Jump to content

Moto Zajednica

ER-6f 2006 i noviji

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kawasaki ER-6f 2006 i noviji

 

4yx8D_kawasakier6f0611725087.jpg

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: buell

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2006

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

jedna godina

 

3. Sta mi se dopada:

sve, vrlo lagan za voznju,polozaj vozaca

 

4. Sta je moglo biti bolje:

mozda izduv da je malo agresivniji

 

5. Moj utisak:

sobzirom da neznam za bolje 10+

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: Kawasaki Er6F

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2011

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Od pocetka sezone (nekoliko meseci) i nadam se jos mnooogo km-a :-)

 

3. Sta mi se dopada:

Odakle da pocnem... :)

Upravljivost, polozaj tela u voznji, udobnost, elasticnost agregata,

vozne karakteristike, cena, izgled...

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Retrovizori definitivno - naime popravili su problem sa vibracijama (ili su je znacajno umanjili)

medjutim jos uvek nisu resili preglednost, odnosno da bi video npr motor koji vozi iza mojih ledja, moram

da pomeram rame aka ima mrtav ugao.

Uslovno receno auspuh (mozda je previse tih, zavisi sta se kome svidja)

 

5. Moj utisak:

Topla preporuka

post-19378-0-60300300-1309812345_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

2006.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

3 godine i nesto malo kusura :)

 

3. Sta mi se dopada:

Polozaj tela, upravljivost, elasticnost, ekonomicnost, pouzdanost, udobnost. (sve na jednom mestu, cista retkost bar koliko sam ja primetio).

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Retrovizori su nesrecno reseni. Posle kraceg vremena nadje se neki kompromis i jednostavno se naviknes na njih i onda nema nikakvih problema. Zvuk takodje nije gromoglasan (nije glasan koliko bi ja to zeleo da bude) ali ima neke fine note koje baca na nizim obrtajima. Imao sam prilike da cujem MIVV i 2 Brothers izduve na njemu, to je bukvalno drugi motor (BOLJI!) :) Cena izduva - oko 350 za MIVV i jedno 500 zelembaca za 2 brothers (ja se jos nisam usudio da ih kupim, jednostavno - mnogo mi je to kinte trenutno za hromiranu cev ;)).

 

5. Moj utisak:

Polozaj tela u voznji - sedi se uspravnije i manje je zamaranje na duzim putevima. Motor je izuzetno elastican u svim stepenima prenosa. Do sada je najupravljivi motor koji sam probao (mada lista nije dugacka..zato je raznovrsna :)). Potrosnja je nerealna, mislim da mi nikada nije trosio vise od 6l po gradu kako god da ga vozim, a ako ga vozim sa laksim gasom, sigurno ne prelazi 5l sto ga cini jako pristojnim commuter-om. Odlican je za pocetnike jer puno prasta a za iskusnije je pravo uzivanje u voznji. Do sada se pokazao i izuzetno pozudanim, osim redovnih servisa u fabricki propisanim intervalima, nisam imao ni jednu jedinu intevenciju (na satu je trenutno oko 25000 pravih kilometara). Svuda sam isao sa njime, nikada nisam pomislio da bi bilo sta moglo da se ukvari, jednostavno odaje utisak pouzdanosti :) Do sada se pokazao i dosta udobnim, cim mi za oko nisu zapali nasi losi putevi i cim kicma nije to osetila - rekao bih da je udobnost na pristojnom nivou. Motor nikada nisam vozio na stazi pa ne znam kakav je (pogotovo sto ne znam ni ja kakav sam na stazi :)), ali za svakodnevnu upotrebu - ulazi sigurno u top 5 modela (posto svako hvali svoje, a nisam probao ostalih 4, ER-6F bih subjektivno stavio na 1. mesto dok ne probam nesto bolje ;) ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]
2008.

[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]
Par krugova, testirao skoro za drugaricu itd

[b]3. Sta mi se dopada:[/b]
Mislim da je za pocetnika idealan motor, polozaj tela, odnos snage i tezine, udobnost, lakoca upravljanja, zvuk

[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]
Za ovo godiste je mogao biti bolji samo km sat, jer je potpuno analogni sto je malo glupo da su tek od 2009. ubacili analogno-digitalnu kombinaciju,i mozda je mogao zadnji kraj biti malko podignutiji jer kada sedne neko jos bude smesno malo..

[b]5. Moj utisak:[/b]

Idealan motor za pocetnika kao sto je moja drugarica to, kupila naravno, trosi smesno, jeftin je za odrzavanje, ide jako lepo i povlaci opako, u krivinama sam leze, lak je za upravljanje, i uz Leo Vince koji je ovaj imao, cuje se predobro sobzirom na 2. cilindricni motor od 60 i kusur konja. Jako pristojan motor, meni je bilo uzivanje voziti ga. Preudoban je i mislim da je jako pouzdan motor. 
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja