Jump to content

Moto Zajednica

omlatio se ko zveèka...

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

e kuku mene s vama , shto je to ajde dosta je bilo, kraj , sledeci koga procitam da jepao a nije mu bilo nishta izbicu ga e takoo ,dosta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mozda treba potraziti direktnu vezu izmedju kolicine pojedene prasetine i broja omlaccivanja po asvaltu...... :?:

 

Sad moz da se zezamo kad su svi zivi i zdravi, hvala bogu:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV
Posto sam ja bio baba sera sinoc u urgentnom' date=' ( samo sam Djuru propustio), moram da priznam da sam odusevljen, a verovatno niko o tome nije razmisljao, kako je Cope uspeo, sa samo 1 rukom i

drugom slomljenom) da vozi i po putu i po gradu preko 150km.... Bez obzira na njegova objasnjenja, moram priznati da sam ostao zadivljen vozackim umecem ... :)

 

PS kad budes prodavao Dominatora sledece godine , evo sad sam ti se ucepio zbog cene :):):)[/quote']

 

Pitala ona sisata dugokosa crnka iz rendgen sale za tvoj mobilni, a ja ko za inat zaboravio telefon u kolima :D:D:D :baeh: :baeh: :baeh:

Da,da Raspitivala se, i pita dal' imas podkape za SM !!! :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Posto sam ja bio baba sera sinoc u urgentnom' date=' ( samo sam Djuru propustio), moram da priznam da sam odusevljen, a verovatno niko o tome nije razmisljao, kako je Cope uspeo, sa samo 1 rukom i

drugom slomljenom) da vozi i po putu i po gradu preko 150km.... Bez obzira na njegova objasnjenja, moram priznati da sam ostao zadivljen vozackim umecem ... :)

 

PS kad budes prodavao Dominatora sledece godine , evo sad sam ti se ucepio zbog cene :):):)[/quote']

 

Pa napisah ja danas negde: U rukama Mandusica Vuka svaka puska bice uboita.

 

Da je imao Cagivu, nema sanse da bi se dovezao nazad :D :D :D :baeh: :baeh: :baeh:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Cope, oces li izdrzati ti u komadu dok se ja vratim za 10tak dana, da ipak odemo mi na to pivo? :shock:

 

ide zima, vodicemo te na skijanje da se oporavis.... :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure
A ne bi ni nju da nisu jedni drugima krali protektore iz jakne!!!

A ne ne .. on je meni ukrao protektore .. koje sam prethodno ja ukrao njemu .. dakle nisam ja njemu nishta ukrao .. nego je on ukrao sam swoje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
A ne bi ni nju da nisu jedni drugima krali protektore iz jakne!!!

A ne ne .. on je meni ukrao protektore .. koje sam prethodno ja ukrao njemu .. dakle nisam ja njemu nishta ukrao .. nego je on ukrao sam swoje :D

 

hehehe' date=' borba za život... :D

 

Sad dodjite da kupite od Endurca protektore koji su Copetu spasli potkolenicu:)

 

što jes, jes...

Ako imate nameru da vozite kao da je zadnji dan u sezoni, svratite redhodno do bata Endurca po opremu 8) ....

uskoro æe da prima i visa-electron kartce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Posto sam ja bio baba sera sinoc u urgentnom' date=' ( samo sam Djuru propustio), moram da priznam da sam odusevljen, a verovatno niko o tome nije razmisljao, kako je Cope uspeo, sa samo 1 rukom i

drugom slomljenom) da vozi i po putu i po gradu preko 150km.... Bez obzira na njegova objasnjenja, moram priznati da sam ostao zadivljen vozackim umecem ... :)

 

PS kad budes prodavao Dominatora sledece godine , evo sad sam ti se ucepio zbog cene :):):)[/quote']

 

Pa napisah ja danas negde: U rukama Mandusica Vuka svaka puska bice uboita.

 

Da je imao Cagivu, nema sanse da bi se dovezao nazad :D :D :D :baeh: :baeh: :baeh:

 

Ma ja moju dovezoh pre neki dan sa onog brda iznad Bubanj Potoka sa obe cele ruke, fala bogu, ali bez sajle za kvacilo tako da mi jedna i nije bila od koristi! :butthead:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja