Jump to content

Moto Zajednica

EN500C 1996-2009

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kawasaki EN500C 1996-2009

 

5uUoF_kawasakivulcan500200457.jpg

By lalajko1

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motocikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

 

1997 i i dalje ga vozim ;)

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

 

 

Ja mislim da sam nabio oko 9000km. Bice josh...

 

 

3. Sta mi se dopada:

 

 

PRELEP! Ide kao munja!Ubrzava sasvim solidno.  Zvuk dobar( imam izduve ne-fabrichke). Proveren agregat koji se ugradjuje u Kawasakije vec 20-ak godina LTD, KLE, EN,ER,GPZ... Ljudi se okrecu za vama kada prolazite. Osecaj pod nogama je VRH kada ga vozite. Polozaj za sedenje extra. Mogu duze ture bez problema. Max brzina 160 mada sam to radio dok sam imao OGROMNE bisage. Neki kazu da moze 170, mene zabole i 140 je mnogo sa njim. Ubrzanje od 90 do 130 super (u 6 brzini bez shaltanja u nizu) Podoban za gomilu dodatne opreme( imam produzene komande, bisage, nosach pozadi za vrecu ili neki kofer, naslon. Mala registracija. Smeshan potroshach. Meni nikad nije preshao 5.5 lit. Uglavnom oko 4.neshto ;D

Svi misle da je jachi i veci nego shto zaista jeste (na pogled) Drzi cenu i trazen je. Delova IMA (al mi ne trebaju pu pu) :-X

 

 

4. Sta je moglo biti bolje:

 

MNOGO je bre brate tezak! 210 kila je bash mnogo! Za grad zamara( ne mnogo ali zamara, mozda zbog produzenih komandi ) Vozne karakteristike su loshe. Teshko je odreagovati naglo ako niste iskusan vozach(shto nisam :-[) Ne moze da se obori mnogo, shto ga vishe obarate sve vas vishe vuche u krivinu (zbog tezine valjda, ovo mislim pri agresivnijoj voznji kojoj NIJE NAMENJEN). Gde R prodje sa 70 ja sam srecan sa 50 :'( Al opet nije za jurcanje namenjen. Ochajnichki mu treba josh jedan disk napred za kochenje jer jedan disk sa jednoklipnim kleshtima je MALO za ovu tezinu. Zato ga ne zalecem nikad pred neku krivinu. Dobosh vrshi pos`o al ne bi bilo loshe da je disk :) Nema 50 konja kao En500(kaishar) ima 46 ali zato drugachiji prenos. Nisu trebali da diraju kaish sa starog modela, trebali su da ostave, ovo mazanje lanca me ubi :P Vetar cepa lepo al cruiser je to :)

 

 

 

5. Moj utisak:

 

Moj utisak? Svako ko ga ima zadovoljan je pa sam i ja. Za lepu cenu sam ga uzeo i ne nameravam da ga prodam skorije ionako mi je i sad posle 7000 km malo prejak. Sad me neka seta uvati greota mi da stoji u garazi a ja ovde da sedim i da bobonjam o njemu umesto da ga vozim. Nisam mehanichar pa da pricham neshto detaljnije o njemu to cemo da dopunimo kad budem stekao vishe iskustva...

 

 

EDIT: Delovi su jeftiniji od kompletne konkurencije u klasi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja