drmilan_ 6306 Napisano pre 3 sati Drug član, 2579 postova Lokacija: Subotica Motocikl: Africa RD07 Prijavi odgovor kao problematičan Pozdrav forumasi, ako neko ima da proda 13ku ili 14ku ali samo pro, javite mi se. Okvirni budžet mi je oko 300e. Nešto sam isfantazirao da mi ni ne treba telefon, pa razdelio familiji sve sto sam imao i koristio iphone 6, al mi crko i skontao da mi ipak treba redovan telefon 3 Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...