Jump to content

Moto Zajednica

Slusanje muzike u toku voznje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 230 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: CB 600 F

Nikada ne slusam muziku dok vozim motor. Ja nosim full-face kacigu i samim tim slabije cujem zvuke iz okoline. Sa slusalicama u usima sanse da cujem opasnost na vreme su minimalne. Mozda prolazi kod copera sa "nosama". Sto se mene tice to je kao da stavite naocare za sunce i krenete u nocnu voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Prvo sam se dugo vozio bez muzike , mislio da uživam u zvuku mašine i vetra ( zviždanja kacige). Onda sam otkrio MP3 super stvar nije monotono kao zvuk vetra i zvučanje kacige , digne mi raspoloženje , i uživam skroz. E sad , koristio sam dugo MP3 sa sluškama i primetio da me posle sat - dva vožnje počinju žuljati , pa sam na smenu koristio čepove za uši i slušalice. Naravno pričamo o vožnji van grada ,za ovo po gradu 10-15 minuta samo natakarim kacigu i problem rešen. Nakraju ugradih Autocom, mojoj sreći nema kraja,  sve radi... ima muzike a nema žuljanja.

E sad neko spomenu da mu znači kad čuje i mašinu, ja je čujem u taman dovoljnoj meri (a i saobraćaj) ali su mi samo ti zvuci poprilično monotoni kad ceo dan provedem na motoru.

Svaka preporuka za Auto com , a još kad zakačimo stanice pa uzput i divanimo....joj užitka, a i smanjuje konstantnu potrebu za gledanjem u retrovizore pri grupnoj vožnji i time povećeva bezbednost. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja