Jump to content

Moto Zajednica

Zrenjanin 09.05 2009

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sinoc sam na moto skupu u Zrenjaninu cuo da je neko negde na ulazu il izlazu iz Zrenjanina imao udes sa ( navodno ) Kawasakijem ZX 10 .  Nesto kasnije sam sa prijateljem krenuo za Novi Sad, i na izlazu iz grada na onom velikom nadvoznjaku preko pruge video nekoliko policiskih automobila sa upaljenim rotacijama i policajce koji su regulisali saobracaj.  U prolazu sam video jedan slupan auto, a desetak metara dalje oboren motorcikl zelene " Kawasaki " boje.  Vozaca motora nisam video . Zna li neko nesto o ovome ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Zeleni Nindza momak i devojka, koliko sam cuo momku je stradala noga ili koleno a devojci glava. Nacuo usput, dakle nije sigurna informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

Navodno se desila nesreca na nadvoznjaku, kada je motociklista sa devojkom prilikom obilazenja presao u suprotnu traku i direktno udario u automobil...vozac je po pricama "sleteo" sa nadvoznjaka i poginuo na licu mesta a za devoku se nezna..navodno je prezivela pad...JOS JEDNOM DA NAPOMENEM NIJE INFORMACIJA FULL SIGURNA ZNACI OVO SU GLASINE...al ipak mozda je neko cuo i vise...strasno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 518 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Cuo sam slicnu GLASINU  :o ,nadam se da nije tacna.Imali neko vise informacija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Jedno je sigurno, Nesreca se dogodila, prosao sam tu mozda pola sata ili sat kasnije i video i motor i auto, i policiju. Vec sam pokrenuo temu : http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=35527.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

U pitanju je Ninja 636. Kupljena prosle nedelje. Prilikom obilazenja neki manijak je tog lika zakacio svojim zadnjim tockom za njegov prednji pri cemu je ovaj izgubio kontrolu i zakucao  se u auto. Vozac nije bio kriv, nema opasnijih povreda i on i devojka su dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

e ljudi ewo tacne informacije....u danasnjem presu novinama pise:

Vladimir P 26god i Danijela R 24 god iz ZR zadobili su teske oguljotine i razderotine u sudaru motocikla i automobila na usponu nadvoznjaka na Bagljasu.Vladimir p je pusten na kucno lecenje dok je Danijela zadrzana u urgentnom centru radi daljeg pracenja njenog stanja....e toliko..sreca da se ovo netreba otwarati u crnoj hronici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

e ljudi ewo tacne informacije....u danasnjem presu novinama pise:

Vladimir P 26god i Danijela R 24 god iz ZR zadobili su teske oguljotine i razderotine u sudaru motocikla i automobila na usponu nadvoznjaka na Bagljasu.Vladimir p je pusten na kucno lecenje dok je Danijela zadrzana u urgentnom centru radi daljeg pracenja njenog stanja....e toliko..sreca da se ovo netreba otwarati u crnoj hronici...

PS..izvini sto sam i ja otworio istu temu al me zbunio twoj datum zbog ono 2005 sam mislio da nije rec o istom udesu,mada mi je bilo cudno jer mi se nesto poklapalo..:) pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  E jbg. i ja sad tek video da sam pogresno otkucao datum.  Bio na skupu u Zr. ceo dan, doso, bio umoran, piso u 02.00 i eto greske - ispravicu.  Bitno da su ovo dvoje sa motora dobro. Cuo sam ja i neke druge informacije o ovom dogadjaju ( losije ), al ih nisam pisao jer nisu bile iz prve ruke , i bolje sto nisam jer bi se pokazale netacne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja