Jump to content

Moto Zajednica

Udaren bajker

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Upravo mi prijatelj javio da je autobus udario u motoristu na raskrsnici ulica Vojislava Ilića i Ustaničke. Kako mi je objasnio autobus je skretao i isekao putanju motoru i da je motor pregažen od strane autobusa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Веома опасна раскрсница на којој аутобуси и камионџије умеју веома бахато да се понашају и да секу. Надам се да је са возачем мотора све у реду...

Иначе је раскрсница доста прегледна. Шта сад радити том идијоту што је возио бус

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

To je raskrsnica koja me je uzasavala dok sam radila u Ustanickoj i morala tuda da prolazim...

 

Kako je prosao bajker?

 

Nadam se da je ok...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Nemam pojma, samo mi je prijatelj javio za dogadjaj. ako neko zna više detalja neka javi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

autobus se kretao ul. Ustanička iz pravca okretnice autobusa na liniji 50 ka Plavom mostu, gde je na semaforu skrenuo ulevo u ul. V. Ilića i u visini pešačkog prelaza se zaustavio zajedno sa motorom ispod prednjeg dela autobusa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Taj potes, od raskrsnice do hotela Srbija je definitivno crna tačka. Dosta nesreća u tom delu grada za kratko vreme. Nadam se da su kolege dobro prošle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ja sam prosao par minuta posle sudara,

motor pod autobusom,jos uvek mu upaljeno svetlo,

plastike na sve strane,gomola ljudi,hitna,opsti kolaps...

Nadam se da je sve ok.  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Deo vesti iz jutrošnjih Novosti:

 

"... na raskrsnici Ustaničke i Vojislava Ilića, skuter ja kome su se vozila dva brata, udario je u vozilo gradskog prevoza na liniji 55. Braća su zajedno sa svojom "mašinom" podletela pod autobus. Kada su lekari Hitne pomoći stigli na mesto događaja, momak koji je vozio skuter nije bio teže ozleđen, ali je njegov brat gore prošaojer je u besvesnom stanju prevezen u bolnicu. Kako smo nezvanično saznali, on je tamo došao svesti, a iako na njegovom telu nije bilo tragova krvarenja, smešten je na odelenje reanimacije jer se sumnjalo da ima unutrašnje povrede".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Sinoc na Studiu B. Vozac imao kacigu - nepovredjen, suvozac bez kacige i nazalost sa povredama koje su dole opisane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: ZZR 1400

Sinoc na Studiu B. Vozac imao kacigu - nepovredjen, suvozac bez kacige i nazalost sa povredama koje su dole opisane.

po  stoti put nigde bez kacige

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Deo vesti iz jutrošnjih Novosti:

 

"... na raskrsnici Ustaničke i Vojislava Ilića, skuter ja kome su se vozila dva brata, udario je u vozilo gradskog prevoza na liniji 55. Braća su zajedno sa svojom "mašinom" podletela pod autobus. Kada su lekari Hitne pomoći stigli na mesto događaja, momak koji je vozio skuter nije bio teže ozleđen, ali je njegov brat gore prošaojer je u besvesnom stanju prevezen u bolnicu. Kako smo nezvanično saznali, on je tamo došao svesti, a iako na njegovom telu nije bilo tragova krvarenja, smešten je na odelenje reanimacije jer se sumnjalo da ima unutrašnje povrede".

 

evo ih krecu opet sa pricom i deljenjem krivnje na motocikliste. pa ta raskrsnica je poznata po bahatim vozacima u krsevima!

a ovo sto nisu nosili kacigu to je njihova krivica, kako se kaze "2 tocka 1 zivot".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
link=topic=35369.msg519385#msg519385 date=1241859795]

Cek sta se na kraju dogodilo? R.I.P rece da mu je javljeno da je bus udario njih, a novine pishu obrnuto? Ma, samo da se oporave...

Mislim da je zabuna samo tehničke prirode, naravno namerno napravljena. Autobus je skretao levo, već im je oduzeo prednost, pa su onda oni udarili u njega, tako nekako. Suviše bi brutalno zvučalo da je bus udario u njih ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja