Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GPZ 500 S 1991. - 1000 e

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Srbija je to, brale, da si stavio 1460 e vec bi se prodao! Ovako, uf, da im das za 750, pitali bi: A el moze za 700 i da ga operes! Jbg... Bice, prvi covek koji zaista hoce da kupi motor, ce ga uzeti, nemoj da brigas...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Srbija je to, brale, da si stavio 1460 e vec bi se prodao! Ovako, uf, da im das za 750, pitali bi: A el moze za 700 i da ga operes! Jbg... Bice, prvi covek koji zaista hoce da kupi motor, ce ga uzeti, nemoj da brigas...  ;)

Izgleda da si u pravu ;D, sva sreca istreso sam sve pare iz gaca i vec kupio drugi motor tako da mi je sad manje vise svejedno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Mislim da je ovo vise nego dobra ponuda. Da imam soma jura pazario bih ovako mogu samo da ti ponudim mog kineza kljuc za kljuc ili :

dve poluraspale peglice, krupac za kukuruz, 4 poluzimske gume (na felnama).... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Hvala Mare.

 

I tebi Dzoks takodje, ali ipak cu ja sacekati da ti prodas te peglice, gume i ostalo, pa da ga lepo uzmes za kes  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Evo ja npr.

                zainteresovan (mada mi se licno, bez ljutnje, ovako u startu sa fotke ne dopadaju izduvi "dje nadje majstora", to sto je vec izvirio sundjer iz sedista,..), pa bi trebalo svasta da se poradi na istom ali se verovatno ni Tebi ne svidja sto ja nemam vise para pa smo negde tu gde smo u zemlji Srbiji...

Kazes registrriran do 28.jula hm. To je znaci +200eura + prevod ???eura, aj raspitam se danas koliko je to para sve skupa pa dodjem da vidim motorche i ako je kako je mozda se dogovorimo...

Javi samo da ga nisi u medjuvremenu prodao, mada znajuci iz sopstvenog iskustva ne ide to bas, nude i traktorske gume, i satore za svadbu al' sve pare vrlo tesko.

 

  Ja sam registraciju za moj Suzuki GS 400 ( u istoj je klasi ko ova Kawa ) platio 10300 dinara, i to sa novom tablicom i saobracajnom . A prevod je bio oko 1600 dinara sa uslugom agencije .  Nek je i malo poskupelo, al nece preci 150 evra sve zajedno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ma kakvi 15000 za 500ccm. Izaci ce te oko 10-11000.

 

Ne mogu da verujem da jos nisi prodao motor  :-\

 

Da li je bas tolika kriza  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Uopšte ne shvatam kakve veze ima cena registracije sa cenom mašine, registracija je najosnovnija legislativna higijena- pa registrovaće onaj ko ga u datom trenutku bude posedovao. I bratac, sunđer viri iz sedišta, katastrofa- pa pretapaciras za hiljadu dinara i gotovo. Izvinjavam se što upadam u temu kad nisam kupac, uvek čitam oglase i svaki put me iznervira određeni tip komentara.

 

Pa bitnije je valjda da je ulje redovno menjano, da ne lupa radilica, da je ogibljenje ok, da nije krivljen, da je utegnut, nego glupost kao što je sunđer iz sedišta? Kupi i zameni brate, i ćao! Cena koju čovek daje je ionako komedija. Ima li još zdrave logike u glavama našeg naroda, ili svi kukaju da se nema para? Postajemo ko prosjaci, počinje sve ovo da mi se gadi. Kad nemam, ne kukam da nemam- radim na rešenju problema. Još jednom se izvinjavam prodavcu za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Srbija je to, brale, da si stavio 1460 e vec bi se prodao! Ovako, uf, da im das za 750, pitali bi: A el moze za 700 i da ga operes! Jbg... Bice, prvi covek koji zaista hoce da kupi motor, ce ga uzeti, nemoj da brigas...  ;)

 

Pazi boga ti bezobrazluka, prodaje čovek 20 godina star motor i neće da da na njega 2 godine garancije  :D :D

 

A da im ga pokloniš bilo bi:..."Šta poluprazan ti je rezervoar"  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

stavi negde oglas i cenu 1800 eura, prodaj ga prvom za 1500, 100e meni, a sa onih 400 radi sta hoces. Hajde probaj  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

...Pa bitnije je valjda da je ulje redovno menjano, da ne lupa radilica, da je ogibljenje ok, da nije krivljen, da je utegnut, nego glupost kao što je sunđer iz sedišta? Kupi i zameni brate, i ćao! Cena koju čovek daje je ionako komedija. Ima li još zdrave logike u glavama našeg naroda, ili svi kukaju da se nema para? Postajemo ko prosjaci, počinje sve ovo da mi se gadi. Kad nemam, ne kukam da nemam- radim na rešenju problema. Još jednom se izvinjavam prodavcu za off.

Ako si procitao rekoh "ovako sa fotografije", a sa fotografije ne znam kako mozes da vidis da li je menjano redovno ulje ili lupa radilica, ali ces se sloziti da se pokazalo u vrlo mnogo slucajeva da sto sta i lupa i klima kada spoljasnjost nije ... (ne pricam o ovom GPZ, ne mora biti). Slozices se i da je tako  malo ljudi koji lickaju spolja motor a da mu ni ulje ne manjaju! Zato moj_ne da se nerviras! ;) A sistem ono ako ti se ne svidja zameni ti  je takodje dikutabilan, uvek! Jer ako neko nategne tri soma eura da kupi makinu, tesko da ce odmah sutra imati jos soma da zameni sve te "sitnice". Nista nije tako trajno kao ono sto je privremeno. Da li je cena komedija ili ne ne mogu da proverim ali da se ne prodaje ne prodaje se ni za komedija cenu, to nesto govori da li o krizi, da li o nadolazecem bezviznom rezimu, ili necem desetom ali cinjenica je da se ne prodaje. Verovatno ce se prodati ali zamisli tek da je udario neku cenu. To mogu oni kojima nije zapravo do prodaje (kada se ni po ovoj ceni ne prodaju).  Sto rece drugar imao sam na stotoine pregleda oglasa a niko ni da nazove! Pa nemoj da kukas nego ucini nesto kada ti se nesto gadi ili ne svida  :)

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Registracija za moju Yamahu YZF750R, 1994 godiste, u kompletu sa zelenim kartonom je kostala 15150 dinara.

Za GPZ-a ne moze vise da bude od 10-11 somica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

@lazakamikaza

bez nervoze, vi ste videli motor, provozali ga, nema nikakvih tajni. Ulje i filter su menjani na 38700km, a sad ima 40 i nesto. Eto..... i kosta 3x manje od tri soma eura  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Motocikl: SV 650

Naravno video sam i provozao motor i kaoste videli iz teksta ni u jednoj recenici nemam nikakvih "primjedbi" na Vash lik i delo, kao ni na motor, prethodni tekst  napisah uopsteno i opusteno skoro filozofski  ::) i tek samo kao odgovor drugu HoochieMan u ovoj temi (citirah ga)  :)  a naravno da svaka roba ima kupca taman toliko koliko i misljenja mogu da budu razlicita..?

Stoga nikako ne valja biti neurozis za zdravlje kao i koncentraciju pri voznji al' HoochieMan coveku sve nesto smeta pa tek se malo opravdam :)

 

BTW za gazada Ćilija - mislio sam da Vam se javim by tel (al' aj' sad može i ovako) da odustajem, kao sto rekoste mozda je stvar navike ;)

Srecno u prodaji motora!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Ćili,ja sam kupio gpz,nisi mi rekao da ga prodajes!

 

Pogledaj DZoksov Kinroad,sasvim pristojno izgleda,imao sam prilike da ga vidim,a mlad je motor,mozda bi njega pre prodao.

 

Srecno druze,motor ti vredi tih 1000 e! I onako ce cene opet skociti,sad nije bas vreme za prodaju.

 

A registracija nije vise od 100 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Регистрација за ову кубикажу и kw је око 11.000дин + нешто ситно за нову таблицу и нову саобраћајну, одјављивање односно враћање таблице око 650 дин. у зависности од Општине, купопродајни Уговор око 1500 дин, и још нешто )не сећам се шта) око1200 дин . Није мало али није ни претерано с обзиром да је ова кубикажа, од 250-500ccm, у нижем рангу опорезивања на луксуз...Ја то по сећању, недавном.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ja sam reg platio 9700 u feb,sad ne znam koliko j eod kad su uvedene one glupe takse.

 

 

cili digni cenu kada vec cekas cekaj za realne pare a ne da ga dajes za male

 

Stvarno ne verujem da nikog ne zanima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

evo ljudi da vam olaksam da ne mislite da nikog ne zanima, ja sam hteo da zovem vec par puta ali nisam posto nisam trenutno potenciajlni kupac jer cekam jednog hyosunga,ako mi ne uleti taj comet najverovatnije cu ovo pogledati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ma kul je, ja sam po prirodi lenj covek kada radim stvari koje me smaraju  ;D, tako da ga nisam nigde oglasio osim ovde. Kada ozbiljnije pristupim prodaji, otici ce to... bitno je da ljudi ukapiraju da taj motor pali, radi, ide, koci itd  :D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: BEOGRAD

ćili,mogu ti reći da sam ja zainteresovan,tj moj ortak,samo cekamo da sutra prodje razredni ispit iz matisa:-),ako padne,jbg...Mozda te cimnem sutra da dodjemo da vidimo motor,sve zavisi od matisa:-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4696 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Registracija za Gpz 500s  8600 din+1000din tehnicki.Prevod oko 900 din pa izracunaj.Pozzz  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja