Jump to content

Moto Zajednica

Samo da se javim...

Recommended Posts

  • čeka dobru titulu, 1362 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

... red je, pozdrav svima.

 

Vec duze citam ovaj forum, pa sam naleteo na razna pitanja u vezi problema na koje se nadam da mogu pomoci.

 

Vozim motore, mereno decenijama je vec puno, prvi bio MZ, daaaavno, pa onda raznorazni japanci (samo enduro), sad "spao" na kineza (zena lupila granicnu cifru :( ), al' se ne zalim, ionako ne pamtim kad sam bas seo da se provozam a da to nije u funkciji neceg, nekako mi je i vece zadovoljstvo kad je ta voznja. ipak, svrsishodna (da ne spominjem zadovoljstvo ne-trazenja parkinga, ne-cekanja devetog semafora za prolaz i sl. :))

 

Ponovo na prvi pasus: Kinezi su u pitanju, konkretno pulser 125 "supermoto"(kupio nov juna 2008, 4800km)... paaa - onako, niasam bas mnogo zadovoljan: zadnji amortizer crk'o sa nepunih 1000km ::), semerinzi procureli...decije bolesti, nema veze, sve se sredi, ali, ne pisem zbog toga, vec da bih pomogao onima koje muce neke resive stvari, a koje sam  uspeo sam da odradim sa ne mnogo para tipa zakljucavanje sedista radi smestaja raznih stvari, prinudno vazdusno hladjenje, prepravka zadnjeg dobosa - zamena za disk, dodatni prednji (donji) blatobran i sl, da ne gnjavim odmah.

 

Pozdrav svima (i drustvu u cosku)!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja