Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina motora za pocetnika - savet iskusnih (preko 50 ccm3)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Ima moj drugar Hondu CM Custom 125ccm u perfektnom stanju,tek registrovan, i cena se uklapa u tvoj budzet ako te interesuje taj tip motora ovo bi bio pravi izbor za tebe,stvarno pouzdan motor,ako te interesuje evo ti njegov broj 064/88-27-076 pa ga nazovi,mozda se dogovorite i veruj mi sigurno je bolji izbor od keeway-a...pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova

keeway speed 125cc je 1150e nov,a taj sto je 2008 /godiste mozes slobodno da uzmes ako je ocuvan (sto bi bilo logicno jer je godinu dana star) .Agregat na keeway-ju nikog nije izdao :) tako da nemoj  da se plashish da tom od 900e neshto fali,a imash i  od 150cc da nadjesh polovne,samo pogledaj,ako je dobro stanje kupi i to je to.Na polovnom ces izgubiti manje para,to su motori koji se po pravilu brzo menjaju jer se brzo prerastu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ima moj drugar Hondu CM Custom 125ccm u perfektnom stanju,tek registrovan, i cena se uklapa u tvoj budzet ako te interesuje taj tip motora ovo bi bio pravi izbor za tebe,stvarno pouzdan motor,ako te interesuje evo ti njegov broj 064/88-27-076 pa ga nazovi,mozda se dogovorite i veruj mi sigurno je bolji izbor od keeway-a...pozdrav...

 

 

+1  Kao sto vec i rekoh...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Danas sam bio u keewayu, i video sam speed 125, i moram priznati da mi se jako jako svideo! mnogo je lepsi i veci uzivo nego na slici... I cena za nov je oko 110.000,00 dinara

 

Videcu jos... a vi samo nastavite da dajete preporuke...

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

keeway speed 125cc je 1150e nov,a taj sto je 2008 /godiste mozes slobodno da uzmes ako je ocuvan (sto bi bilo logicno jer je godinu dana star) .Agregat na keeway-ju nikog nije izdao :) tako da nemoj  da se plashish da tom od 900e neshto fali,a imash i  od 150cc da nadjesh polovne,samo pogledaj,ako je dobro stanje kupi i to je to.Na polovnom ces izgubiti manje para,to su motori koji se po pravilu brzo menjaju jer se brzo prerastu

 

danas posle posla idem da vidim jedan keeway speed 150, 2007 godište, prešao 2500 km, kaže čovek da je pod garancijom i da je mali potrošač, i naravno kaže daj e fantasičan i tek razrađen. Dao bi ga za 80.000,00 dinara. DA li je ljudi to ok kupovina?

 

Napišite pre 4 nešto molim vas

 

hvala!

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Samo se plasim da nisam i dalje velik za takav motor? Mada, danas sam seo, i deluje mi skroz normalan za mene! Mogu vrhom noge da menjam brzine, doduse bio sam u velikim cipelama :)

 

ali mislim da je to to :)

 

nego, samo je jos ovo buni. neko mi rece da za keeway nema toliko delova??!! Da li je to istina? I da li je to samo jedan ovlasceni servis? ili ih ima vise?

 

z

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bicker, 156 postova
  • Lokacija: O- Bre-Novac
  • Motocikl: HONDA Transalp XL700V 2011

Pozdrav svima,

 

Relativno sam nov, i bio na samo par tema, ali mi je ponovo potrebna vasa pomoc...

 

Naime, uskoro treba da polazem, i u nadi da cu sve poloziti, treba da se polako pripremam za kupovinu svog prvog motora...

 

E sad, ja zelim neki motor za pocetak da najbolje naucim da vozim, i to da traje oko godinu, godinu i po, pa da ga posle menjam za veci, jaci itd..

 

I naravno, za pocetak dao bih maksimum 1000-1200e

 

Dakle, sta mi preporucujete da uzmem za pocetak?

 

 

Unapred ogromno hvala!

 

z

 

Ako si bas bas pocetnik uzmi SYM onaj crveni sa velikim tockovima!!!

Ne verujes da je mnogo stablina kao da vozis BICIKLU.....

 

Evo ti slika!

Motor je bas stabilan tako da........... MOJ SAVET OVO CUDO!!! ako nije kasno!

p.s. jeste kinez ali ODLICAN KINEZ!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bicker, 156 postova
  • Lokacija: O- Bre-Novac
  • Motocikl: HONDA Transalp XL700V 2011

Sym je oko 2400e sto je cini mi se mnogo vise od onoga sto je momak spreman da odvoji.

 

Ma ne verujem da je toliko NOV!!! Mnogo manje je!!!!

SIGURNO!

a ima polovnjaka ODLICNIH da se kupe

 

ODLICAN NMOTOR verujte mi! prodabo i uverio se

 

SAMO REDOVNO ODRZAVANJE

ako menjate ulje na 5000  ovde ga menjajte na 3000 i nije neki trosak i redovno filteri i EXTRA!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

a jel to automatik ili klasican menjač?

 

pošto prvo želim neki lep motor, a da ne liči na skuter. Drugo, da je do 80.000 dinara, i treće da ima mehanički menjač da mogu da polažem na njemu...

 

Tako da mislim da ovo ispada :) Ali hvala veliko u svakom slučaju na trudu! Cenim to

 

z

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Sym je oko 2400e sto je cini mi se mnogo vise od onoga sto je momak spreman da odvoji.

 

Ma ne verujem da je toliko NOV!!! Mnogo manje je!!!!

SIGURNO!

a ima polovnjaka ODLICNIH da se kupe

 

ODLICAN NMOTOR verujte mi! prodabo i uverio se

 

SAMO REDOVNO ODRZAVANJE

ako menjate ulje na 5000  ovde ga menjajte na 3000 i nije neki trosak i redovno filteri i EXTRA!!!!

Nazalost jeste

http://www.sym-serbia.com/hd.php

ili im  nije azuriran sajt,ali opet koliko moze da bude manja neka nova cena.Steta...

Inace keeway ima zvanicni glavni servis u Batajnici koji je po pricama forumasa izuzetno dobro opskrbljen delovima a i mreza servisa je veoma razgranata(mozda cak i najbolja u Srbiji).Ja licno bih pre isao na quingqi sm 125 ili jos bolje 200ccm,ali to je vise stvar licnog ukusa pa rekoh da ti predlozim cisto kao mogucnost ako ga nisi jos video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

@rolle

 

ma video sam jedan quinqqi 150, i to je lik nudio vrhunski ocuvan za 'iljadu pedeset eura (1050), 2008 godiste, presao oko 2000 km, ma ko nov, pod garancijom, ocuvan ko casa, ali jebiga, nisam imao love u tom momentu, i ode... I taj momak je clan bjbikersa tako da ga puno pozdravljam ovom prilikom! I eto, propustio sam odlican motor za male pare. Ali, i ovaj mi se ekstremno svidja, i mogu da ga vozim, nije mali za mene, sad cujem i vidim da ima i servis, tako da 99% ide u moje ruke :)

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

 

nego, samo je jos ovo buni. neko mi rece da za keeway nema toliko delova??!! Da li je to istina? I da li je to samo jedan ovlasceni servis? ili ih ima vise?

 

z

 

 

Naravno da to nije tacno,ima delova koliko hoces evo ja sam bio bas juce na Batajnickom drumu da vidim neki skuter sa zenom i usao sam u halu/magacin sa delovima! Malo je reci da je puna,serviser kaze ako trenutno nema dela najkasnije za 2 dana stizu(za neke specificne oko 7-10 dana) sto je ja mislim karektno! Sto se servisne mreze tice isto tako ih imas dosta po gradu!

 

 

Jos jednom ponavljam da nisam ljubitelj kosookih ali je taj SPEED definitivno best bay za toliko para!

 

 

Srecno sa kupovinom!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Samo da se pohvalim, kupio sam motor :) keeway speed 150

 

i moram svim početnicima da poručim, za početak, sjajan motor! Juče su ga provozali neki drugari, iskusni bajkeri, i jako su zadovoljni. Jeste da je za njih bicikl :) (u poređenju sa fj1200) ali ipak :) kažu da je odličan motor

 

tako da početnici znate :)

 

veliki poz i hvala svima

 

z

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Sa srecom , a sad aparat u ruke i da slikas da svi vidimo kako izgleda :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo večerašnjih slikica, ima ih ovde samo na drugoj temi :)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34172.msg545591#msg545591

 

uskoro lepše slikice po danu :)

 

p.s. danas sam vežbao i osmicu, jeste mi malo teže, pošto mi je i ovaj motor malo manji :) (meni je skoro svaki motor mali :) )

 

ali ide ok :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja