Jump to content

Moto Zajednica

MK Panonski Vukovi Zrenjanin MOTO SKUP 08.09.10 Maj 2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

u vezi prenoćišta, vi što nudite, trebalo bi uvek da navedete da li ima pored mog smeštaja i smeštaj za mog konja, jer za mene nije problem, mogu da spavam u na patos, ali brinem da mi neko ne ćapi motor  ;D

 

znači neka garaža, dvorište sa kapijom koja se zaključava i slično

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

bio sam sada malo do kampa. sve izgleda super! zao mi je sto sam propustio veceru  :( skola  >:( ...ali vec ima dosta motora, kako li ce biti sutra tek  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo i ja sada dosao. Bila je dobra svirka veceras i dosta ljudi. Upoznao sam clana TOLE ZR koji je jedan od organizatora. Ako sutra bude jos toliko motora kao sto je danas bilo, skup ima da bude odlican. I da napomenem, dok sam bio tamo, nisam zapazio ni jedan incident.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo sada sam dosao kuci malo da odmorim i idem opet na svirku.. Organizacija odlicna, pasulj takodje.. Malo je defile kasnio ali nema veze..

Videcemo kakva ce atmosfera biti veceras ali za sada je sve bilo dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

ljudi nadmasili ste sami sebe, skup je pravom smislu reci bio prava stvar.

i ambijent, i prostor i dan, i vreme,  a bogami je yu grupa odsvirala stvarno kako treba,

poseta vam je bile vise nego dobra, a pesaka taman dovoljno, ne previse

jednom recju fenomenalno, cak su vam i vecei bili non stop cisti. svaka cast

e da, molim vas dodaj te koj bakracic pasulja vise za sledeci put , ako nije problem. naravno  ovo smatraje=te samo konstruktivnom primedbom a nikako zamerkom. poz od ekipe iz jarkovca dubice padine...

bilo nas je ukupno 27

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

na susret u Zrenjanin smo dosli malo kasnije nekih dvadesetak minuta pre defilea.Na ulasku u kamp po prilicno razocarani odmah vadi 400dindzi a od obecani poklona nista,apsolutno nista sta da vam kazem kada nismo ni ulaznicu dobili  >:( >:(>:(  [ Na ulazu ce se dobijati kesica sa nalepnicim za motor(znak kluba), "sundjerasti" privezak za kljuceve, bon za rucak, i program desavanja].i posle prilikom izlaska i ponovnog ulaska u kamp su nas njakali za ulaznicu i hteli ponovo ulaz i naplatiti :( :(.Inace susret je odrzan na odlicnom mestu bilo stvarno dosta motora,ju grupa lepo odradila svoj nastup,upoznao ledenou vevericu sa foruma sa kime smo napravili ekipu za druzenje.

post-595-12879032181116_thumb.jpg

post-595-12879032181667_thumb.jpg

post-595-12879032182418_thumb.jpg

post-595-12879032182851_thumb.jpg

post-595-12879032183275_thumb.jpg

post-595-12879032185688_thumb.jpg

post-595-12879032186083_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • When nothing goes right... GO LEFT!, 15 postova
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R 1000 K7

na susret u Zrenjanin smo dosli malo kasnije nekih dvadesetak minuta pre defilea.Na ulasku u kamp po prilicno razocarani odmah vadi 400dindzi a od obecani poklona nista,apsolutno nista sta da vam kazem kada nismo ni ulaznicu dobili  >:( >:(>:(  [ Na ulazu ce se dobijati kesica sa nalepnicim za motor(znak kluba), "sundjerasti" privezak za kljuceve, bon za rucak, i program desavanja].i posle prilikom izlaska i ponovnog ulaska u kamp su nas njakali za ulaznicu i hteli ponovo ulaz i naplatiti :( :(.Inace susret je odrzan na odlicnom mestu bilo stvarno dosta motora,ju grupa lepo odradila svoj nastup,upoznao ledenou vevericu sa foruma sa kime smo napravili ekipu za druzenje.

 

Ljudi ja se stvarno kao clan Vukova i najodgovornije lice u organizaciji cele price izvinjavam svima koji su imali zamerki ili nisu bili do kraja ispostovani... neki nisu dobili poklone, a vrlo mali broj njih nije stigao ni na rucak... defile je kasnio jer je u to vreme bio najveci priliv novih gostiju - pa da ne bi doslo do zagusenja na vratima - morali smo tako... cak je u jednom momentu bilo i malo cekanja u WC-u, ali na higijenu u istom niko ne moze da se pozali... Najveci ''problem'' u celoj stvari je u tome sto smo mi mali klub - 15-20 aktivnih clanova (ali i odlicno organizovan klub ;) ) i u ovakvu neku pricu se upustamo po drugi put od kada postojimo, a tek prvi put u ovom sastavu ekipe u organizaciji... i onda se zaista nismo nadali da ce odziv ljudi biti tako velik... mi smo bili svesni da imamo ekstra vreme, da nije bilo preklapanja termina sa drugim skupovima u blizem okruzenju, da imamo jake grupe za koncert, da Zrenjanin nije malo mesto i da je sama lokacija za skup fenomenalna i da se sve to solidno izreklamirano.... ali nesto ovako veliko stvarno nismo ocekivali.... samo je ta cinjenica stvorila mali problem oko poklona, mozda rucka u subotu i male guzve u toaletu... izvinjavam se i svima koji su ostali bez zahvalnice, jer je bilo preko 70 prijavljenih klubova, a otislo je dosta i na sponzore, ucesnike i na bajkerske igre, ali bez brige, svima koji su upisani, iste ce biti prosledjene postom na adrese... takodje smo ostali bez majci, jer ljudi su zeleli neku uspomenu, posto je skup zaista bio nezaboravan... ponavljam to je sve iz jednog jedinog razloga - neocekivano ogroman odziv - preko 1000 motora (pomnozite to sa 2, jer uglavnom je bilo i suvozaca) i preko 2000 pesaka, bez trunke napumpavanja.... Sto se tice ljudi koji smatraju da smo bili neljubazni na samom ulasku, prvo zelim svima da se izvinim, a zatim da se vratim na onu pricu da je nas tamo bilo 20, a vas oko 4000.... nismo 3 dana spavali da bi sve to tako izgledalo i onda mozete misliti kako smo se osecali u subotu predvece... a pojacana kontrola naplate karata je morala biti iz razloga sto takav skup ne moze da se organizuje, a da ne ulozis jako puno para vec u startu i one moraju da se bar povrate da bi mi opstali... zato smo  morali malo da ''stisnemo'' dok nismo shvatili da smo na ''pozitivnoj nuli'' i da smo pokrili sve troskove organizacije... kasnije je bilo opusteno.... cak smo i prestali sa naplatom karata za vreme koncerta YU Grupe....

To bi bilo to ljudi sto se tice propusta, za sledeci put znamo sta nas ceka i bice to mnogo bolje... ja se samo nadam da smo ovim skupom postavili standard za sve one koji su poceli da od Moto Susreta prave samo ''kombinaciju za nabrzaka zgrnuti lovu'', pa stede na svemu i svacemu i na kraju niko nije zadovoljan... Pozdrav iz Zrenjanina - Bajkerske prestonice Srbije za ovaj vikend.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Dobanovci

Ja sam prvi put na moto skupu ...meni je bilo jako prijatno ....možda da se malo rasteretio taj centralni deo .....jer bilo je dosta neiskorišćenog prostora ....i lepog prostora sa ladovinom ...travom...

Pa vi ste me kupili ...sledeće godine opet....i ne samo to ....idem na sve skupove, ako su kao ovaj vaš ......ne sumnjam da će mi biti lepo....moram da nagovorim svoje prijatelje koji voze da dođu ....verujem da će im biti lepo kao i meni ....

Jedna stvar bi bila lepa , da se utvrdi kalandar svih skupova  na ovim prostorima , da nema preklapanja...bile bi posete veće i druženja iz svih bivčih republika.....

Pozdrav....dobri ste ...bićete i bolji ...verujem[/size]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

FREE WHEELS je zadovoljan skupom!Nije smetala ni cena ulaza niti bilo sta!Mi znamo zasto se placa ulaz!Pozdrav za VUKOVE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Skup je bio fenomelan ,dobra organizacija.Cena ulaza i nije nesto visoka ako se uzme u obzir da je po motoru(bio sam i na par skupova gde su uzimali i 400 din. po osobi).Jeste da nije bilo dovoljno pasulja ali sreca moja pa sam stigao da uzmem zadnji tanjir...ma 5+  :D .Bilo je bas mnooogo motora,Panonski Vukovi ja ne znam kako ce te vi izdrzati sledece godine kada vam bude doslo duplo vise gostiju  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ja nemam nista drugo da kazem osim da sam se lepo proveo,igracice su bile sooper,yu grupa extra i svi ostali,na defilej nisam mogao da idem i to mi je zao naboo sam gumu tako da sam imao posla hehehe ali sve u svemu OK vidimo se opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

ne bih ocenjivala i posebno komentarisala

doćiću i sledeće godine pa da uporedim ;D

 

posebno hvala Ivanu8 za snabdevanje pivom :)

ostala bajkerska braća bila vrlo brižna prema nama devojkama - za svaku pohvalu!!!

 

a cica na bini - talentovana...

post-6100-12879032348437_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

 

Pozdrav organizatorima.

Raspolozenje mi je opalo kad sam cuo da se desila nesreca,posle toga sam ubrzo otisao kuci.

Najvise mi se dopao defile, kolonu su ocigledno predvodili iskusni vozaci,mogao si da vozis zatvorenih ociju,a opet nismo se vukli kao creva.Ko je predvodio,svaka cast.Zrenjanin je lep grad,ljudi koji su nas posmatrali delovali su prijateljski raspolozeni prema nama.

Dolazim i sledece godine.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Da,da ne zaboravim,izgleda da je tog dana bio trend gubljenja mobilnih telefona,koji su se srecno vracali u ruke svojih vlasnika.

Nevolja je sto sam i ja izgubio mobilni,ali sam tek kuci video da ga nema.Ako je neko slucajno pronasao nokiju 6020, 061 mreza,neka mi javi ,casticu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja