Jump to content

Moto Zajednica

Ponedeljak lep provod

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Ustadoh jutros vidim sunce lep dan a posto sam sinoc nesto ceprkao oko staroh mi Monet Goyona rekog da ga probam do jednog popularnog sastajalista motociklista. Posto mi sin Savo vide da idem sa motorom pa se zaveza od placa da i njega povedem a na to se napravi lancana reakcija koja prede sa sina na cerku a i zena se nesto uzvrpolji da ide pa tako mesto voznje upalih kola strpah familiju rostilj i put brda Feldberga koje nije daleko vazdusnom linijom ali putem ima jedno 35 km predivnigh vijugavih puteva idealnih za voznju . Na samom spicu brda na prevoju stoji par kafanica i jedan sank koji po ovom vremenu (danas 25c) vrve od motocikala . Svratih na pumpu da natocim gorivo kad neobican prizor. Ispred nas  slete roda i mrtva ladna pored kola i pravo u onu vodu za brisanje sofer sajbne i najedese one pene ko blesava.

 

dJcLb_08042009351.th.jpg

azoyH_08042009354.th.jpg

 

Polako nastavismo put desetine motora prolaze ispred i pored nas . Stigosmo gore gde sve vrvi kola jedva prolaze kroz spalir motora. Dosta najnovijih modela svih proizvodaca ,kontam pricaju o krizi ali ljubav prema motorima jaca kupuju bre ljudi motore. Evo par zanimljivih sto sam uspeo da slikam svi dodu popiju pice i nastave dalje voznju pa i nestignem da slikam.

 

Retro Ducati 1000

SeVAB_13042009355.th.jpg

 

Yamaha 500 dvotaktna caffe racer

 

 

Sfb6N_13042009362.th.jpg

 

Nova Hayabusa

BuYKt_13042009361.th.jpg

 

 

Vrlo redak dobar Harley knucklehead

 

StYyf_13042009358.th.jpg

 

 

Sommer dizel

 

sg5vx_13042009357.th.jpg

 

 

Sa mnogo detalja i truda odraden Suzuki Fighter

 

Ztoyl_13042009356.th.jpg

 

 

I evo kako to na kraju sve izgleda. Video sam ljude koji su dosli i po 300 km daleko smo da na tom mestu popiju pice sa srodnim dusama i budu u drusvu moociklista . Neodoljivo podseca na vrh Iriskog venca ali da li zbog slabe kulture putovanja ili malih grupa intuzijasta ili pak cene goriva a u Srbiji ima dovoljno motora ovo kod nas mozda jos nije moguce ali ima vremena.

WYt88_13042009359.th.jpg

 

ejjMl_13042009360.th.jpg

 

 

P.S.

Sve u svemu lepo provedeno popodne sa familijom a i korisno zena ucila cerku da pravi rotilj a ja sina vrste motora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja