Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia 125 RS 1997 1000EUR

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Marka: Aprilia

 

Model: 125 RS

 

Godiste: 1997

 

Kilometraza: 23000

 

Motor je odlican. Oni koji su culi agregat,rekli su da je jedan od boljih u ovoj klasi. Nekom vazna,max brzina je oko 170Km/h. Motor je farban prosle godine iz estetskih razloga. Gume odlicne, napred Dunlop, nazad Pirelli.

Kupljeni lancanici i semerinzi. Samo da se nadje vreme da se nameste.U planu je da se kupe nove sajle za gas, kvacilo i kocnicu.

Takodje, ja zelim da mu farbam ram i felne u zlatnu boju(nekako mi se lepse slaze ).

Iskreno, duduk sam za mehaniku, a ne zelim da me tzv majstori deru(traze mi i do 50EUR da mi samo nameste semeringe), tako da sam izracunao da me svi delovi koje zelim da namestim,a neke i ne moram(sajle,poklopac za rezervoar i tako to) kostaju oko 200EUR. Cak sam i nasao ko ce sve to da mi namesti,samo je vreme ogranicavajuci faktor!!!

 

Imam leglo AST u stanu, 9 stenadi i nije mi uopste dobro,tako da prodajem motor iz dva razloga:

 

1 - Treba mi kes za stenad(vakcinacija 100EUR,rodovnici 140EUR,Ciscenje od parazita 20EUR(pa puta 3)Hrana 50EUR za 15 dana) i ko zna jos koliko!!!

2 - Na zalost, slusao sam dobronamerne savete i kupio 125-icu, umesto neku 600-tku(bandita, horneta ili tako nesto), pa bih sada nesto jace!

 

Zamena dolazi u obzir za pomenute motore uz moju doplatu.

 

Cena za kes: Posle sredjivanja 1800EUR,Sada 1600EUR plus ovo sto sam do sada kupio.

 

Ja sam Nemanja, a kontakt telefon je 064/24-74-163, a mail donkallano@gmail.com

 

Potpuno sam iskren i otvoren za sve ponude, kritike, pohvale i ostalo.

 

Evo slika:

 

RS125.jpg

 

RS1251.jpg

 

RS1252.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Nis 18000

rs 125 extrema 1997.god?  zadnji primerci extreme mogu da se nadju u 1995.god.... sve preko toga su noviji RS sa elipsoidnim farom napred....

 

 

Inace, rs125 - veoma dobar, brz i pouzdan motor, imao sam 2 do sad, nisam se pokajao a nece ni kupac ove jer koliko vidim, motor je extra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Lanac odlican, a lancanike sam kupio pre dva dana,nove u Guevara prodavnici,marke JT!

Semerinzi kasne...Zeza me majstor,a jedan je od vidjenijih!

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Sada me sve zanima...Salji slike i opis na PP ili na donkallano@gmail.com!

Pozdrav

 

PS - Sutra motor ide u servis...Planirano ulaganje oko 300EUR,a sta ce sve trebati reci ce majstor Frenki!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

To je njegova licna...Malo stariji model RSV-a.Covek voli samo italijane,a tek sto ih radiiiii...

Njemu stvarno svaka cast!

Meni je motor gotov u petak, i onda covek samo treba da sipa i ne misli...

Necu vam reci koliko mi uzima za ruke,ali delovi su 250EUR!!!

Pozdrav, Nemanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Mislim da sutra Frenki zavrsava motor...Tacnije,on ga je zavrsio davno,ali nije mogao da nabavi jedan mali budjavi delic sto spaja cevcicu za gorivo i karburator...Ccccc...Dve nedelje bez mog konjica...Jos uvek je na prodaju,mada se ozbiljno razmisljam da ga ne prodajem jer je sam Tip Top!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd

Aktuelno jos uvek...

Motor prodajem iz jednog jedinog razloga,a to je 100EUR nedeljno za odgoj stenadi...

Cena za kes je fiksna i iznosi SAMO 1500EUR...

Motor je kupljen u aprilu i sa njim sam presao samo 2400km jer i nije bas nesto bilo lepo vreme...

Gume su odlicne, agregat takodje, nove prednje plocice, lanac i lancanici, TRAJNO REGISTROVAN...

Mene je sve ukupno kostao oko 2000EUR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja