Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ovo mi deluje kao jedna veoma zanimljiva tema, ja sam inace Milos iz Beograda, i ponosni sam vlasnik jednog kineza :D rec je o sprint princu 125cc... e sad to i nije toliko bitno, nego druzenje i zajednicke voznje, a ovde toga ima, pa se nadam da sam dobrodosao nekom vasem skupu i dobrom druzenju :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

ovo mi deluje kao jedna veoma zanimljiva tema, ja sam inace Milos iz Beograda, i ponosni sam vlasnik jednog kineza :D rec je o sprint princu 125cc... e sad to i nije toliko bitno, nego druzenje i zajednicke voznje, a ovde toga ima, pa se nadam da sam dobrodosao nekom vasem skupu i dobrom druzenju :D

Dobro došao Zille,

Prati fabulu radnje u ovoj temi,i na svakojake zajebancije možeš da računaš  ;D

Naravno,ako nam se tajminzi pogode  ;)

Masivni pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

hvala ljudi na dobrodoslici :D nadam se da ce nam tajminzi, a i vreme biti ok. zoltane, koliko vidim mi smo komsije, ja sam isto sa nbgd-a, ali sa ledina, ma da sam dugo ziveo u 62. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

hvala ljudi na dobrodoslici :D nadam se da ce nam tajminzi, a i vreme biti ok. zoltane, koliko vidim mi smo komsije, ja sam isto sa nbgd-a, ali sa ledina, ma da sam dugo ziveo u 62. :D

Aaaaa!...Sad smo te ufatili!...Zavalio si gajbu i pobego u kuću s dvorištance...Nisi daleko,pobeći ne možeš!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Kuca je kuca ali bloci su bloci znas i sam nego da ne offujemo temu kada cemo do SRCa, ti si nam uz put a mi stalno tamo! Imas moj broj mob pa se javi za neku voznjicu 500-600km, necemo brzo 150km/h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

sta, samo 150km/h? ma daaaaaj, pa valjda nasi kinezi od 125cc mogu da idu brze... ako idemo na te krace voznje od 500-600km, onda treba da idemo sa nasim copercicima iskljucivo u offroad varijantu ;) hahaha 150? ja o tome mogu samo da sanjam sa 125cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

sta, samo 150km/h? ma daaaaaj, pa valjda nasi kinezi od 125cc mogu da idu brze... ako idemo na te krace voznje od 500-600km, onda treba da idemo sa nasim copercicima iskljucivo u offroad varijantu ;) hahaha 150? ja o tome mogu samo da sanjam sa 125cc

Alo bre komšiluk!...Počeli ste debelo da offujete... :o

Umesto što palamudite dajte neki predlog za zajebanciju...Kad,gde,kojim putićima...Slike  ??? ???

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ako ocete bas malo duzu voznju ja predlazem Djavolju varos. Ta tura mi je u planu i celo leto je odlazem. Kad prodju ispiti ja obavezno idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

i ja spremam ispite, trenutno ;) pa znas kako, to i nije losa zamisao, ali mi nekako deluje daleko kad gledam iz bg-a... mada imam babu i dedu u aleksincu, kao i dosta rodbine, pa bih mozda mogao da se iskombinujem da svratim i do njih... sad si me zainteresova, ajde dogovoricemo se sve tacno, kad nam prodje rok  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

I ja spremam ispite al nikoga ne zovem u goste!

Zille ako imas neku kombinaciju gde bi spavalli!!! a ti Bogdo dok nemas slike i rutu kojom bi isli stavi to u???(zelje) ili napisi da neko osmisli put, kartu, spavanje i ostalo ovako je predlog dobar ali potpuno neupotrebljiv. Blaj poznaje dobro te krajeve ima dosta off roada pa bi se valjalo bas spremiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

pozz slay  8) znas kako, nisam citao sta je ko pisao na ovoj temi, jer se trudim da spremim ispit za subotu, iako je to tesko pored lepo vremena za voznju i malo surfovanja po netu, ali jbg, mora se. nadam se da cu moci da idem za vikend ali sve zavisi, sta, kako, kad i gde, jer imam i ispit, a ako ne, onda drugi put  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Pozdrav Zile i dobrodoso u sektu ;)

 

Slayer bre :), ajmo josh jednom ja sam iz Kraljeva nisam ni iz Panceva (znaju oni na koje se odnosi :) ) ni iz Arandjelovca :D. Vikendaju u Arandjelovcu je predlagao Lord_oblivion ja sam predlagao Bukovicku banju kao vikend turu sa shatorima chisto da polako pocnete da se navikavate na planine :P. Ja kucu mogu da obezbedim u Kraljevu i chim s nakanite da se spustimo dole odma idemo ( isamo da znate do Kraljeva od Beograda ima 160km nije 300 ili tako nesto slichno a moze do Kragujevca da se ide carskim drumom jednim od najlepsih puteva u Srbiji po meni). Da ima shta da se vidi ima Da mozemo se provedemo mozemo Evo ja opet predlazem Kraljevo (morao bih viidm sa babom al verovatno bi i pecenjara mogla da se osposobi pa da ode nesto na razanj). Mada znate da meni ni shatori nisu strani tako da mi je svaka lokacija OK samo da se vozimo a ne da nam propadaju ovi kratki lepi dani.

 

E sad u Subotu pored dunava ima skup u Grockoj. Ulaz dzaba itrebala bi neka cool rock svirka da bude (ko voli krlajevski apartman :) ) To je 30km od Beograda prema Smederevu. Nadam se da pucacha i tochakcha nece biti. Surchin mi je isto ok ma sve mi je ok, ali KV favorizujem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

brate, kakva je to voznja do surcina??? jbt ja zivim na ledinama, a to je 2 minuta od blokova i 10 min od surcina ;) pa bolje da se provozamo po centru grada hahahah salim se, naravno. e cuo sam za carski drum... ma sve moze, samo dajte da se dogovorimo... ljudi, ja vas napustam, sutra se ustaje rano, pa se kuckamo sutra... pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

Drugari i ja imam dokonu gajbu na 15ak-20km od Kraljeva (starim putem ka Cacku) nema pecenjara (mada razanj uvek moze da se improvizuje  ;) ) ali postoji resetka za rostilj, tako da ta tura koja bi isla u centralnu Srbiju bi mogla da bude visednevna! Kao sto sam obecao, danas sam bio u Ovcar banji sa PerisicBorom sa foruma i malo sam slikao, samo da sredim malo slike i kacim ih ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ohoho sve vise dokonih gajbi na forumu, vidim ja da ce ostatak ove, a i sledeca sezona biti zanimljive.

 

Aj sad smislite se, pa ako ima neko neki predlog konkretan neka pise sta i kako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Drugari i ja imam dokonu gajbu na 15ak-20km od Kraljeva (starim putem ka Cacku) nema pecenjara (mada razanj uvek moze da se improvizuje  ;) ) ali postoji resetka za rostilj, tako da ta tura koja bi isla u centralnu Srbiju bi mogla da bude visednevna! Kao sto sam obecao, danas sam bio u Ovcar banji sa PerisicBorom sa foruma i malo sam slikao, samo da sredim malo slike i kacim ih ovde...

 

Evo ja vec moje sredio  ;D ;D ;D , a vi razmislite, mesta za kampovanje koliko hoces, evo cak i Zoran nudi gajbu. Inace Ovcar Banja je na 16km od Cacka prema Uzicu, nazivaju je drugacije i Srpska Sveta Gora, sa cak 12 manastira. Takodje, tu se nalazi i zatvoren bazen sa vodom 37-38 stepeni. E da, a cene u kampu su smesne, videcete. Evo par nekih slicica sa danasnje voznje, da priblizno vidite o cemu se radi.

 

404.jpg

 

sRqUu_dscn1236n.jpg

 

5KuT6_dscn1239o.jpg

 

xY5ux_dscn1246v.jpg

 

z3FsT_dscn1251w.jpg

 

48wvj_dscn1261n.jpg

 

Zy48Z_dscn1262k.jpg

 

 

Puteva i putica za voznju, koliko hoces...

 

IHtth_dscn1275.jpg

 

404.jpg

 

m2GIi_dscn1281.jpg

 

6kSpe_dscn1279.jpg

 

0U83g_dscn1283.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Cekam lorda da se oglasi meni je rekao nesto ovako

Garasko jezero, moj plac na vr' brda. Nasuli su put do gore koji je bio razlokan, tako da sad moze bez problema da se popne i sidje motorima. Voda izvorska, stara tecina kuca (doduse, vrece/duseci su 'must' jer se kuca ne koristi poodavno, ali je suvo), struja, prodavnica ima a u njoj svasta, moze da se desi i siljeze ako nas bude bilo dovoljno, pumpa je na kilometar.AR i Bukovicka banja su na 4-5 km, Garasko jezero je na 8-9km. Slike ce biti u sredu uvece u 'Zajednickim voznjama' .

 

Sto se tice vremena, meni odgovara ovaj ili naredni vikend. Za sve posle toga, ima vremena za dogovor.

Ali vise o tome kad se dokopa svog interneta ovo je samo nagovestaj. Medjutim ovo je samo za Mangulice i njihove pocasne clanove  ;D ;D ;D ;D

dobro i ostali mogu da dodju da se druze  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 420 postova
  • Lokacija: Beograd - Cacak
  • Motocikl: Suzuki DL650 Vstrom a Honda XRV 750-RD04 u lepom sećanju

evo i mene sa slikama

 

ulaz u kamp...

 

D5A1Y_51066293.jpg

 

posto nam neki cika nije dao da udjemo i slikamo po kampu bez prethodnog odobrenja direktorke bili smo prinudjeni da slikamo samo okolo... a ujutru cu potraziti slike kampa pa cu iskaciti ovde...

 

OVNKg_59399643.jpg

 

malo sa visecih mostova...

 

404.jpg

 

15hRA_22954320.jpg

 

8DuaF_81209180.jpg

 

AnvZA_40060308.jpg

 

n2T90_86676719.jpg

 

lxqXD_61799631.jpg

 

EboTP_50582078.jpg

 

404.jpg

 

uDAJm_50672680.jpg

 

i jos malo banje...

 

aTE4e_76469062.jpg

 

S6sEO_61731121.jpg

 

sUkTq_41918124.jpg

 

404.jpg

 

ywofP_59649937.jpg

 

1ijrB_41853974.jpg

 

i evo cena koje su u kampu, kamp radi do 1 oktobra...

 

fEZT2_cenovnik.jpg

 

[/img]

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja