Jump to content

Moto Zajednica

XT660X 2004-2006

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Yamaha XT660X 2004-2006

 

ddfh5d.jpg

 

 

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bolje malo lud nego malo pametan, 65 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

nisam vozio, nego imam  :) 2004 god

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

6 meseci je kod mene ....

3. Sta mi se dopada:

Upravljanje, potrosnja, udobnost sedista, kocnice, izgled, KVALITET IZRADE, dostupnost delova, voznja

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Definitivno mu fali jos snage, da ima nekih 65 konja to bi bilo idealno, ali sa 48 je pomalo slab za neku zustriju voznju. Voleo bih da ima obrtaljku pored brzinometra, sto zbog izgleda, sto zbog boljeg koriscenja menjaca, jer serijski auspusi su pomalo tihi, jos ako imas kacigu...

5. Moj utisak:

Sve u svemu idealan motor za pocetnike, ukoliko mu das benzina, vode i ulja moze da obidje ceo svet. savrsen za gradsku voznju, upravljiv... Jedini nedostatak koji mi pomalo smeta je to sto nema snage kao neki KTM iste kubikaze... mozda je i to bila yamahina ideja, da napravi motor koji nije previse brz ali da je izdrzljiv do jaja. u svakom slucaju, ukoliko ga kupite, necete se pokajati.

p.s. stalno govorim da mu nedostaje snage, max brzina 170 km/h, (full fabricka verzija, bez menjanja i igranja oko prenosa i izduva.)

 

veliki pozzz

;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Posedujem motor 2007 god.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

6 meseci je kod mene tačnije od Nove godine i pređeno 2000 km

3. Sta mi se dopada:

Izgled pre svega,baš moćno izgleda sa ta dva auspuha,upravljivost,kočnice su odlične,položaj sedenja

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Po meni ništa,sve mi se sviđa,možda to što fali obrtaljka ali to je zanemarljivo

5. Moj utisak:

Odličan gradski motor a naravno može na dalja putovanja,ko želi da ide preko 200 km/h neka kupi neki drugi motor jer on nije za velike brzine:170 km/h,za provlačenje po gradskoj gužvi,vožnji po krivinama "sa dobrim gumama",sve u svemu odličan motor.:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

1. Godiste motocikla koji ste vozili

2006

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu

2 i po meseca - nesto ispod 4000 km

 

3. Sta mi se dopada:

Meni je lep i kvalitetno odradjen. Polozaj sedenja mu je najveci plus, kocnice dosta dobre. Lagan i upravljiv.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

EFi na ovom motoru, kao i na XT660R, je KATASTROFALAN. U uslovima gradske voznje za sta ovaj motor jedino i sluzi, prilikom skretanja u sporedne ulice ili kretanja u koloni, poskakivanje motora prilikom dodavanja gasa (manje brzine) je uzasno. Rad kvacilom konstantan. Navodno podesavanjem smese moze da se ublazi, ja nisam uspeo.

 

5. Moj utisak

Nikada do sada nisam pisao u ovoj rublici jer se obicno slazem sa komentarima drugih pa da ne dupliram, ali sada sam resio da napisem moje misljenje u nadi da ce nekome posluziti:

Motor je verovatno dobar za mladju populaciju, koja ce mu lakse oprostiti nedostatke koje ima. Za nekoga ko se vozi sam, jer je sediste za suvozaca ocajno. Nagnuto je i suvozac konstantno klizi napred i vrsi pritisak na vozaca. Za otvoren put definitivno nije, jer od 130km/h pocinje da leluja a od 150km/h je potpuno neupotrebljiv, mada fabrika deklarise najvecu brzinu od 170km/h (moj nije mogao preko 160km/h). Potrosnja je kod mene bila 5.5l sto i nije tako malo s obzirom koliko pruza u voznji. Pre njega sam recimo imao Horneta koji te trosio 6l/100km ali je barem isao kao pravi motor. Za gradsku voznju je dobar, dok ne dodjete u situaciju da vas nelinearan EFI iznervira.

Iako ga ovde ljudi uglavnom cene, sada mi je jasno zasto po stranim testovima dobija ocene 3-3.5.

Ja sam ga kupio za "duzi period" a dao sam ga u prodaju, posle samo dva meseca voznje...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja