Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Versys

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R
Prvi se maèiæi... Ako Z750 košta oko 6500E na putu' date=' registrovan, Versys neæe sigurno koštati preko 6000E (nema nikakvog smisla) Možda je to onaj prvi Straje-Baje nalet, prvi u gradu i slièno... Ali èim se ostala dva dilera dokopaju lagera, ode cena dole, gde joj je i mesto u Srbiji...[/quote']

 

Dexterr,da nisi mozda vidovit? :wink:

Bio sam u prilici da privatno popricam sa vlasnikom Cule Auta iz NSa. Prvi Versys stize u NS za dve-tri nedelje, za potrebe homologacije, i nadam se da cu ga isprobati odmah pa cu vam preneti utiske (nadam se da nece biti utisci o voznji Versysa po snegu). Elem, covek kaze da ce cena biti cak i nesto niza od 6k evra. Jeste da je info o ceni nezvanican, ali zvanicniji tesko moze biti, za sada. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R
Perune ae vidi ako budes probavao motor' date=' ponesi i aparat pa nam baci neku svezu sliku, i molim te obavenzno mu slikaj cajgere da ljudi vide kako i taj deo motora izgleda[/quote']

 

Moze naravno, ali evo da ne cekas do tada. :wink:

 

http://www.moto-net.com/p_article.php?RefArticle=1272

 

P.S. sitno je pa da ne propustite - ispod prve velike slicice imate PLAY sa kojim pustate filmic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Potvrdjena je zvanicna cena za Versys. Bez ABSa je 6094E, sa ABSom 6750E.

Prva dva komada u Srbiju stizu u sredu, 6.12., preko Cule Auta. Jedan ide pravo na homologaciju, drugi u moju garazu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd
Prva dva komada u Srbiju stizu u sredu' date=' 6.12., preko Cule Auta. Jedan ide pravo na homologaciju, drugi u moju garazu. :D[/quote']

Ti bas ne gubis vreme :shock: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad
Potvrdjena je zvanicna cena za Versys. Bez ABSa je 6094E' date=' sa ABSom 6750E.

Prva dva komada u Srbiju stizu u sredu, 6.12., preko Cule Auta. Jedan ide pravo na homologaciju, drugi u moju garazu. :D[/quote']

 

Jer te to moj tekst privuko da kupis bas Versys, ako jeste moras da platis pivo zbog toga sto sam ti pomogao i olaksao odluku, ako nije moras da platis pivo jbg. kupio si movu makinu :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R
Potvrdjena je zvanicna cena za Versys. Bez ABSa je 6094E' date=' sa ABSom 6750E.

Prva dva komada u Srbiju stizu u sredu, 6.12., preko Cule Auta. Jedan ide pravo na homologaciju, drugi u moju garazu. :D[/quote']

 

Jer te to moj tekst privuko da kupis bas Versys, ako jeste moras da platis pivo zbog toga sto sam ti pomogao i olaksao odluku, ako nije moras da platis pivo jbg. kupio si movu makinu :pivo:

 

1. Nista se ne mora, osim one jedne stvari... :lol:

 

2. Pivo naravno da moze, uvek, a ne samo zbog nove makine. :wink:

 

Inace, motor sam poceo da nisanim jos letos, pa sam na Versys naleteo cim je najavljen na R&R pre par meseci. A za tekst sve pohvale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

cestitke!

slikaj cim sjednas na makinu!

jbga zima je a svi smo nestrpljivi!

sretno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

text je sooper! pohvala za autora :)

meni lichno se motor ne svidja ali stvarno... a i ovako mi je sav "zbudzen", uopshte ne deluje impresivno, bar meni...

i btw. 64ks deluje dosta slabo... mada koliko para toliko muzike...

sad ispade da ja jedini ovde imam neshto protiv ovog motora ali nije tako... verovatno samo drugachiji ukus... :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Tracer9 GT '23

U subotu sam bio do Culeta u NS i sedeo na Versysa (imam i slike).

 

Motor deluje vrlo kvalitetno i vrlo spreman za divljanje ali malo sam se razocarao jer deluje kratak odnosno mali. Tu nemislim na visinu to je OK, ali ukupni utisak je da je to motor za izivljavanje a ne za putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Eh utisci...pa ovako: na slikama izgleda lepo (99% slika na netu sam skinuo), cuje se dobro (bar na netu), i ide lepo (sudeci po youtubeu). :wink:

Salu na stranu, carina jos nije zavrsena. Malo se oteglo sa homologacijom, pa je na carinu otisao tek u sredu. U toku sledece nedelje je kod mene. Nema veze, bitno je da dodje pre nove godine, da imam sta da stavim sebi pod jelku. Samo se nadam da nece jos pasti sneg, jer imam nameru da ga dovezem iz NSa. Utiske i fotke postavljam cim ga dovezem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Serbia

Ja sam poskidao 100% slika na netu, a i stvarno lepo se cuje na youtube. Kupujem ga i ja 100% samo ako budem mogao da ga uzjashem, posto kazu da je bas visok.

Koliko te je tachno izashao ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Jebote,Perune...Kupish motor nov, a kad krenesh da ga vozish a on vec godinu dana star...!!! :lol:

Shalla!

Naravno,bitno je da si ti zadovoljan.

Poshto ja vozim kamilu,cenim da mi se VYS nece svideti uzzivo....Ali neka je sa srecom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

@Columbia 6095E za verziju bez ABSa

 

@YOman Jbga, znam, ali registrovacu ga posle 1.1.2007., pa ce bar prva registracije biti 2007.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Evo da se pohvalim:

 

Danas u 14.20 moja garaza je dobila jos jednog stanovnika a KLR je dobio mladjeg brata. Crni Versys. 8)

 

Prvi utisci: motor je stvarno mnogo lepsi nego na slikama, izgleda prilicno mocno, dosta je kompaktan sto se tice duzine, podosta visi od ER6N, samo malo nizi od KLRa. Sediste izgleda udobno, siroko je taman koliko treba. Zvuk je do jaja. Tabla izgleda jako lepo, super svetli.

 

Slike i utisci sa prve voznje stizu sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja