Jump to content

Moto Zajednica

Kappa bocni koferi za Stroma

Recommended Posts

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ukazala mi se sledeca prilika za kupovinu Kappa bocnih kofera posredstvom prijatelja iz Hrvatske :

 

- nosači bočnih kofera za DL 650 KL 532 - 582,82 kn = 77,70 eura

- bočni koferi K 40 N - 1319,60 kn = 175,94 eura

 

Ukupno 1902,42 = 253,65 eura po tečaju 1 euro = 7,5 kn

 

Ovo su K 40 koferi-razlika sa 40 N je sto imaju i izmenjivu zastitnu plastiku-estetika koja bitno ne menja stvar

k40_b.jpg

k40_a.jpg

 

Ovo je K 40 N

NOCODE-451185_k40-n902n.jpg

 

pa me interesuju vasa iskustva i predlozi, dal za iste pare mogu uzeti nesto bolje  :-\

Mislim da na ovaj nosac pasu i GIVI koferi od 41 litar ?

 

Cene su inace sa dodatnim popustom zahvaljujuci drugarima sa V-Strom sajta koji su isposlovali popust za vecu porudzbinu, pa bi i mi mogli takve akcije u buducnosti ovde da sprovodimo  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Mislim da je to gratis cena.Ja kupih polovne Hepco & Beckepa me koštalo skoro toliko.Kappa i Givi su ista grupacija  ;D pa je razlika,znajući Italijane,verovatno samo u ceni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Saxi,

 

To je smesna cena pa meni bocni Alu koferi Hepco Becker za BMW kostaju 750 eura u kompletu, A ti se razmisljas oko 260 eura.

 

Ja sam porucio  Top case Al Hepco Becker 42 lit. u crnoj boji, nosac, torba koja ulazi u top case. to kosta 320 eura i tank torbu od 15-25 lit (60 eura) i dobio pribliznu zapreminu kao dva bocna kofera..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Al ces ti saxi da docekas spreman motor :) Samo jos cekam temu "kupio sam dva kanistera benzina" da se nadje za stoma kad stigne ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: dl 1000

da li je suvisno da pitam za mogucnost da se ogrebem za kofere uz tebe,upravo sam u potrazi za bocnim koferima za velikog stroma? ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

U svakom slucaju ti na kofere K40N uvek mozes da dokupis te zamenjive plastike koje bitno menjaju estetiku.

 

K622 ti je kod za te plastike u boji... Jedino sto ne moras da ih kupis u Hrvatskoj, mozes i kod nas :)

 

Verovatno ovo ne bih smeo da napisem ali ja sam postao uvoznik za ove kofere pa ces uskoro moci da ih kupis i u Beogradu... Moj motiv je da ne zaradjujem na toj dodatnoj opremi koja se kupuje uz kofer (nosaci, plastike u boji,...) tako da sam siguran da cu biti poprilicno konkurentan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Aco prijatelju, sredio sam stalu, ispeklao benkice, nabavio najfinije mlekco za pogon malog ceda, ma nema sta mu nisam obezbedio  :D

 

@Stromeru

Ako imas varijantu da ti neko preuzme kofere u Zagrebu i doveuce za Srbiju, onda ti mogu pomoci ;)

 

@ Aleksandar_ML

Trenutno je uvoznik KAPPA motoopreme za Srbiju VERANO, koji ne drze niti hoce da naruci bilo sta sto nije za Peugeot skutere  ???

Drago mi je da ces ti da preuzmes stvar i interesuju me okvirne cene za ovo sto sam naveo, kao i termin kad bi se to moglo pazariti  ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Za MotoPassion stize jedna mala tura cisto za predstavljanje a nakon toga najverovatnije odmah u ponedeljak sledi porudzbina vecih razmera...

 

Na sajmu ce naravno biti nekih popusta i porucivanja jer naravno ne mogu da porucim sve odmah, ipak sam nov u ovom poslu i ne znam tacno sta treba imati u radnji ali sam voljan da zapisujem i da u nekoliko meseci resim i ovaj problem...

 

Cena za ove kofere ce biti oko 200 eura bez popusta a kao sto sam rekao sajamski popust je tu i vazice za sve koji poruce nesto za vreme trajanja sajma... Nosac koji si rekao ce biti oko 65 eura... Ovo su kao sto si i sam rekao okvirne cene jer treba da uzmem sve u obzir (transport, carina,...) a cenovnike jos uvek nisam formirao...Bice do sajma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1680 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Za MotoPassion stize jedna mala tura cisto za predstavljanje a nakon toga najverovatnije odmah u ponedeljak sledi porudzbina vecih razmera...

 

Na sajmu ce naravno biti nekih popusta i porucivanja jer naravno ne mogu da porucim sve odmah, ipak sam nov u ovom poslu i ne znam tacno sta treba imati u radnji ali sam voljan da zapisujem i da u nekoliko meseci resim i ovaj problem...

 

Cena za ove kofere ce biti oko 200 eura bez popusta a kao sto sam rekao sajamski popust je tu i vazice za sve koji poruce nesto za vreme trajanja sajma... Nosac koji si rekao ce biti oko 65 eura... Ovo su kao sto si i sam rekao okvirne cene jer treba da uzmem sve u obzir (transport, carina,...) a cenovnike jos uvek nisam formirao...Bice do sajma...

Super ajd onda pustaj PP kad saznas cenu pa da se vidimo i pazarimo kod tebe, ja imam jos minimum jednog sigurnog kupca  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Za MotoPassion stize jedna mala tura cisto za predstavljanje a nakon toga najverovatnije odmah u ponedeljak sledi porudzbina vecih razmera...

 

Na sajmu ce naravno biti nekih popusta i porucivanja jer naravno ne mogu da porucim sve odmah, ipak sam nov u ovom poslu i ne znam tacno sta treba imati u radnji ali sam voljan da zapisujem i da u nekoliko meseci resim i ovaj problem...

 

Cena za ove kofere ce biti oko 200 eura bez popusta a kao sto sam rekao sajamski popust je tu i vazice za sve koji poruce nesto za vreme trajanja sajma... Nosac koji si rekao ce biti oko 65 eura... Ovo su kao sto si i sam rekao okvirne cene jer treba da uzmem sve u obzir (transport, carina,...) a cenovnike jos uvek nisam formirao...Bice do sajma...

 

Cene su super za zemlju Srbiju, al valjalo bi da sto pre krene prodaja, pocinje sezona, pa uglavnom gledamo da se opremimo pre sezone...

 

Posto je par nas odavde vec u nekim akcijama oko nabavke, ako ne zavrsimo to do pocetka prodaje kod nas, vidimo se sigurno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Sto se tice cena, nije sto ih ja prodajem ali stvarno su ekstra  ;D

 

Aj ti to nabavljaj sto pre, da ne jurimo kofere po hrvatskoj bzvz :)

 

Evo, pare spremljene, danas javi da ima, dolazimo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja