Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZR 600 R: Evo ubedili su me da postavim i ja svojuh ruku delo ....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Hvala drug a inace bicje prilike naravno....

Pozdrav i sl nedelje je skup ili zurka u SD tamo sam sigurno..eto ako dolazis vidimo se ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12921 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ti bi prijatelju trebalo da napravis svoj sajt (ako vec nisi) i da tamo kacis sve sto napravis. A mozda i neki live link iz radionice  ;)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Ti bi prijatelju trebalo da napravis svoj sajt (ako vec nisi) i da tamo kacis sve sto napravis. A mozda i neki live link iz radionice  ;)!

Druze ideja ti je originalna... ali ja to radim kako bi se reklo usput... mada razmisljao sam i razmisljam o tome da se skroz posvetim... no videcemo... ako toga bude ovako cu nesto uraditi sto si rekao  live link  ;) vrhunska ideja...normalno i sajt uz to....

Hvala drug  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Svaka cast!

Evo ga i moj drug ... covek od koga sam delove pazario sta god mi je trebalo.... korektan na prvom mestu i povoljan....

Pozdrav druze moj

I hvala za komentar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

SVAKA CAST!!! Sve pohvale,objasnio si neke stvari... Kakav crni OCC,sledeci put kad budes radio pozovi DISCOVERY da snimaju...  ;):) :)

HVALA ti lale.... drago mi je sto ti se svidja... zovem DISCOVERY nema da fali :) :) :);) Hvala jos jednom na komentaru......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Bravo majstore

 

Hvala lale....  ;) 

Inace u toku su pregovori za jednu preradu ako pocnem a lepi su izgledi da hocu bice sve postavljeno ovde isto kao i za svoj sto sam uradio.... evetualno cu se potruditi i neke snimke da okacim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Bravo majstore

 

Hvala lale....  ;)   

Inace u toku su pregovori za jednu preradu ako pocnem a lepi su izgledi da hocu bice sve postavljeno ovde isto kao i za svoj sto sam uradio.... evetualno cu se potruditi i neke snimke da okacim....

 

Ocekujemo detaljnu "step by step" temu.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

Bravo majstore

 

Hvala lale....  ;)   

Inace u toku su pregovori za jednu preradu ako pocnem a lepi su izgledi da hocu bice sve postavljeno ovde isto kao i za svoj sto sam uradio.... evetualno cu se potruditi i neke snimke da okacim....

 

Ocekujemo detaljnu "step by step" temu.  :)

Naravno druze...  ;) ..da zagolicam masti samo u pitanju je Suzuki...  ;) toliko za sad drugari

Bicjete obavesteni kao da ste samnom u radionici ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

extra odradjeno , takodje i moj hobi , mislim na budzenje ;)

 

elem prvi put u temi da vidim da nijedan pametnjakovic nije naveo da je bolji u fabrici , u shto me to nervira , shto si ga farbo i shto si skidao nalepnica warning ... samo napred sa radom verujem da cesh svashta lepo napraviti u zivotu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12921 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

elem prvi put u temi da vidim da nijedan pametnjakovic nije naveo da je bolji u fabrici , u shto me to nervira , shto si ga farbo i shto si skidao nalepnica warning ...

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

sad gledam , pa me zanima par stvari od chega je rezervoar , godishte je 1992 pretpostavljam , koliku gumu si uspeo pozadi da stavish chini mi se da je shira od fabrichke i samim tim lepsha :) , i kako si reshio da nemash onaj odvratni nosach maske shto je stajao izmedju rezervoara i kormana , poshto mi se chini da ga vishe nema ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

sad gledam , pa me zanima par stvari od chega je rezervoar , godishte je 1992 pretpostavljam , koliku gumu si uspeo pozadi da stavish chini mi se da je shira od fabrichke i samim tim lepsha :) , i kako si reshio da nemash onaj odvratni nosach maske shto je stajao izmedju rezervoara i kormana , poshto mi se chini da ga vishe nema ...

Vidi lale rezervoar je od R6 99g..normalno nosaci svipravljeni drugi za njega... i kuciste filtera naravno drugo...ne moze staro nikako... ., godiste mi je motor 93,  gumu sam pozadi stavio 190..tako sto sam stavio viljusku od FZR 1000..normalno uz prepravke... nosac maske je pravljen po ovim maskama i samim tim onaj deo koji je strcao na starom nosacu se izbacuje.... nema potrebe da postoji... to je ta prica.... 

Ako te druze jos sta zanima slobodno pitaj.... ako treba pusticu ti mob... samo reci.....

Pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

neke stvari sam pretpostavio ;) al nisam znao za rezervoar od chega je m a i ne delu je mi 190 guma neznam zashto ... ma ja se sve kanim da neshto sklepam al nikako da se nakanim muka je naci vreme iovako mi stoje vec dva projekta na pola a meni sad u glavi samo motori  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

neke stvari sam pretpostavio ;) al nisam znao za rezervoar od chega je m a i ne delu je mi 190 guma neznam zashto ... ma ja se sve kanim da neshto sklepam al nikako da se nakanim muka je naci vreme iovako mi stoje vec dva projekta na pola a meni sad u glavi samo motori  ;D

190 guma provereno michelin pilot road.... uzivo izglerda poprilicno siroko... Znaci i ti si u ovoj igri zvanoj prerada...  ;) ... samo cepaj ... ako nesto volim da vidim to je prerada motora.... Za mes dana ako sve bude po planu i ranije krecem sa tim poslom..do sad sam radio sebi i drugarima a sad pocinjem ozbiljno pa da nesto i zaradim  ;)... postavicu slike radionice cim zavrsim... Suzuki je prvi na redu pa kad bude da malo osvezim ovu temu....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12921 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

postavicu slike radionice cim zavrsim... Suzuki je prvi na redu pa kad bude da malo osvezim ovu temu....

 

Jedva cekam! Koji Suzuki?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 329 postova
  • Lokacija: Banatski Brestovac
  • Motocikl: FZR 600

postavicu slike radionice cim zavrsim... Suzuki je prvi na redu pa kad bude da malo osvezim ovu temu....

 

Jedva cekam! Koji Suzuki?

Suzuki......600ccm  ;),,,, eto necu vise da odam nista  ;)...nadam se da ce biti sve po planu pa da pocnem kroz mes dana da ga radim ako me garaza ne ubije u pojam a i svinjski grip mozda ko zna  :D :D ;)  .....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja