Jump to content

Moto Zajednica

Bing 18 ili dellorto 19?

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad

pozz svima!

imam Tomos bt-a sa karburatorom bing 18 (standardni za njega)

e sad, lik mi nudi dellorto 19 u zamenu za moj.

kakav je taj dellorto?jel bolji od ovog mog?nek napise neko ko je to vec radio

tnx :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Definitivno ti je dellorto tata za bing i dosta je skuplji koliko se ja secam a taj lik ili je budala kad ti to nudi ili sa tim karburatorom nesto nije u redu, moj ti je savet stavi ga na motor i ako uspes da ga ustelujes i da to ide uzimaj ako ne samo pozdravi lika na fin nacin :bokser:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

sine karburatori su ti cudne stvari ja sam se jebavao sa milion binga18 menjao sve zivo u njima sto se moze promentiti i opet kesa, uzmem od drugara stavim njegov i sve ok moj kod njega opet kesa e onda mi puko q... pa odresio kesu i kupio nov bing 21 za ctx i da vis kako je to letelo a onaj stari bing sam poklonio mada ga je lika na kraju bacio e sad jebem li ga mozda nesto nije valjalo u samom telu kozna kao sto rekoh karburatori su ti cudne stvari :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

mozze da bude rashtelovan skroz mada to nie neki problem... mozze da ne vracca diznu... mozze da bude prevelika dizna pa da previshe troshi... ali 99 posto tih kvarova je popravljivo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Uh karburatori. Najkomplikovanija sprava na motoru, komplikovaniji i od agregata... Ako mene pitas SVE moze da se pokvari na njemu a sta god da se pokvari upropasti ti SVE. Jedino varijanta je da ga stavis na motor i vozis par dana kako bi znao da li to radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

mozze da bude rashtelovan skroz mada to nie neki problem... mozze da ne vracca diznu... mozze da bude prevelika dizna pa da previshe troshi... ali 99 posto tih kvarova je popravljivo...

posaljem ti 3 komada(bing 18) nove setove dizna ti ga napravi da radi molim te :hej: sve ostalo si ostavi i jos ti platim poso...

hebe me ko kauboj konja >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Ja sam imao onaj bing od APN-a tamo zaista nema sta da se pokvari nista se nesteluje osim iglice na siberu i zamena dizni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

@ BT-POWER

Svi te savetuju kako da postupis ako je Dell-orto neispravan, a sta bi se desilo ako je tvoj Bing krsotina??? :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja