Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem IŽ PLANETU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Pozdrav! Posle dosta razmisljanja i njuskanja, a malo para, definitivno sam odlucio da kupim IŽ Planetu. ;D Otkrio sam nekoliko Iževa rasutih po Srbiji, u manje više dobrom stanju, ali bih pre uzeo neki u raspadu za 100-200 evra i sredio ga. Ako neko zna da neko prodaje IŽa , poželjno Planetu 4, nek javi. Ili ako ima neko da ga je zaboravio negde u šupi ili zadnjem dvorištu. ;D I da napomenem, ne bih uzeo motror bez papira, a ne bih ni Jawu ni MZ-a. Poz i hvala.   :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E, sta je ovo, niko da se javi ???

Pa dobro, ako nema Planete za 100-200 evra, u obzir dolazi i 300-400-500 evra, zavisno od stanja. Ja sam nasao neke,  cekam da prodje sneg pa da idem po motor. Ne znam jos tacno koji cu uzeti, ali u medjuvremenu ako neko ima neku dobru Planetu 4 ili 5 na prodaju,sa papirima,  nek javi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Imala je jedna IZ Planeta u Mirosaljcima pod Kosmajem, lik je za nju trazio dal' 100e ili 200e.

Ne verujem da je jos uvek prodata posto je pricao da to niko nece da kupi.

Motor deluje u dobrom stanju.

 

E jedini problem je sto nikako ne mogu da ti nabavim broj telefona. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Pa da krenem ja u te Mirosaljce pa da zaredjam od kuce do kuce, na kraju cu je valjda naci... :-\

 

Sta da ti kazem, ako slucajno nadjes broj, javi, takva bi mi bas dobro dosla. U svakom slucaju hvala na informaciji. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Mogu ti samo reci da je covek na ulazu u Mirosaljce kad ides iz pravca Kosmaja i Ducine i da mu se kuca nalazi sa leve strane, to je sve sto znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Super, hvala, nadam se da mi delovi nece trebati, ali ako zatrebaju, javljam se. pozz

Milsim, nije bas iz ono sto bi bas hteo, ali posluzice neko vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

znam tipa koji ima IZ.samo da vidim da li zeli da je proda.eh sada kada bih znao da ti postavim sliku.....bilo bi extra....jbg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Nema veze za sliku, a ne bi bilo lose da se ja cujem sa tim tvojim drugarom, pa ako mozes ti mi daj njegov broj, pa da vidimo o cemu se radi. Pozz i hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

druze znam ja za jednu iz planetu,samo moram da proverim da li ce da se prodaje,letos sam video da se vozi ali nesto je zezala,provericu sve to pa ti javljam....

@ komsija Brrka:ova je blize tu u selu ''do mojega''  :D,a moze biti da je to ta iz mirosaljaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E, prijatelju hvala, aj ako te ne mrzi ti vidi pa javi. ja sam inace nasao dve planete 4, jedna je u Svilajncu, metalik plava za 400 evra, a jedna je u Krusevcu, nju sam gledao pre mesec dana. Ona je 270 evra ali treba da se radi generalna, da se zamene gume, da se kupi akumulator, da se stavi stop svetlo,da se popravi brzinomer i lampice, verovatno i karburator treba da se pogleda. Ima oko nje posla, a realna cena za nju je 150-200 evra, nego taj momak nece da je spusta. Pa videcu, treba za neki dan da odem i do Svilajnca, ako je ta bolja, mozda je uzmem, nego ona je uradjena bez veze sa nekim farom i maskom, sa nekim sportskim sedistem i totalno neprikladnim zadnjim blatobranom, a i gume su joj mnogo lose. Ima i neka Planeta 4 u Odzacima, prepravljena u coper, uradjena generalna, ali lik za nju trazi 500 evra.  Nesto joj je i prepravljan ram, ima neko hipi sediste sa resama i guvernalu od onih starih bicikala petobrzinki , a nema one bocne kaset. Pa ne znam, i nije neka prilika za kupovinu.  ???

 

Pa posto mi izbor i nije neki, ne bi bilo lose da se pogleda jos nesto.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Nasao sam Planetu 4 u originalnom stanju, na slikama izgleda odlicno, sa papirima, za 350 evra. Prodaje je neki momak  u Subotici. Izgleda da je to ono sto mi treba, pa se spremam da u subotu odem tamo, i najverovatnije kupim motor. E, pa valjda sam konacno nasao tu  Planetu! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: mladenovac

druze raspitao sam se,nece da je prodaje kaze i on je kupio da bi je sredjivao a posle ce videti....a vidim da si ti vec nesto nasao,pa srecno sa kupovinom...pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Konacno sam dosao do svog Iža, :D nije bas nesto, ali sredice se. Struja mu je losa, prva brzina nesto nije u redu, a sediste mu je pocepano. Shodno ukupnom stanju cena je spustena na 250 evra, pa za te pare i nema svrhe da nesto zakeram. Sve u svemu, vazno da se opet nesto vozi ;D, a bice para za nesto bolje. Pozdrav svima, pa se vidimo negde na putu. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Jel se vozi, ili se opet samo popravlja? Ne mozes ti ko covek da se vozis...

Uglavnom, mora da castis sto si se ponovio! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E,doktore, sta da ti kazem, mora malo da se sredi, treba mu jedno 100-200 evra da radi ko raketa :P

A sta cu kad volim te krseve, nije moj dok se ne rastavi i  sastavi ponovo. Al ovaj put se nadam da ce sve da bude sastavljeno kako treba. Necu da zurim, pa kad stignem , ionako imam dosta posla, a i zavisi i od majstora.

Cujemo se sutra, prekosutra, ja ti obecah ranije, pa nista, al vidimo se ovih dana.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E, priatelju hvala, videcu da ga slikam pa da stavim slike. Mada tu i nema nesto da se vidi, ruski krš iz sredine 80-tih sa tehnologijom s kraja 30-tih,. Izgleda ko siromasni rodjak trijumf bonevilla. Al nema  veze, samo nek radi. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

E zemljak i meni je pre jedno 2 godine malo falilo da uzmem planetu. Imam neko to uverenje da kad rusi nesto naprave ne mzoe da omane. Aj jedva cekamo slicke i puuunoooo km da ga vozis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E,hvala na lepim zeljama, takodje.Pa mozda si i mogao da je uzmes, mada ni MZ nije za bacanje. Sta ja znam, svi uglavnom kude IZ, ali ko ga vozi mi nije rekao nista lose o tom motoru, cak naprotiv. Nije bas ni taj ruski komunizam bas u svemu bio los.

Stavicu slike za neki dan, sad je kisa kod mene pa stoji pokriven od utorka. Moram da cuvam mog ižeka , nije red da odmah pokisne kad sam ga vec dovukao cak iz Subotice. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

E, drugari, ja sam slikao motor mobilnim telefonom, ali nigde ne mogu da nadjem usb kabl da povezem telefon na komp, tako da slika za sada nema. :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja