idanijel 2272 Napisano Jun 4 Drug član, 943 postova Lokacija: Srem Motocikl: V-Strom k8 Prijavi odgovor kao problematičan Imam jednu kartu za sutra u 20 30. (Ćerka 15god neće) Plaćena 3200din može neki popust Sent from my RMX2202 using Tapatalk 1 Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...
Marko05 7542 Napisano Jun 5 (promenjeno) Drug član, 1665 postova Lokacija: Ужице Motocikl: Гулим ђонове... Prijavi odgovor kao problematičan И ја имам две, тј. кум, кума се предомислила. Али за друго вече, 06.06. Није да минирам објаву, него да не отварам нову тему безвезе. Promenio Jun 5 član Marko05 1 Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...