Jump to content

Moto Zajednica

Alternativni put do Suomy kaciga?

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: BG-Zemun

Pricao sam sa covekom iz centra S pre nedelju dana i rece mi da im stize veliki kontigent kaciga, sve velicine...dodjem danas: Dobar dan, jel dosao crveni Vandal u S velicini?

Ne.

A bilo koja jednobojna u S?

Ne.

A spec1R beli?

Ne.

A on u bilo kojoj drugoj boji?

Ne.

Hocete dobiti nesto tog tipa skorije?

Ne.

 

Posto je Beograd resio da iskoreni jednobojne kacige,a vec sam izdvojio pare za Vandal-a crvenog,gde mi je da se okrenem? Odakle da narucim, jel imate preporuke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 574 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: '03 Kawasaki KLE 500

Louis? HG? Polo? (nisam siguran da ih imaju u ponudi, samo na glas razmišljam...)

Znaš nekog' ko koristi eBay...?  :-\

 

p.s. - nažalost, dolazim i ja s' vremena na vreme u sličnu situaciju, i obično me par dana drži čvrsta rešenost da pri sledećoj kupovini prvo zovem telefonom da se raspitam da li imaju robu, koja je cena. I tih par dana još čvršće rešim da pitam za ime prodavca koji daje info preko fona. A onda da se uverim da nije nesporazum:

"da li ste sigrni da imate xxxxx? Potpuno sigurni? Ima na stanju? U radnji, a ne u magacinu u Nišu? I cena je xxx? Din, ne €? Sa PDVom? Hoćete li biti ljubazni da proverite još jednom, molim vas? Najlepše hvala..."

A onda posle tih par dana - dignem ruke... Ispašću ja idiJot u očima "normalnih" prodavaca - a znam da sam maler da u tim trenutcima naletim bar na jednog od tuce - koliko ih ima u celoj Srbiji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ima neka radnja u14. decembra, 50m od ćoška sa Mksima Gorkog sa leve strane u izlogu su im Arai kacige ali vidim da imaju suomy nalepnicu na izlogu. Probaj tamo. Ako ne...mrka kapa, osim ako ti neko ne donese ili je poručiš

 

OBRATI PAŽNJU: Ja imam "M" vandal kacigu a extreme model sam probao "L" i dobra mi je  :o

 

Razlika je od modela do modela obrati pažnju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Ima neka radnja u14. decembra, 50m od ćoška sa Mksima Gorkog sa leve strane u izlogu su im Arai kacige ali vidim da imaju suomy nalepnicu na izlogu. Probaj tamo. Ako ne...mrka kapa, osim ako ti neko ne donese ili je poručiš

 

OBRATI PAŽNJU: Ja imam "M" vandal kacigu a extreme model sam probao "L" i dobra mi je  :o

 

Razlika je od modela do modela obrati pažnju

 

 

To su ovi: http://www.moto-oprema.net/

 

Nisam ih posecivao, ali imam utisak da ne uvoze nista nego uzimaju ovde od zastupnika pa prodaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Što ne pokažete da ste ozbiljni i odete u radnju, porazgovarate sa ljudima i raspitate se lepo? Ljudi u Centru S su super ljubazni i hoće da pomognu, ja sam tamo uzeo Suomy Vandal jer kod ovih u moto landu nije bila boja koju sam hteo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: BG-Zemun

ma kad sam bio prvi put da se raspitam, lepo sam popricao s covekom, objasnio mu sta zelim i rekao da kad mu dodje taj crveni vandal , S velicina, ja dolazim da kupim..

 

sto se tice cena, vandal je oko 21000 taj jednobojni, dok su sareni oko 26000. Spec1R je oko 28,29K jednobojni.

 

motooprema ima neki sjeban sajt, a i ne verujem da oni imaju neki svoj kanal kojim uvoze..

 

peki, pogledacu u toj radnji..

Inace, Louis nema Suomy kacige..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

 

Nisam ih posecivao, ali imam utisak da ne uvoze nista nego uzimaju ovde od zastupnika pa prodaju.

 

Znam da Arai uzimaju iz Guevare a sve ostalo koliko sam cuo dolazi iz Amerike  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Što ne pokažete da ste ozbiljni i odete u radnju, porazgovarate sa ljudima i raspitate se lepo? Ljudi u Centru S su super ljubazni i hoće da pomognu, ja sam tamo uzeo Suomy Vandal jer kod ovih u moto landu nije bila boja koju sam hteo.

 

A što bi dolaskom u radnju pokazivao da je ozbiljan kada je zvao telefonom što znači da je potencijalna mušterija sa parama  :o Valjda bi prodavac trebao da bude "ozbiljan" ako hoće da dobije pare bez imalo truda??? Mislim da su ti čudni kriterijumi-za svoje pare neću nikom da se uvlačim u dupe i hoću da me tretiraju makar sa malo poštovanja prema mojoj teško stečenoj lovi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Što ne pokažete da ste ozbiljni i odete u radnju, porazgovarate sa ljudima i raspitate se lepo? Ljudi u Centru S su super ljubazni i hoće da pomognu, ja sam tamo uzeo Suomy Vandal jer kod ovih u moto landu nije bila boja koju sam hteo.

 

A što bi dolaskom u radnju pokazivao da je ozbiljan kada je zvao telefonom što znači da je potencijalna mušterija sa parama  :o Valjda bi prodavac trebao da bude "ozbiljan" ako hoće da dobije pare bez imalo truda??? Mislim da su ti čudni kriterijumi-za svoje pare neću nikom da se uvlačim u dupe i hoću da me tretiraju makar sa malo poštovanja prema mojoj teško stečenoj lovi

 

Naravno ali siguran sam da ih 100 puta dnevno zovu..  Ja ih npr. nisam zvao, direktno sam otišao tamo, probao nekoliko modela, odlučio se i rekao da mi ostave kacigu sa strane, dolazim prvog sa parama. Tako je i bilo, kaciga me je čekala kada sam došao po nju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

evo ovako u SKAROMOTO ima suomy,decki mi upravo provjeravaju cijenu za S-vandal-crvenu pa ti javim,ako ti bude o.k. cjena mogu ti ja preko granice prebacit...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja