Jump to content

Moto Zajednica

KEEWAY SPEED 125 vs. QINGQI QM 125 2D

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Da razjasnimo ja imam i ATX i Speed.Atx ide super aki trosi 4 litre dok Speed ide bolje od njega i trosi 2.5 litara.Atx je kupljen mojoj cerci koja ima 14 godina a Speeda vozim ja.Sve u svemu ovi sto im je ATX super neka se provozaju na necem boljem pa onda neka komentarisu.

PS Imam ja i Hondu Dominator ide mnogo bolje od ATXa

 

 

ne znam kako tvoj ATX trosi 4l????? kod mene 2,2-2,5l max...

 

Cega, vazduha  ??? ??? ???

E brate stvarno si dosadan sto jest jest...Otvori temu o Tomosima, mozes da je nazoves recimo "sokocala" il tako nekako...

Dosta offa, motor izgleda stvarno lepo i veliko. Samo su taj auspuh sfuserili, ali dobro, sta bi sad covjek. E da sam u Srbiji mogli bi uraditi uporedni test 125ica. Jos jednom motor ti je extra, nek te lepo sluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

To su ima glavni fazoni sa sajmom. Tako je bilo prosle godine kad sam ja hteo moj da kupim. Izlozili na sajmu samo 1 i to od 200 kubika,koji je pritom vec bio rezervisan. Posle sajma su obecavali da 200 samo sto nije stigao,na kraju se ispostavilo da je stigo tek ove godine. Zato sam i uzeo 125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ma ne isplati im se da prodaju 2d od 250ccm, jer ne mogu da deru narod i da zaradjuju lepe sume, jer cena od 250 bi bila oko 1800 e, realno (pretpostavka)

ja sam sa 14L presao 670km, i to ne lagane voznje, javi i ti kad predjes vecu kilometrazu koliko si potrosio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

tomos je mozda sokocalo,ali je svemirska tehnologija uporedjujuci ga sa kinezima :P

 

Potpuno si u pravu ,evo moj se raspao posle 100 km,sve je otpalo,ujedno se i farba oljustila,gume su strulile,a ide 30 na sat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Stvaro nije uredu da smarate sa tim tomosom!Priseo mi je motor!Jako ali bas jako smarate sa tim i ako nemate osnovne kulture da ne pisete,imajte bar malo mozga pa poslusajte kad vam se kaze da ne smarate ovde sa off-om >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

 

ne znam kako tvoj ATX trosi 4l????? kod mene 2,2-2,5l max...

Jes, dvotaktola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Pratim ovu temu od pocetka i mogu reci da mi se bas svideo ovaj 2d tako da cekam jos slika i komentara od vlasnika, jedina je steta sto nema bar 250ccm, koliko sam video postoji i taj ali mi se vise svidja ovaj od 125.

 

Sto se tice tomosa imao sam nekada atx sa bt-ovom masinom i isao je dobro ali ista situacija kao sto je arnyman  napisao "vise sam ga gurao i popravljao nego sto sam vozio" tako da hvala i nikada vise, u ostalom bas je off ubacivati se u ovu temu sa pricom o tomosu i skrnaviti istu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Ишчупајте кабл из струје овом Зајечарцу...

 

Nemoj tako, ipak je on iz centra Zajecara. I vozi najbolji motor na svetu sa potrosnjom na kojoj bi mu pozavidjeli Japanski inzinjeri za razvoj elektricnih automobila ;D ;D ;D O obaranju brzinskih rekorda da ne pricam, Michael Schumacher jedva ceka da ga upozna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  hajde da pomognemo Kaurinu da se odluci za motor.posto znamo da nece da kupuje ATX da se koncetrisemo na SPEEDa i 2Da.ja kao vlasnik 2D da navedem pozitivne osobine motora posto negativnih jos nema.

  1.velicina,dosta velik motor za svojh 124ccm.

  2.odlicne kocnice.narocito prednja koja se i vise koristi.

  3.cena-kvalitet.nema one boljke koje inace imaju kinezi,otpadanje delova i sarafa i sl.

  4.ako je u crnoj boji,veoma lep izgled.

  5.rezervoar od 22lit.sto mu daje velllliku autonomiju u voznji uz potrosnju od 2,5lit. na 100.km.

  6.jako lep zvuk za 125 ccm.

  7.udoban polozaj vozaca.

  8.prostor za sminku.pod ovim mislim na ugradnju vetrobrana i mozda promenu auspuha

  9.jeftinno odrzavanje.

  10.upravljiv i stabilan motor.

  11.lepo se izgleda na istom.

  mane mu jos neznam,a verovato ih i necu reci kada ih otkrijem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

  mislim da ih je u NS uvezeno 15 kom.tako sam video na mojoj carinskoj deklaraciji.raspitaj se u NS.imas onaj njihov link.uglavnom,i ja sam cuo da ih ima jako malo kod nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

najbolje bi bilo jedan uporedni test speed 2d i tacno da se vidi kako i sta  :P

  napisi i ti nesto o SPEEDu pa da pomognemo coveku ako mozemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

videcemo sta ce biti na sajmu ;) a tomos fanove postujem ali bih molio da se ovde usresrede na keeway i qingqi :) hvala na razumevanju i toleranciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Zajecar(centar grada)

okay... ;D

 

ovako..u Zajecaru imas moto centar koji prodaje iskljucivo KEEWAY motore...nekoliko su kupili taj speedy gonzales i mogu vam reci da mi se ne svidja zvuk,tj tisina koja ostaje iza njega...i ima jedna prodavnica koja prodaje qingqi motore i skutere...ovaj QQ 125supermoto se vozi po gradu,ali generalno vise verujem u kvalitet kivija nego 2xQ ...fabricke gume na Qx2 su neverovatno sranje,lik mi pricao kad je vozio 110kmh(to mu je max brzina) da mu se bukvalno raspala zadnja guma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

okay... ;D

 

ovako..u Zajecaru imas moto centar koji prodaje iskljucivo KEEWAY motore...nekoliko su kupili taj speedy gonzales i mogu vam reci da mi se ne svidja zvuk,tj tisina koja ostaje iza njega...i ima jedna prodavnica koja prodaje qingqi motore i skutere...ovaj QQ 125supermoto se vozi po gradu,ali generalno vise verujem u kvalitet kivija nego 2xQ ...fabricke gume na Qx2 su neverovatno sranje,lik mi pricao kad je vozio 110kmh(to mu je max brzina) da mu se bukvalno raspala zadnja guma...

Naravno Vi , pretpostavljam ,niste vozili ni jedan od ta dva modela. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja