraju motor, onda mi ni takav motor ne treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Javi se Scubi, ima da ga opravi da bidne k'o fabrički :D

 

Jasminko, ja sam mislio da sam najgori ali tebe drma kriza drugog puberteta samo tako ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ce se javim Scubi ! Moram da ga nadjem negde i da ga snimim kako izgleda da moze majstor da ga napravi.

Aj frljni mi tel. na PP.

 

A sto se tice Drugog puberteta, ja sam to odavno prelezao ( nekad i presedeo ili cak prestojao, zavisno od situacije). Ja vise zene i ne gledam, samo motore i... poneku ...devojku... ;) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja