Jump to content

Moto Zajednica

motociklista poginuo na gazeli (27.07.2009)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS ADV , Yamaha T MAX

Sve deluje kao klasicna zloupotreba R motora.Pobogu ,pa kad kupuju takve sprave pitaju li se sta znaci oznaka R na motoru i koja je njegova namena ,pogotovu dok te drmaju  testosteron i adrenalin.Steta , mladi ljudi odlaze potpuno nesvesni rizika u koji su se upustili i zato placaju najskuplju mogucu cenu.Saucesce porodici a drugima valjda neki nauk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

da su isli oko 70-80 a on je prozujao pored njih kod sajma (tj velikom brzinom)

nije nikad nosio kacigu barem ga ja nisam video sa njom.

 

nije uspeo da skrene u toj brzini.

 

 

 

obicno kazem " sam pao sam se ubio" na zalost povukao je i devojku sa sobom. >:( >:(>:(

 

pitaju li se sta znaci oznaka R

 

uglavnom Retard a cesto i R.I.P

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

DOKLE ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

"A"KATEGORIJA NEBI TREBALA DA SE IZDAJE PRE NEGO STO POTENCIJALNI KANDIDAT NEDOBIJE SVOJE DETE ILI PRE TRIDESETE.

MLAD SUVISE MLAD ???ZAO MI JE,MNOGO ALI BEZ KACIGE I OPREME NI DO KIOSKA PO PLJUGE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ta unakažena devojčica živi u mojoj ulici, nisam znao dok mi otac nije rekao za ceo slučaj. Od tad se ceo komšiluk na mene mršti kada prodjem kroz ulicu motorm čak i 30km/h, a do juče nisam imao tih problema a i važio sam za uglednog komšiju. Nikad bez kacige ni po cigare ne idem, ali džaba. Ne možete da zamislite koliko je gneva u vazduhu samo zbog jedne nesmotrne i bahate usijane glave koja je izazvala ovu tragediju. Čak se jedna od baba iz komšiluka prisetila scene kada sam pre pet godina  podigao motor na zadnji točak u ulici ne bi li isprobao da li kvačilo proklizava, i sada se to prepričava naveliko po kraju... Nadam se da će da se brzo zaboravi...

Takođe da dodam i jednu konstataciju iz ugla roditelja, a to je da je nesrećni momak možda imao sreću što je na licu mesta otišao među andjele, jer bi da je moje dete ovako unakazio ni krivo ni dužno, sigurno u tome pripomogao dugom devetkom ne razmišljajući ni trena o dužini robije koju bih dobio za takav čin...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Jel neko zna vise kako je ta devojcica? Da li ce se oporaviti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

netreba suditi poginulom treba učiti žive o greškama!!!!

 

saučešće porodici a devojci brz i bezbolan oporavak!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

ko je terao da se penje sa njim na motor?!

 

Prvo iskreno Saucesce porodici i prijateljima. :'(

Djevojcica je maloljetna i on je trebao da razmislja o tome koga stavlja na motocikl. ??? ??? ???

Djevojcici zelim  brz oporavak. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ko je terao da se penje sa njim na motor?!

 

Prvo iskreno Saucesce porodici i prijateljima. :'(

Djevojcica je maloljetna i on je trebao da razmislja o tome koga stavlja na motocikl. ??? ??? ???

 

 

a sta je radila u 5 ujutru sa polu pijanom ekipom, da li je i tada bila maloletna?

 

zao mi je sto je nagrabusila ali i za nju vazi isto sto i za njega. sami su krivi. >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Opet taj CRNI R1... Masa ljudi pogibe sa njega, prejak je to motor i nije za svakoga.... To je moje subjektivno mishljenje... Bar je devojka ostala ziva, NADAM se da nece imati trajnih posledica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Saucesce !

Sto se devojke tice, krivi su njeni roditelji. >:( Sto se tice nastradalog decka, niko mu vise nije kriv  :-\

Nadam se da ce bar devojka biti dobro na kraju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

ko je terao da se penje sa njim na motor?!

Prvo iskreno Saucesce porodici i prijateljima. :'(

Djevojcica je maloljetna i on je trebao da razmislja o tome koga stavlja na motocikl. ??? ??? ???

a sta je radila u 5 ujutru sa polu pijanom ekipom, da li je i tada bila maloletna?

zao mi je sto je nagrabusila ali i za nju vazi isto sto i za njega. sami su krivi. >:(

 

Ja sam jednu takvu u Uzicu na Moto skupu, koja je trazila od mene i moga drustva da je neko poslije svirke odveze kuci "isprasio" da je sve trceci otisla kuci, a ne na motoru. >:(

Izvinjavam se za Off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ajmo da ne lupamo gluposti, nema ta devojka 7 nego 17 godina. Zna da misli, zna da se sama obrishe, ( MOZE DA POLAZE ZA MOTOR!!!), iznad granice za svojevoljni sex i shta ocete vishe? Sama je kriva shto je guska i nije ocenila da kreten sa kojim seda na Djavolju Igrachku je upravo to! KRETEN. Ima vi da ginete i da ginete uzaludno slushajuci savete nekolicine pametnih ovde. Ja ne planiram da poginem, a bogami ni da padnem sa motora (Kazu da boli u PM) a i skupo je...

 

 

Kacige na glavu , oprema ko shta ima, i lagano bre KRETENI JEDNI!

 

 

 

Oni koji se uvrede ovim postom znachi da su se nashli u njemu i bash me briga, zasluzuju to.

Oni koji nisu, svaka chast samo napred! Idemo negde da se vozimo i uzivamo u zivotu i kasnije budemo matore prdonje od 60 godina na Goldwing-zima!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ko je terao da se penje sa njim na motor?!

Prvo iskreno Saucesce porodici i prijateljima. :'(

Djevojcica je maloljetna i on je trebao da razmislja o tome koga stavlja na motocikl. ??? ??? ???

a sta je radila u 5 ujutru sa polu pijanom ekipom, da li je i tada bila maloletna?

zao mi je sto je nagrabusila ali i za nju vazi isto sto i za njega. sami su krivi. >:(

 

Ja sam jednu takvu u Uzicu na Moto skupu, koja je trazila od mene i moga drustva da je neko poslije svirke odveze kuci "isprasio" da je sve trceci otisla kuci, a ne na motoru. >:(

Izvinjavam se za Off.

 

 

Vidis o tome se radi, nije sve u dozvoli A,

IMA NESTO I U VASPITANJU

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jel neko zna vise kako je ta devojcica? Da li ce se oporaviti?

 

Dobre vesti su da je devojčica imala više sreće nego pameti, i da se oporavlja, te da je primljena kao teži slučaj u bolnicu...

 

Zimus je na sankanju polomila obe noge, reče mi komšiluk. Moj generalan stav je - šta traži maloletna ženska osoba posle ponoći sa nepoznatima i pijanima...

Apsolutna kontrola je nemoguća, zato pamet u glavu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Moj generalan stav je - šta traži maloletna ženska osoba posle ponoći sa nepoznatima i pijanima...

 

tražila đavola...

žao mi se svakog ko nastrada

ponovo mi odzvanja izreka: kad ne osećaš strah treba da prestaneš!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

Ajmo da ne lupamo gluposti, nema ta devojka 7 nego 17 godina. Zna da misli, zna da se sama obrishe, ( MOZE DA POLAZE ZA MOTOR!!!), iznad granice za svojevoljni s*x i shta ocete vishe? Sama je kriva shto je guska i nije ocenila da kreten sa kojim seda na Djavolju Igrachku je upravo to! KRETEN. Ima vi da ginete i da ginete uzaludno slushajuci savete nekolicine pametnih ovde. Ja ne planiram da poginem, a bogami ni da padnem sa motora (Kazu da boli u PM) a i skupo je...

 

 

Kacige na glavu , oprema ko shta ima, i lagano bre KRETENI JEDNI!

 

 

 

Oni koji se uvrede ovim postom znachi da su se nashli u njemu i bash me briga, zasluzuju to.

Oni koji nisu, svaka chast samo napred! Idemo negde da se vozimo i uzivamo u zivotu i kasnije budemo matore prdonje od 60 godina na Goldwing-zima!

BRAVO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Ajmo da ne lupamo gluposti, nema ta devojka 7 nego 17 godina. Zna da misli, zna da se sama obrishe, ( MOZE DA POLAZE ZA MOTOR!!!), iznad granice za svojevoljni s*x i shta ocete vishe? Sama je kriva shto je guska i nije ocenila da kreten sa kojim seda na Djavolju Igrachku je upravo to! KRETEN. Ima vi da ginete i da ginete uzaludno slushajuci savete nekolicine pametnih ovde. Ja ne planiram da poginem, a bogami ni da padnem sa motora (Kazu da boli u PM) a i skupo je...

 

 

Kacige na glavu , oprema ko shta ima, i lagano bre KRETENI JEDNI!

 

 

 

Oni koji se uvrede ovim postom znachi da su se nashli u njemu i bash me briga, zasluzuju to.

Oni koji nisu, svaka chast samo napred! Idemo negde da se vozimo i uzivamo u zivotu i kasnije budemo matore prdonje od 60 godina na Goldwing-zima!

BRAVO!

 

 

+1!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja