Jump to content

Moto Zajednica

GPS dojava otudjenja vozila

Recommended Posts

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Dok sam ugovarao cenu za ugradnju alarma za BJB drugare, vlasnik servisa mi je predstavio najnoviji vid zastite za ljubimce.

 

      Radi se o malom GPS modulu koji se ugradjuje na skrovito mesto, vezuje za alarm i ukoliko dodje do pomeranja, nosenja....kradje vozila, alarm vas u roku od par sekundi obavstava SMS-om o kradji i salje poziv na vas mobilni telefon.Vi preko ortak lokatora u svakom trenutku mozete da znate gde vam je vozilo, a mozete putem SMS-a takodje i da mu iskljucite masinu i to postepenim otkazivanjem napajanja i jos nekih drangulija tako da izgleda kao spontani kvar  ;)

 

Cena kompletne ugradnje je 250 evra, za nas bi vazio  popust od 10%, a ukoliko bi se prijavilo preko 25 motora cena bi bila 200 evra.

 

Ono sto je losa strana ovog uredjaja je da ukoliko lopov ima ometac signala, a svaki iole ozbiljniji kradljivac skupih motora ga nosi sa sobom,  u tom slucaju uredjaj ne vredi ama bas nista  ::)

 

Ja ga necu ugradjivati sebi, ali ako je neko zainteresovan evo vam kontakt na http://www.alarmservisboris.co.rs/AlarmServisBoris/o%20nama.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1667 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Je li bre vas dvojica! A otkud vi sve to znate, a? :)

 

Ma znam ih ja. odlicni su drugari, al su jos veci prevaranti i lopine  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Zemun

postoje ometaci i razna cuda a sad se setite kako rade nasi lopovi pogledajte  teme o ukradenim motorima ,za kola postoje takve ekipe lopova, za motore budimo realni  hvala bogu jos ne. Ali evo ideje za mlade ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja