Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

:D

Pa ko ti kriv sto ne obilazis ovaj podforum cesce  ;)

BAS STE ODVRATNI!!!  ;D ;D ;D ;D

ja sam uvek ucestvovao i sve vas pozivao a mene niko da okrene! sramota!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

lepo lepo. Nego sta to bi sa kolenom :(. Nadam se uskoro da se opet vozimo, ne mogu propustam ovakve piknike vishe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Pato znaci da treba da gledamo u pasulj ili neku solju da bi se pojavili?Na miris ne ide mlogo daleko,jedino da namirisem Lordovu Jaworku. :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Lord zvao mene,ja zvao Blackbitea i Dzaxa...Dzax se zafalio i nastavio da betonira po kuci... ;D

A ko bi se nadao da Dzoks fata zjala po BG-u? ;)

Te sam telefone imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

ako je to izgovor onda evo

060/300-5-700

Dule

mada to cimanje ajde kreni odma' retko moze, jer dok organizujem cuvanje dece... ovaj vikend su bili kod babe i dede, pa je moglo.

samo posalji SMS pa se vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Odlicne su slike !

Klopa je bila odlicna, izmedju ostalog zahvaljujuci rostilj-majstorima Blajbingeru i meni, samo sto se on stideo da prizna  :)

Izolacija ispod sedista Slayerovog ljutog zmaja je izdala, srecom u poslednjih nekoliko metara na prilazu, te je Guru majstor SKY efikasno izgrunfovao izolirkom i uz novi osigurac zmaj je bio ponovo spreman za prasnjave drumove.

 

Sad se setih, u vezi osiguraca - ko zna kad je crk'o, bez njega jedino ne mozes da upalis i da imas svetla. Agregat migavci i stop rade, tako opet mozes da dovrsis put relativno bezbedno, a za osigurac saznas tek kad ne mozes da ga upalis (ili kad ne svetli ler lampica ;))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Hvala na ispravci. Posao sam od cinjenice da su na kinezima tanke zice i izolacija na njima+vibracije i truckanje u putu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Kad ste vec zapoceli ajde i ja malo da ofujem  ;). Jedini problem sa strujom (za sad) koji sam imao je sa pozicionom sijalicom. U Sokobanji na moto skupu me pretice jedan kolega i kaze da mi ne radi poziciono svetlo a stop radi. Prvo sam pomislio da je sijalica pregorela. Uzmem drugu, zamenim opet nista. Posle sam pomislio da se odlemila zica i nije. Pocnem da proveravam multimerom struje. Ispod sedista se ta zica za poziciju racva. Od sedista do stopa ima spoj, od fara do sedista ima spoj, od fara do stopa ima spoj a sijalica ne radi. Kada probam novom zicom od fara do sedista sijalica radi a multimer pokazuje da nema nikakvih prekida. Meni to nije jasno kako je moguce. Stavio sam novu zicu od fara do sedista i sada radi odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Leto je evo skoro na izmaku.

Jel ima mozda ovde zainteresovanih za jednu lepu dvodnevnu turicu do Sarajeva i okoline.

Motor mi je spreman, ja sam konacno sredio neke privatne stvari i sad sam spreman ko zapeta puska. Samo jos kad bih se okupila fina ekipica bio bi to san snova.

Potpuno sam fleksibilan kada su u pitanju izbor dana polaska, rute, prenocista itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1846 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Leto je evo skoro na izmaku.

Jel ima mozda ovde zainteresovanih za jednu lepu dvodnevnu turicu do Sarajeva i okoline.

Motor mi je spreman, ja sam konacno sredio neke privatne stvari i sad sam spreman ko zapeta puska. Samo jos kad bih se okupila fina ekipica bio bi to san snova.

Potpuno sam fleksibilan kada su u pitanju izbor dana polaska, rute, prenocista itd.

 

'de si bio pre 3 nedelje kad sam te zvao, organizovan smestaj i sve :)  Meni je mnogo da idem ponovo, pogotovo sto iz raznih licnih razloga nemam zelju da idem u te krajeve... Eventualno cu ici tek sredinom septembra a tebi je mnogo da toliko cekas, steta da propustis lepo vreme. Ako odes obavezno obidji Bjelasnicu i Jahorinu. Obe planine su blizu Sarajeva a prelepe. Na Jahorini ima da se voza makadama, na Bjelasnici fenomenalan krivudavi asfalt (ima i tamo makadama ali vodi daaaaleko, a to se ne uklapa u dva dana). Ne znam da li si video slike u mom putopisu (Gubljenje nevinosti) cisto da ti dodatno probude interesovanje za te predele :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Leto je evo skoro na izmaku.

Jel ima mozda ovde zainteresovanih za jednu lepu dvodnevnu turicu do Sarajeva i okoline.

Motor mi je spreman, ja sam konacno sredio neke privatne stvari i sad sam spreman ko zapeta puska. Samo jos kad bih se okupila fina ekipica bio bi to san snova.

Potpuno sam fleksibilan kada su u pitanju izbor dana polaska, rute, prenocista itd.

 

'de si bio pre 3 nedelje kad sam te zvao, organizovan smestaj i sve :)  Meni je mnogo da idem ponovo, pogotovo sto iz raznih licnih razloga nemam zelju da idem u te krajeve... Eventualno cu ici tek sredinom septembra a tebi je mnogo da toliko cekas, steta da propustis lepo vreme. Ako odes obavezno obidji Bjelasnicu i Jahorinu. Obe planine su blizu Sarajeva a prelepe. Na Jahorini ima da se voza makadama, na Bjelasnici fenomenalan krivudavi asfalt (ima i tamo makadama ali vodi daaaaleko, a to se ne uklapa u dva dana). Ne znam da li si video slike u mom putopisu (Gubljenje nevinosti) cisto da ti dodatno probude interesovanje za te predele :)

 

Naravno da sam citao tvoj putopis i zao mi je sto tada nisam mogao ici.

Ne ide mi se sam pa reko ajd da pitam jel ima ovde neko zainteresovan. Momci su vidim dosli sad sa mora, malo se odmorili reko mozda bi isli malo opet na put.

Sto se mene tice mogla bi i neka dvodnevna tura kroz Djerdapsku klisuru ili mozda uz Drinu do Tare i Zlatibora ili moze i nesto trece ma samo da se vozi dok jos ima lepog vremena.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

kada planiras da ides?koliko kilometara?troskovi?ja sam slobodan od nedelje pa bi mogli da se dogovorimo i da jos nekoga vrbujemo.kada bi krenuli i kada bi se vratili?dosadilo mi da se stalno vozam sam posto nikako da uklopim slobodno vreme sa ovim nasim kinezima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Kao sto rekoh kod mene je sve fleksibilno, dan polaska, ruta , vreme trajanja ...

Mogu i neke jednodnevne ture tipa Gucevo - Mackov kamen - Soko grad ili mozda ona mala bosanska tura sto sam ja vozio prosli put (Tuzla - Modracko jezero - Zvornik) ili nesto trece sto bi se moglo dohvatiti u jednom danu (do 500-600 km).

Odoh da rucam pa cu malo da se pentram po Fruskoj gori. Danas sam na juznoj strani od Erdevika do Iriga pa eto mozda se sretnemo i tamo negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1846 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Mene Djerdap privlaci. Jako. 2-3 dana, da se tamo obidje sve sto ima, nocenje u satoru. Jedini problem jesu novcana sredstva za gorivo. Vremena imam na pretek...

 

Jel' ko raspolozen za kampovanje na FG u narednih par dana???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Svi se nesto razilaze sa terminima. Nama ne odgovara vase, vama nase....neko ima para neko nema para...

JBG Ja sam razmisljao o kovinu kamp cetvrtak petak, pa sam odustao. Onda mozda zapalim  na ohrid, medjutim tamo vamo,

svidela mi se ada bojana mozda se cimnem i tamo mada sve je relativno posto sam vrlo blizu da zamenim motor i na tome radim ovih dana.

Posto vi gazite sa endurama vase rute se ne bi toliko uklopile sa nasim mada ova bosanska varijanta je odlicna ali idemo, organizujte....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Mene Djerdap privlaci. Jako. 2-3 dana, da se tamo obidje sve sto ima, nocenje u satoru. Jedini problem jesu novcana sredstva za gorivo. Vremena imam na pretek...

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=39599.0

Takodje me muce finansijski resursi za benzin, ostalo je manje-vise regulisano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 905 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Posto vi gazite sa endurama vase rute se ne bi toliko uklopile sa nasim mada ova bosanska varijanta je odlicna ali idemo, organizujte....

Nisam imao u planu nikakve off road avanture tako da gde gazim ja mogu da gaze svi pa cak i R-ovi.

Na koju bosanksu turu si konkretno mislio (ima ih vise)?

 

Moze i Djerdap

Ja nazalost nemam kamp opremu ali siguran sam da bi se usput mogao naci neki povoljan smestaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@BaneBP

 

Dusek na naduvavanje i najobicniji sator, i za 2000din resen problem nemanja opreme.

Cebence neko od kuce poneses i to je to, a ni ne uzima puno mesta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja