Jump to content

Moto Zajednica

Do piramida i nazad za 4 dana - motorom

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Za rokanje u Mostaru se namas cega stideti jer apsolutno nema nikakve veze sa nama .Lep putopis ,samo napred

 

Ima veze sa ljudima i ljudskom gluposti. Nema veze ko je...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

Ihhh ja tek sada naidjoh na ovu temu :(

 

Zao mi je prijatelji sto nisam bio clan foruma u vrijeme desavanja ovog putopisa, ali ako se odlucite opet na dolazak u Sarajevo, obavezno se javite, ima se tu jos sta vidjeti :takoje:

 

Mostar, Buna, Stolac, takodjer destinacije koje su super za posjetiti, kod Mostara je sahranjen i veliki pisac Aleksa Šantić...

 

Za ljubitelje ribe, posebno mjesto iznad Konjica (na pola puta izmedju Sarajeva i Mostara), kolaci u samom gradu Konjicu... Svasta tu ima jos jako lijepog za vidjeti i proci!

 

Oh zasto nisam bio clan prije...0plac.gif? Bili ste na carsiji tik uz kafic sa nargilama gdje je THE BEST nargila u radu, objekat uradjen u stilu stare bosanske kuce (u stvari to i jeste bila kuca ali je prije vise desetina godina pretvorena u kafic). U tom kaficu se takodje okupljaju ljubitelji motora, vozaci istih, tako da tema za razgovor ima na pretek! Konobari i vlasnici uvijek super raspolozeni, ekipa koja se okuplja uvijek ima neku zezanciju, to je mjesto gdje dodjete kao potpuni stranac i sam, a vec nakon 5 minuta se osjecate kao da su svi prisutni gosti u stvari vasi dugogodisnji prijatelji! Obavezno za posjetiti!

 

Dolazila je jedna ekipa iz NS, BG itd, ali na zalost stigao sam u kafic na samom odlasku dragih gostiju :(

 

Da li ste imali priliku otici na zmajevac? Odatle se pruza predivan pogled na grad... Posjetiti trebevic? Bjelasnicu? Igman? Jahorinu?...:hej:

 

Doborodoslica svima!:zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

@Creative biker:

Nadam se da ce moj kinjezos od 150ccm moci izdurati da te/vas provedem i pokazem neke stvari i mjesta :zvizduk:

 

A ako ne, uvijek mogu autom, a neko ce se vec naci od jarana na motorima pa da to bude kako treba!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ihhh ja tek sada naidjoh na ovu temu :(

 

Zao mi je prijatelji sto nisam bio clan foruma u vrijeme desavanja ovog putopisa, ali ako se odlucite opet na dolazak u Sarajevo, obavezno se javite, ima se tu jos sta vidjeti :takoje:

 

Mostar, Buna, Stolac, takodjer destinacije koje su super za posjetiti, kod Mostara je sahranjen i veliki pisac Aleksa Šantić...

 

Za ljubitelje ribe, posebno mjesto iznad Konjica (na pola puta izmedju Sarajeva i Mostara), kolaci u samom gradu Konjicu... Svasta tu ima jos jako lijepog za vidjeti i proci!

 

Oh zasto nisam bio clan prije...0plac.gif? Bili ste na carsiji tik uz kafic sa nargilama gdje je THE BEST nargila u radu, objekat uradjen u stilu stare bosanske kuce (u stvari to i jeste bila kuca ali je prije vise desetina godina pretvorena u kafic). U tom kaficu se takodje okupljaju ljubitelji motora, vozaci istih, tako da tema za razgovor ima na pretek! Konobari i vlasnici uvijek super raspolozeni, ekipa koja se okuplja uvijek ima neku zezanciju, to je mjesto gdje dodjete kao potpuni stranac i sam, a vec nakon 5 minuta se osjecate kao da su svi prisutni gosti u stvari vasi dugogodisnji prijatelji! Obavezno za posjetiti!

 

Dolazila je jedna ekipa iz NS, BG itd, ali na zalost stigao sam u kafic na samom odlasku dragih gostiju :(

 

Da li ste imali priliku otici na zmajevac? Odatle se pruza predivan pogled na grad... Posjetiti trebevic? Bjelasnicu? Igman? Jahorinu?...:hej:

 

Doborodoslica svima!:zdravo:

 

Pozz

 

Mnogo nasih putovanja je vodilo kroz te predele pa smo Sarajevo i Mostar vise puta posetili i uzivali u njima. Takodje bili smo na vrelu Bosne, Buni, gledali sa Zmajevca,... isli na Sator... I naravno uvek planiramo da idemo ponovo, bar za neki produzeni vikend. Nadam se da cemo se nekom prilikom i upoznati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

Kada opet krenet u ove krajeve, javite se na pm da vam posaljem br. mobitela a i da se nadjemo da se upoznamo, popricamo, kafu popijemo itd :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Ljubljana

Ako nekim slućajem ostanem slobodan s posla za 1.maj......verojatno ću u Sarajevo i pogledati ove čuvene piramide......pa onda za Srbiju.

 

Al.....samo ako bude stabilno vreme.....ipak sam matorac sa bolovima u kostima.....hahahhaaaaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

@klimbra : Javi se, ako ja nigdje ne odem za prvi maj, da makar kafu popijemo 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Ljubljana

@klimbra : Javi se, ako ja nigdje ne odem za prvi maj, da makar kafu popijemo 0takoje.gif

Oču......

 

BTW.....možda me čak i poso donese u Sarajevo na par dan........pa možemo i tad, da popijemo koje pivo. Dobro bi mi došo neko, ko poznaje Sarajevo.

 

Javit ču......pre polaska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: NC750x, CMX500-penzionisan, Suzuki gsx750F - penzionisan

@klimbra : Javi se, ako ja nigdje ne odem za prvi maj, da makar kafu popijemo 0takoje.gif

Oču......

 

BTW.....možda me čak i poso donese u Sarajevo na par dan........pa možemo i tad, da popijemo koje pivo. Dobro bi mi došo neko, ko poznaje Sarajevo.

 

Javit ču......pre polaska.

 

Svakako, svakako, samo se javi :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Tako blizu...a nikad nisam razmisljao o tome...Lep putopis 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Beograd, Dusanovac
  • Motocikl: Kawasaki ZX 10R 2006

Svaka cast, super tura, super opis. Nije mi jasno kako se te destinacije nisam setio :) Prvi majski suncani dani, i eto mene put piramida, definitivno... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja