muljaz 2883 Napisano Utorak u 15:48 Skuteras, 3864 postova Lokacija: Ivanjica Motocikl: T-Max 500 Prijavi odgovor kao problematičan Zatekao sam neku situaciju na jednoj CB500 koja sigurno nije fabricka. Kuciste od filtera vazduha na dnu ima ono crevo koje ide za odvod. Na vrhu ima crevo koje dolazi sa glave motora, iberlauf. Na sredini ima mesto na koje bi islo neko crevo takve debljine, medjutim u rupu od tog creva je ugurano tanko crevo kao za odliv karburatora i drugi kraj nije bio uboden nigde. Hteo bih to da vratim kako treba, ali su mi slike sa manuala nejasne, a i sve sto sam nasao su za karburatore kroz koje prolazi voda, a ovaj je stariji model. Ako bi neko mogao da mi slika na svom ili ako neko zna sta i kako Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...