Jump to content

Moto Zajednica

Potreban savet

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: BG

Pomagajte drugari. Kupujem motor ali ne mogu da se odlucim. Volim kruzere ali su pomalo neprakticni za grad u kome ipak provodim najvise vremena. Do sada sam vozio kruzer 'kineski' od 150 ccm i doslo je vreme za nesto bolje. Sta uzeti.

1. kawasaki kle 500 nov

 

2.suzuki gs 500 f nov

 

3. kawasaki er 5 nov

 

Znam malo cudan izbor zbog enduro kle-a ali to su motori koji se meni zaista dopadaju. Moram da naglasim da sam za ove 3 god. koliko vozim motor presao oko 35000 tako da i nemam neko preterano iskustvo. Jos nesto, vozim motor i zimi na minus 10-15 i jedino mi je prevozno sredstvo pa mi treba neki pouzdan i izdrzljiv motor. Imam utisak da GS i ER mozda i nebi odgovarali za zimsku voznju. Hvala unapred na savetima. Pozdrav. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
vozim motor i zimi na minus 10-15 i jedino mi je prevozno sredstvo pa mi treba neki pouzdan i izdrzljiv motor. Imam utisak da GS i ER mozda i nebi odgovarali za zimsku voznju. Hvala unapred na savetima. Pozdrav. :D
KLE definitivno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Za namjenu koju si naveo KLE je najbolji izbor, samo pozuri jer zbog dolaska Versys-a zalihe su ogranicene...

 

P.S. Sa tri godine voznje i predjenih 35 000 km, ti si presao vise nego pola foruma tako da te molim da ne nazivas sebe pocetnikom :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Definitivno KLE,uzimaj i ne misli,zadovoljice sve navedene potrebe..A uz to je dosta bolji motor od druga dva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Pridruzujem se KLE-u :wink: ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
Za namjenu koju si naveo KLE je najbolji izbor' date=' samo pozuri jer zbog dolaska Versys-a zalihe su ogranicene...

 

P.S. Sa tri godine voznje i predjenih 35 000 km, ti si presao vise nego pola foruma tako da te molim da ne nazivas sebe pocetnikom :wink:[/quote']

 

Ti trazis savet?? Pa trebalo bi vecina da se pokloni tvojoj odluci i kupi isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: BG

Hvala svima na savetu. :lol: Odluka je pala. Valjda ce me KLE sacekati jos mesec dana posto mi tada leze kinta. Nadam se da necu biti baksuz pa da ne ostane nijedan. :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: BG

Zaista sam mislio da to nije velika kilometraza za 3 god. Na zalost ne poznajem mnogo bajkera tako da nisam imao prilike ni da porazgovaram o tome sa njima. Kakav je naslednik KLE-a ??? Zna li se mozda vec i cena istog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: BG

Bogme stvarno super izgleda. Jedino je auspuh mnogo gadan, sta li im je to trebalo. :evil: Mnogo su poceli da se glupiraju sa dizajnom. Moze li neko da mi kaze koliko kosta u evrima? Ne znam da li bih ga pazario, KLE je ipak tu vec 15 god. i proveren je. Mada opet, sumnjam da bi narusili steceni ugled koji KLE ima. Jos nesto, procitah da ljudi kukaju na kocnice kod KLE-a i ram koji se cudno ponasa to jest uvija u krivinama???? O cemu se tu radi bas me interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250
Veruj mi da nemam pojma ali ako nov kosta 4800eur. ondah polovan u ok stanju ne bi trbalo da kosta vise od 2500-3000 eur. Samo nagadjam. Pozzz.......... 8)

 

Pa,otprilike toliko.Pogledaj ove sajtove (nije reklama,samo su i tu oglasi):

 

www.motori.co.yu

www.moto-berza.co.yu

www.halooglasi.co.yu

www.mojauto.co.yu

 

Srecno u pronalazenju motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: BG
:D:D:D:D:D Upravo saznah. Stize nova makina za 10-15 dana. :D Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................... Konacno prelazim na veliki motor. :redflag: :muzbend: :gitarista:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja