Jump to content

Moto Zajednica

Zlatibor 07,08,09 avgust 2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

I konacno da se i ja oglasim i obavestim Vas za motorijadu na Zlatiboru!

 

Samo da pohvalim flayer!!! Nisam skoro video zesci.....Svaka cast za ideju.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

E ljudi! Sutra ceo dan idem da obezbedjujem smestaj za bajkere. Popodne vam javljam gde je slobodno i brojeve telefona! Pozdrav svima!!!

 

 

 

Takooooooooo jeeeee.....cekamo na najsvjezije informacije..... :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Uh.Ja se budim oko 10.Krecem oko 11.Stizem oko 13.Prognoza kaze da ce biti kise do vikenda.Za vikend suncano.Za svaki slucaj,poznajuci Zlatibor,ponesite kisne kombinezone. Sto se tice satora,ima mesta svuda.Samo cu da prosetam i snimim neko prijatno,hladovito mesto.Sad ne znam,koliko dalje od kampa ali pokusacu da ne bude ni mnogo daleko.Cisto da smo tu ali da nismo "every body na gomilu "  :D u onom sumarku od proslog puta gde su urlali kao ludi.

Jel ovo vazi za petak ? Ja u subotu ujutru krecem na Zlatibor i tamo sam oko 12-13h. Subota uvece prespavamo i nedelja ujutru pravac CG na more :)

NAravno da vazi. :) Bice ljudi iz Petrovca i Budve pa mozemo sa njima nazad ili da nam barem kazu gde mozemo da  zabodemo satore a da nas ne oderu stanodavci. ;D A u Radovice idemo obavezno. :)

 

I mi bi sa Zlatibora da palimo na more, samo do petka čekamo oćel stići finansije  ::) i ondak znamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Uh.Ja se budim oko 10.Krecem oko 11.Stizem oko 13.Prognoza kaze da ce biti kise do vikenda.Za vikend suncano.Za svaki slucaj,poznajuci Zlatibor,ponesite kisne kombinezone. Sto se tice satora,ima mesta svuda.Samo cu da prosetam i snimim neko prijatno,hladovito mesto.Sad ne znam,koliko dalje od kampa ali pokusacu da ne bude ni mnogo daleko.Cisto da smo tu ali da nismo "every body na gomilu "  :D u onom sumarku od proslog puta gde su urlali kao ludi.

Jel ovo vazi za petak ? Ja u subotu ujutru krecem na Zlatibor i tamo sam oko 12-13h. Subota uvece prespavamo i nedelja ujutru pravac CG na more :)

NAravno da vazi. :) Bice ljudi iz Petrovca i Budve pa mozemo sa njima nazad ili da nam barem kazu gde mozemo da  zabodemo satore a da nas ne oderu stanodavci. ;D A u Radovice idemo obavezno. :)

 

I mi bi sa Zlatibora da palimo na more, samo do petka čekamo oćel stići finansije  ::) i ondak znamo...

Ma ne treba vam mnogo finansija.I mi nismo pretereno puni para.Idemo nomadski.Sator,dusek varijanta.Znaci ne placamo stan.Samo klopa kosta i gorivo.I to idemo sa nekim maksimalnim planom da krenemo u nedelju i najkasnije se u cetvrtak vratimo.Jer nas ne vezuje nista.Kako nam se svidi. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Uh.Ja se budim oko 10.Krecem oko 11.Stizem oko 13.Prognoza kaze da ce biti kise do vikenda.Za vikend suncano.Za svaki slucaj,poznajuci Zlatibor,ponesite kisne kombinezone. Sto se tice satora,ima mesta svuda.Samo cu da prosetam i snimim neko prijatno,hladovito mesto.Sad ne znam,koliko dalje od kampa ali pokusacu da ne bude ni mnogo daleko.Cisto da smo tu ali da nismo "every body na gomilu "  :D u onom sumarku od proslog puta gde su urlali kao ludi.

Jel ovo vazi za petak ? Ja u subotu ujutru krecem na Zlatibor i tamo sam oko 12-13h. Subota uvece prespavamo i nedelja ujutru pravac CG na more :)

NAravno da vazi. :) Bice ljudi iz Petrovca i Budve pa mozemo sa njima nazad ili da nam barem kazu gde mozemo da  zabodemo satore a da nas ne oderu stanodavci. ;D A u Radovice idemo obavezno. :)

 

I mi bi sa Zlatibora da palimo na more, samo do petka čekamo oćel stići finansije  ::) i ondak znamo...

 

Uh...more...  ::) nije losa ideja, ali mi vec imamo u planu Taru nakon Zlatibora!   :)

Razmislite i o tome :), Sta cete na moru... ??? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

Ma ne treba vam mnogo finansija.I mi nismo pretereno puni para.Idemo nomadski.Sator,dusek varijanta.Znaci ne placamo stan.Samo klopa kosta i gorivo.I to idemo sa nekim maksimalnim planom da krenemo u nedelju i najkasnije se u cetvrtak vratimo.Jer nas ne vezuje nista.Kako nam se svidi. :)

 

Pa upravo to: treba nam za gorivo i klopu ništa manje, i nismo ograničeni s vremenom!

Ali trenutno imam 15 dinara u novčaniku!!!! :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

 

Ma ne treba vam mnogo finansija.I mi nismo pretereno puni para.Idemo nomadski.Sator,dusek varijanta.Znaci ne placamo stan.Samo klopa kosta i gorivo.I to idemo sa nekim maksimalnim planom da krenemo u nedelju i najkasnije se u cetvrtak vratimo.Jer nas ne vezuje nista.Kako nam se svidi. :)

 

Pa upravo to: treba nam za gorivo i klopu ništa manje, i nismo ograničeni s vremenom!

Ali trenutno imam 15 dinara u novčaniku!!!! :-\

jaiksssssssssss :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

062os_24022008166.jpg

Hahahahahhaa...Ma gde nadje ovu sliku...cccccccccccccc.......

Ljudi, ne dajte se prevariti.Ovaj spamer je izbacio sliku od pre 1.5 godine,kada sam vozio Kawasaki i bio u decembru na planini Goch. ;D

Sram te bilo Zvezdane!! Spremaj tu konzervu od TDM-a i kreci na Zlatibor pa na more.Zivot nema reprizu :D  Vise vozis kosilicu za travu od TDM-a....bruka.................. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Pripreme u toku a vec imamo prvog kampera!!!

aaaaaaaaaaa...prvo pa rampa za ulaz.....kapitalizam je surovvvvvvvvvv ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

svi su ti oni takvi kapitalizam je to. mene čuvaj mjesto pravimo naselje od šatora  :D

 

Nema brige.Ja cu prvo da vezbam postavljanje satora ;D U Crnoj Gori pre 10 ak dana sam  ga tako vrljavo postavio da je sramota ;D..A kad sam trebao da ga spakujem izgubim nerve i strpam ga zguzvanog u kofer,sav srecan sto posedujem blagodeti givi MAXIE :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

Spremite se Zlatiborci!!!

Danas sam bio u Cacku i sreo gomilu motordzija koji hrle u Gucu.Ne sumnjam da ce skoknuti i do vas.

U svakom slucaju Oplencani stizu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

Hahahahahhaa...Ma gde nadje ovu sliku...cccccccccccccc.......

Ljudi, ne dajte se prevariti.Ovaj spamer je izbacio sliku od pre 1.5 godine,kada sam vozio Kawasaki i bio u decembru na planini Goch. ;D

Sram te bilo Zvezdane!! Spremaj tu konzervu od TDM-a i kreci na Zlatibor pa na more.Zivot nema reprizu :D  Vise vozis kosilicu za travu od TDM-a....bruka.................. ;D

 

 

:D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Informacije za smestaj:

Hotel Palisad obezbedjuje smestaj za ucesnike moto skupa u terminu od 07-09 avgusta u depadansu hotela u jednokrevetnim,dvokrevetnim i trokrevetnimsobama po ceni 1290 dinara po osobi na bazi nocenja sa doruckom (doplata za veceru je 400 din). Rezervacije se vrse na telefon 031/841161 uz napomenu da su u pitanju ucesnici moto skupa.

Hotel Zelenkada ne daje popust. kod njih je nocenje 1700 din po osobi. Tel: 031/841051

Privatni smestaje kostaju oko 10 eura (nocenje po osobi) i neke od njih mozete rezervisati na 065/2160621(Canko) uz napomenu da ste na moto skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Znači ko hoće da rezerviše hotelski smeštaj samo da kaže da je učesnik motoskupa?Baš fino.Mi verovatno u subotu ujutru krećemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja