Jump to content

Moto Zajednica

Kampanja skretanja paznje na motocikliste dok ne bude kasno!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

...

P.S. neka svako predlozi natpis na majci pa da uradi sebi po majcu sa porukom. Majca + natpis u Copy Centru kosta oko 700 din/kom (ako nije poskupelo). Ovde cemo da izglasamo najbolje i najjasnije natpise/poruke koje cemo stampati.

...

I ako se BJB headquarter slaze sa akcijom, mozemo da postavimo i BJB logo (sajt) na te majce. Nudim se kao ispomoc u realizaciji akcije - Nikola, racunaj na mene!

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=31442.msg485673#msg485673

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Dabome, ukljuciti i te slogane. Urednici, znam da ste u frci, ali dajte nek se neko ukljuci i ovde, da koordiniramo sve ovo, nema potrebe da se prave divlje akcije, a ova je bas bas neophodna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Voleo bih kada bi moji novosadjani malo manje razmisljali o vikendu na Miseluku i voznji po centru i kaficima a malo vise o ovim stvarim pa da se organizuje jedna akcija u Novom Sad da se skupi bar 100 motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Voleo bih kada bi moji novosadjani malo manje razmisljali o vikendu na Miseluku i voznji po centru i kaficima a malo vise o ovim stvarim pa da se organizuje jedna akcija u Novom Sad da se skupi bar 100 motora.

Imas mene, to ti je dosta :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

1. NikolaCruss

2. Zlajabgd

3. Beba

4. aky

5. Velja

6. Zeljkamp

7. deyan76

8. 3OPAH

9. Vukan

10. Djomla

11.Dzoks

12.Младен (sky)

13.miško_kolo

14. lord_oblivion (cim registrujem)

15.spettacollo

16. Saxi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Akcija je odlicna i to ova opcija da sve radimo mirnim putem  ;)

 

Na ovu temu, a u sklopu Uskrsnje akcije NACRTAJ OSMEH  :) dobili smo nekoliko hiljada flajera od sekretarijata za gradski saobracaj.Flajeri su obostrano stampani, i namenjeni su prvenstveno vozacima automobila sa slikom u retrovizoru i skretanjem paznje da i mi postojimo na drumu, ali i sa porukom motociklistima da ne voze bez zastitne opreme i da brzinu prilagode uslovima puta, pa cemo sutra krenuti u prvu akciju raspodele flajere, a detalji su u ovoj temi http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33796.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Akcija je odlicna i to ova opcija da sve radimo mirnim putem  ;)

 

Na ovu temu, a u sklopu Uskrsnje akcije NACRTAJ OSMEH  :) dobili smo nekoliko hiljada flajera od sekretarijata za gradski saobracaj.Flajeri su obostrano stampani, i namenjeni su prvenstveno vozacima automobila sa slikom u retrovizoru i skretanjem paznje da i mi postojimo na drumu, ali i sa porukom motociklistima da ne voze bez zastitne opreme i da brzinu prilagode uslovima puta, pa cemo sutra krenuti u prvu akciju raspodele flajere, a detalji su u ovoj temi http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33796.0

Moze li Novi Sad da dobije koji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 900 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

Voleo bih kada bi moji novosadjani malo manje razmisljali o vikendu na Miseluku i voznji po centru i kaficima a malo vise o ovim stvarim pa da se organizuje jedna akcija u Novom Sad da se skupi bar 100 motora.

Imas mene, to ti je dosta :)

 

Pa i to sto kazes

E pazi brate imam ja jednu odlicnu  ideju  ;)

Vozimo motore 20 kmh goli ko od majke rodjeni po uzem centru NS. Znaci samo nam kacige na glavi ( i pojas za bubrege da ne nazebemo  ;D)

Ne moze nam narodna milicija nista a definitivno cemo skrenuti paznju ostalim vozacima na bajkere.

 

 

 

 

Zezam se malo (ali ne i obavezno)

Svaki vid ovakvih akcija za bezbednost u NS cu podrzati novcano a i svojim prisustvom. Samo mi dajte dobar predlog i eto me tamo ( u NS) za 30 minuta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

Vozimo motore 20 kmh goli ko od majke rodjeni po uzem centru NS. Znaci samo nam kacige na glavi ( i pojas za bubrege da ne nazebemo  ;D)

Ne moze nam narodna milicija nista a definitivno cemo skrenuti paznju ostalim vozacima na bajkere.

 

A na ledjima karminom napisemo "JEL ME SAD VIDIS?!"  ;D ;D ;D

 

 

 

 

Izvinjavam se za malo neozbiljnosti u ovoj krajnje ozbiljnoj temi.

Znate, gde su mladi tu je sala  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Dabome, ukljuciti i te slogane. Urednici, znam da ste u frci, ali dajte nek se neko ukljuci i ovde, da koordiniramo sve ovo, nema potrebe da se prave divlje akcije, a ova je bas bas neophodna

zarboravih da napomenem, mogu biti "kopnena" podrška (deljenje letaka - ni prvi ni zadnji put) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Danas smo u sklopu akcije NACRTAJ OSMEH  :) zaposeli nekoliko gradskih raskrsnica i semafora i uz podrsku TV ekipe RTS i rastrcanih kamermana i ljupke novinarke Ivane krenuli u akciju raspodele flajera komplet obuceni u moto opremu sa sve zelenim fluo prslucima Asocijacije Motociklista Srbije.

 

Na teren su istrcali i flajere delili rasporedjeni u vise grupa:

Daki

Deyan76

Raptors

Scuba

Vld

R.I.P

Vukanova Kraljica i ja.

 

U principu su ljudi sa odusevljenjem prihvatali flajere, mada je bilo i onih koji su nas slali u tri lepe i psovali.

Mislim da je zapocetak sve lepo krenulo, tako da nastavljamo dalje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Saxi:

A mene si zaboravio?

____________________

 

1. NikolaCruss

2. Zlajabgd

3. Beba

4. aky

5. Velja

6. Zeljkamp

7. deyan76

8. 3OPAH

9. Vukan

10. Djomla

11.Dzoks

12.Младен (sky)

13.miško_kolo

14. lord_oblivion (cim registrujem)

15.spettacollo

16. Saxi

17. R.I.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Evo jedan predlog :

Da svi mi stavimo vozacima automobila do znanja da smo i mi ljudi, da imamo porodice

da nismo muve bez glave .

Da kolege bajkeri koji su lekari, voze u belim mantilima, ljudi koji imaju uniforme na radnom mestu voze u njima .

Na taj nacin bismo se priblizili ostalim ucesnicima u saobracaju .

 

Naravno i ja sam za akciju :

 

1. NikolaCruss

2. Zlajabgd

3. Beba

4. aky

5. Velja

6. Zeljkamp

7. deyan76

8. 3OPAH

9. Vukan

10. Djomla

11.Dzoks

12.Младен (sky)

13.miško_kolo

14. lord_oblivion (cim registrujem)

15.spettacollo

16. Saxi

17. R.I.P.

18. VuleTigar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

@VuleTigar

 

znaci treba da se krckam u gnjurackom odelu. pa dobro, ako bas mora... nadam se da ne moram da kacim i pojas sa tegovima i bocu na ledja umesto kornjace  :D :D :D :D

 

 

fala Vule  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

@scuba

 

Hehe, pa ne mislim bukvalno, samo oni koji mogu da voze bezbedno u svojim uniformama  ;)

Mada sad sam bas zamislio sliku bajkera u gnjurackom odelu sa sve bocama na motoru i lepo sam se nasmejao  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Jes vala imao bi malo problema oko saltovanja sa perajima  :D :D :D :D :D :D

 

U tom slucaju Scuba u8cestvuje u delenju flajera samo tokom kise i to one zestoke  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Jes vala imao bi malo problema oko saltovanja sa perajima  :D :D :D :D :D :D

 

U tom slucaju Scuba u8cestvuje u delenju flajera samo tokom kise i to one zestoke  :D :D :D

 

jel imamo jos flajera ,koje smo delili u nedelju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mislim da bi na majici trebalo pisati '' PRIMETI ME'' sve preko dve tri reči se raspline, i niko iz kola neće pročitati.

I cela akcija bi se mogla zvati ''PRIMETI ME''

Na primer zaštitni znak bi mogao biti znak (kao saobraćajni) sa motociklom, i ispod, ili preko toga bi moglo pisati ''PRIMETI ME'' reflektujući materijal ili fluorescentno.

Podloga bi mogla biti isto neke jake boje.

Učesnici u vožnjama (bez obzira koliko ih je i u kom su gradu) bi preko svega nosili fluo prsluk sa takvim znakom. Tako bi u nekom mestu bilo dovoljno da jedan motorista prođe i da se zna naša poruka.

Mislim da bi bilo jednostavno odštampati i takve flajere i nalepnice (nešto slično onoj ''beba u autu'' samo drečavija)

Imam još ideja kako bi se akcija odvijala, ali prvo da vidim da li vam se sviđa ideja?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Mislim da bi na majici trebalo pisati '' PRIMETI ME'' sve preko dve tri reči se raspline, i niko iz kola neće pročitati.

I cela akcija bi se mogla zvati ''PRIMETI ME''

Na primer zaštitni znak bi mogao biti znak (kao saobraćajni) sa motociklom, i ispod, ili preko toga bi moglo pisati ''PRIMETI ME'' reflektujući materijal ili fluorescentno.

Podloga bi mogla biti isto neke jake boje.

Učesnici u vožnjama (bez obzira koliko ih je i u kom su gradu) bi preko svega nosili fluo prsluk sa takvim znakom. Tako bi u nekom mestu bilo dovoljno da jedan motorista prođe i da se zna naša poruka.

Mislim da bi bilo jednostavno odštampati i takve flajere i nalepnice (nešto slično onoj ''beba u autu'' samo drečavija)

Imam još ideja kako bi se akcija odvijala, ali prvo da vidim da li vam se sviđa ideja?

 

 

 

Deleduka??? Bravo care, meni ovo zvuci savrseno!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Meni se cini da bi ipak najveci efekat imalo da lepe bajkerke voze nude. Mislim, glupo je da mi debeli i matori plasimo narod goli na motorima.

:D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

@ scuba:

Свиђа ми се идеја!  :D

Само... какав ефекат постижу, оскудно одевене ( или у најгорем/најбоњем случају само са тангама), сувозачице, које се и сада могу видети?  :-\

 

@ duleduka:

Свака част!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja