Jump to content

Moto Zajednica

mc POSEIDON Budva

Recommended Posts

  • lijeni motoras na skuteru, 30 postova
  • Lokacija: Bd
  • Motocikl: Africa twin rd07a

Ove 2009 god. osnovan je moto klub POSEIDON iz Budve klub ima za sada dvadeset članova a sastanke održavamo u kaffe Garden u centru grada. za sada nijesmo još postavili sajt mada je u toku. Nesrećnim sticajem okolnosti ostali smo bez našega člana i velikog borca za moto svijet Pera (drajv-a) tako da ove godine nećemo praviti moto žurku kao što smo planirali, ali će mo se upoznati po moto skupovima i družiti sledeće godine kod nas na skupu u Budvi.

 

 

Predsjednik kluba- Vlado Bulatović  tel. 067 251 400

Sekretar kluba- Luka Banović  tel. 068 140 448

post-5272-12879043225039_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

dolazim u budvu u sledecih 10-15 dana, jel ima tamo gde da se doteze lanac i slicno ?

samo se javi na neki od naznačenih telefona i ne brini  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5237 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ove godine mk POSEIDON Budva pravi moto žurku 02.10.2010.

Očekujemo dobar bend, helium parti itd....

Dobrodošli !!!

 

Cim nadjem shumsko -livadski put stizem  ;D Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

MK Poseydon - Budva - sa stalnom adresom Garden Caffe -  Budva  , planira da u prostorijama kluba (iliti Garden Caffeu) odrzi drugu zurku kojom bi proslavili zavrsetak jedne uspjesne moto sezone. Kao i prosle godine pozivamo sve bikere i ljude dobre volje da nam se pridruze i da svi skupa provedemo jednu dobru,dobru, dobruuuu noc u druzenju i zezanju.

Zurka pocinje u Subotu 02.10 u 21:00 na vec pomenutoj lokaciji i zbog lokalnih pravila traje do 01:00 sa muzikom, a pricanje viceva, dogodovstina i dr...dozvoljeno je dok sunce ne svane  :lol:

Ukolilko je neko zainteresovan za smjestaj, ima potpunu slobodu da se obrati bilo kom clanu Poseydona i sve cemo rijesiti na najekonomicniji nacin .

Sto se tice muzike imamo u planu da sve prijatelje pocastimo, slobodno mogu reci, jednim pravim Rock koncertom grupe koja nas je sve  odusevila na skupu koji je odrzan na Korculi. Svako ko voli ovu vrstu muzike trebao bi nam vjerovati na rijec da u toku prethodne godine nismo bili na boljoj svirci  :dance:  :dance:  i to je jedan ood razloga sto bi to zeljeli da podijelimo sa svima Vama.

 

za sve dodatne informacije naravno moze i kao reply a bogami i kao PM

 

DOBRODOŠLI

 

 

P.S. kako nas naći? Ovaj put označen oznakom E80 je jadranska magistrala, a ova oznaka je na putu ka Tivtu. Na semaforima kada se spustite niz brdo (ako dolazite iz pravca HN, KO, TV) skrenete desno ili na kraju bulevara na zadnjim semaforima (ako dolazite iz pravca BR, PG, CT) lijevo (ulica 22 Novembra, na desnoj strani fotke), pa onda desno u Mediteransku ulicu  ili pratite putokaze koji vas vode u centar. Kada se ulica razdvoji da između dvije trake postoji zeleno ostrvo još nekih stotinjak metara i sa lijeve strane je Garden-Caffe smješten među drvećem.

 

Gardencaffe.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Žabljane, Vucje, Srbija
  • Motocikl: Sprint Prince 125 i Kawasaki GPZ 500s

pozdrav braći bajkerima u Posejdonu. Živim na jugu Srbije i vozim Princa 125 tako da ste mi malo daleko, ali čim predjem na jaču mašinu eto me kod vas na piće i druženje a do tada bih rado nosio vaš amblem na svom prsluku. pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Budva Seoce
  • Motocikl: Honda VT 750 "Black Widow"

Ahoj všichni motorkáři v Černé Hoře, 

Budete si muset přeložit mou prezentaci. Jsem z České Republiky a v Budvě žiji třetím rokem. Stále však neumím srbsky. Slyšel jsem o vás od Saši, opraváře motocyklů z Budvy. Pokud mě pozvete, rád vás poznám. Nejsem mladý: je mi 70!!! 

V České republice jsem již 15 let členem party „Motorkáři nad 60 let“. Jezdíme na srazy, ale taky jen tak poklábosit do hospody u piva.

Z členství ve spolku nevyplývají žádné závazky, kromě slušného chování k ostatním členům. Neplatí se žádné poplatky a účast na akcích je dobrovolná. A přesto se nenašel nikdo, kdo by se kvůli titulu, motorce nebo bankovnímu kontu povyšoval nad ostatní.

Takže hlavně autem dolů. Opida

Promenio član Jiří Opalecký
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 652 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Za one koje mrzi da kliknu na translate ovo je google prevod:

 

Pozdrav svim bajkerima u Crnoj Gori, Moraćete da prevedete moju prezentaciju. Ja sam iz Češke i već treću godinu živim u Budvi. Ipak, srpski još uvek ne znam. Za tebe sam čuo od Saše, majstora motocikala iz Budve. Ako me pozovete, biće mi drago da vas upoznam. Nisam mlad: imam 70!!! U Češkoj sam već 15 godina član partije „Motociklisti preko 60“. Idemo na sastanke, ali idemo i u kafanu da ćaskamo uz pivo. Članstvo u udruženju ne povlači nikakve obaveze, osim pristojnog ponašanja prema drugim članovima. Nema naknade i učešće na događajima je dobrovoljno. Pa ipak nije bilo nikoga ko se izdigao iznad drugih zbog titule, motora ili bankovnog računa. Dakle, uglavnom dole autom. Opida

Promenio član grafigo
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja