Jump to content

Moto Zajednica

BELA CRKVA - 31.07, 01.08, 02.08

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

RIP,ja i josh nekoliko njih krece sutra najkasnije u 12h,odnosno,Rip i ja se nalazimo u pola 12 kod sajma.......eto......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Najverovatnije i ja i moja lepsa polovina dolazimo na skup,mislio sam satorce i to ali ipak cu iznajmiti sobu ,ako neko ima neku preporuku ,ja bih sutra pre podne zvao da rezervisem a oko 4 popodne bi krenuli

 

poz pa se vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Imamo mali problem  ::)

 

Zvao sam 10ak privatnih smestaja i hotela i turisticku organizaciju Bele Crkve i receno mi je da nigde nema mesta  :-\

 

Molio bih da ako ima ovde nekoga iz Bele Crkve da mi pomogne oko pronalazenja smestaja

 

HITNO

064/3600628

Joca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki

Evo sad sam se vratio iz bele crkve, moto skup je bio odlican kao i uvek, a sto se tice smestaja malo sam se razocarao sto se tice cena, nije lepo podizati cenu samo zato sto je moto skup, doduse moja draga i ja smo se snasli, ali ima i onih koji nisu pa su zbog toga debelo platili prenociste...!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Bili smo sinoć  i veoma se lepo proveli.Mesto lepo,organizacija dobra a najlepše od svega jezero.Pošto se skupovi najviše održavaju leti pravi je pogodak da se skup održi negde pored vode ako postoji mogućnost jer posle vrele vožnje lepo je ohladiti se u nekom bazenu-jezeru.Sve pohvale za skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Falilo je hladovine za kamp, uzasno je kada od 8 ujutru moras do 6-7 uvece da bezis negde jer je sator na suncu :)

 

Jezero je prelepo, voda topla ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Zameram manjak hladne vode za pice ,uzasan izbor bendova koji su nastupili i koji su tako loshe svirali do jutros u pola 5....tek tad sam uspela da zadremam,dok me u 7 vec nije probudilo sunce......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMWbmwBMWbmw, 90 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Zasto niko ne kaze gde su bile WC kabine, jurio sam ih po citavom kampu, a i sire, i nisam uspeo daa ih nadjem. I opet stara prica, ujutro nikoga iz kluba, kafe ni od korova, otisao sam ranije pa ne znam je li bilo dorucka... Ostalo - OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Bela Crkva

vidim da su se neki lepo proveli,a neki ne, kao i uvek svuda, ja sam svake godine na moto susretu, ovo je bio deveti i mogu vam reci da je ovo za mene bio najbolji i najposeceniji do sada. Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E da se i ja pridružim komentarima! Definitivno najbolje kod ovog moto-skupa je jezero u subotu nisam

izlazila iz njega, prekinusmo brćkanje u pola šes samo zbog defilea!

Što se svirki tiče skoro bi se i ja složila da su bile bezveze, ali  Gale i Najda su ipak bili baš fini i jako smo uživali u svirci...

Bilo je zanimljivih momenata, imali smo čak i malo ladovine za šator (jer smo došli u još petak, tačno na ručak), i komšiluk

nam je bio slikovit, zabavan i nenametljiv noću!

I da, ono što je bilo STVARNO loše su WCi - dve jezive kabine bez svetla iza fabrike i ništa više!!  >:(

Ostatak opisa isključivo u fotografijama  ;)

Pre samog polaska:

JApg8_dscn5709.jpg

Kad smo stigli...

O8Lc5_dscn5734.jpg kFjSA_dscn5735.jpg

 

sylO6_dscn5741k.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kymco grand dinc 50cc

evo stigli iz bc juce malo odmorili i sumirali utiske

 

evo ovako je bilo sa moje tacke gledista

kamp je sasvim ok a za hladovinu jbg stvarno treba nije sve savrseno

a sto se tice wc ni ja ih nisam video nigde mnogi su se snalazili u siprazju

trebali su bar koji tus vise da su stavili da moze covek da se rashladi a da nemora da seta do jezera

a brzi defile bez stajanja u centru

svirka je bila onako moze i bolje a voditelj prrrrrrrrogrrrrrrrrama  rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  ::) ::)::)

 

ma kad sumiram bilo je ok bar meni neznam ili sam ja skroman pa mi je bilo dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda CX 500C

Sto se mene tice nisam imao problema ni sa tusevima ni sa wc,dosao sam na par sati u subotu.Pomogli drugaru

da namontira sator posto je on ostao sa klincom u kampu da prenoci pa sutra kupanje.Sto se mene tice nisam

iznenadjen sto su digli cene prenocista,B.Crkva je nekad bila razvijena opstina.Imali su svoju industriju,sve to propalo kao

i fabrika u kojoj se odrzavao skup.Pa su onda dosle 90-te zivelo se od sverca iz Rumunije,i sta ce ljudi imaju ta jezera iz

kojih se vadi sljunak pa bar da iskoriste za prenociste kome kako naplate.Na akorde i ritam nisam nesto obracao paznju,

vise mi je bilo bitno da se vidim sa ljudima,popricamo,popijemo po pivo.Sta ces gomila ljudi i motora tesko udovoljiti svakom.

Nego sa se skenjao prvih par minuta kad sam stigao!!!

Stanemo ti mi sa bembarama na ulazu kod drugova parkirana dva bela,zezamo se mi sa njima da parkiramo i mi nase.Ovog puta

sam ja bio suvozac na R 850R,sidjem ti ja da nebi terali po onim dzombama.Skinem ja kacigu skine drugar svoju pa mi dade u ruke da nosim

i njegovu jet.Pored kacige ima i naocare kao Grunf,kupio u Luisu dao 80e,okacim ja kacige na ruku pa polako peske,cuvam njegovog klinca

da ga ne zgazi neko.Dodjemo do motora ja mu pruzam kacigu a on meni gde su naocari,ja kazem nisi mi ni dao,a on tvrdi da jeste.

Vratim se ja tuda kuda sam prosao,mislim se u sebi oces k...ca naci i da su mi ispale kad se zajebavamo sa  plavcima.Krivo mi je tako da sam

odlucio da mu dam polovinu para da bi kupio nove,posto danas nema postenih nalazaca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Ja ne znam za ove sto kazu da je susret bio sasvim ok ,jesu li ikad bili na nekom dobro organizovanom skupu.Sta je bilo dobro osim sto je bilo gde da se kupa,pola nas nismo dobili pasulj,pa WC ,bendovi ocajni ali jeftini sto je najvaznije za organizatora jedino Gale i Najda standardni,mada ja mislim da im je ovo  bio jubilarni 187 -mi nastup  na moto skupovima,mesta za sedenje je bilo mozda za 30 ljudi ispod 6 suncobrana.Ujutro nigde nikog ni kafe ni dorucka bar dok sam ja bio tamo do 8 sati.Prilicno bedno za 9. motoskup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

OSULIVAN ocrni ih ti...... mada jeste vecim delom tako bilo..... onaj wc smo svi prosle godine kritikovali pa cak i licno im savetovali da sledece godine bude bolje, kad ono ove mislim da su im iste rupe bile ostale od prosle pa samo nabacili kabine (svi ocekuju vise devojaka na skupu a njima je wc presudan), defile bio na brzaka, a cuo sam da igre nisu ni bile organizovane (mozda sam bio pogresno informisan) ali ako je istina, nemam reci..... oko pasulja su se laktali ljudi na onom suncu dobro se nismo pobili! cena mesa onom volu na raznju je bila 1000 dinara za kilogram!!! ako je to bila gozba za goste kluba RIP onda ok, ako je bilo za siru gozbu, mislim da je cena malo visoka. jos koja zamerka, prosle godine je bilo dosta vise mesta za jelo u onoj fabrici, ove godine da nas je bilo malo vise na gulasu, stojeci bi jeli, a za pasulj, kontam da se jeo na celoj livadi!!!!  ali i pasulj i gulas su bili odlicni  i da pohvalim devojke za sankovima! jbg.... na greskama se uci a neke se i ponavljaju!  pozdrav za EXTREM!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Uh,jbt.dobro je onda sto sam bio sprecen da idem ako je tako kako navodite.Mada na skupovima se ne guram za taj jebeni pasulj jer sam gadljiv.Kupujem hranu van skupa a isto tako i odem do prvog restorana do wc-a ako je vec tolika frka.Tako da na skupu racunam samo da na jeftinije pivo,dobru svirku i odlicno drustvo.Tako tije uglavnom na skoro svim skupovima.Problemi sa wc-om,nedovoljno hrane i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ni ja nisam bila,otisla na trodnevnu turu Dunavom..

 

Verujem da je sve tako kao sto kazete jer ste ipak svi bili a ludi niste,ali ne mogu da verujem da svi bukvalno posle skupa sve i svasta obecavaju (bice bolje sledece godine,ucicemo iz gresaka, itd) samo da se stisa paljba a onda se do sledece godine sve lepo zaboravi i oni po starom. Sad konkretno ne pricam za Belu Crkvu jer nisam ni bila vec mislim uopsteno,na sve.

I ne moze svako da priusti restoran ali i ne trazimo da bude kao u restoranu,niti izvoljevamo sa jelima,samo trazimo da ispune ono sto su obecali!

Puno li je!? Nije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja