Jump to content

Moto Zajednica

Berza ručnih satova

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1347 postova
  • Lokacija: Žabalj
  • Motocikl: Voge 300 Rally

Probao, bolje da nisam, pišnuo u gaće...nije još vreme za njega

 

20260611-200002.jpg

 

Novi Hydroconquest im je stigao, sve rasprodato kao i svuda, lista čekanja dugačka. Nešto preko 250k je 39mm automatik, skroz pristojno za naše tržište

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 694 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
5 hours ago, PremieRacing said:

 

U pravu si, naravno, sad je servis 5.000,- din. 

Kod koga?
I jel je za preporuku?
Imam jedan koji stoji par godina, nosio bih ga ponovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 789 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: će si bude

To bih i ja voleo da znam, jer sam u poslednjih godinu dana nosio na dva mesta, i nisam baš bio zadovoljan.

Na kraju su odradili posao, ali uvek uz nekoliko odlaganja. Doduše, nije puno ni koštalo, 2500 i 3000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1978 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600

Danas je aktuelan Seiko Repsi, star 50 godina, još uvek neservisiran.  8)

 

1781251789555.jpg

 

1781251789504.jpg

Promenio član bajker71
  • Sviđa mi se 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1347 postova
  • Lokacija: Žabalj
  • Motocikl: Voge 300 Rally

Auuuu:care:

 

Islikaj jednom celu kolekciju pa nam okači, nemoj jedan po jedan :)

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 694 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
11 hours ago, RaS said:

To bih i ja voleo da znam, jer sam u poslednjih godinu dana nosio na dva mesta, i nisam baš bio zadovoljan.

Na kraju su odradili posao, ali uvek uz nekoliko odlaganja. Doduše, nije puno ni koštalo, 2500 i 3000.

Meni Todorovic na bulevaru nemanjica u Nisu trazio oko 100 evra jos pre nekoliko godina.
Tad nov seiko 5 kostao isto toliko, a ovaj realno jes mator, al nema neku sentimantalnu vrednost, pa mi se nije ni isplatilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 789 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: će si bude

Nisam kod njega nosio, a na oba mesta gde jesam, cene su bile slične. Ali nije u cenama ni bio problem, nego se proces previše vremenski odužio, da ne kažem baš rastegao. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1327 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: B King
On 6/11/2026 at 8:41 PM, JoeD said:

Kod koga?
I jel je za preporuku?
Imam jedan koji stoji par godina, nosio bih ga ponovo.

 

Pošto pričamo o servisu automatskog mehanizma Seiko 5ice u NS, radi se o časovničaru Simoviću.

 

SHARE.GOOGLE

 

Naj naj za to. 

Mada naravno da on može da servisira i ozbiljne i mnogo ozbiljnije mehanizme, ali ovo je cena za Seiko entry level. Samo detaljan, full servis mehanizma, bez zamene delova ukoliko je potrebno. To podiže cenu. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9109 postova
On 11. 6. 2026. at 20:13, andrej. je napisao:

Probao, bolje da nisam, pišnuo u gaće...nije još vreme za njega

 

20260611-200002.jpg

 

Novi Hydroconquest im je stigao, sve rasprodato kao i svuda, lista čekanja dugačka. Nešto preko 250k je 39mm automatik, skroz pristojno za naše tržište

Prelep. Skuuuup))) 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7817 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600

Video sam juce Tissot seastar mislim ali quartz i manji, vrv 40mm taman za mene.

Samo ne volim celicnee narukvice.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7817 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600

Video sam juce Tissot seastar mislim ali quartz i manji, vrv 40mm taman za mene.

Samo ne volim celicnee narukvice.

 

edit

 

WWW.TISSOTWATCHES.COM

Discover the Tissot Seastar 1000 40mm | Model T1204101104100 | 40.0mm | blue Dial | Free...

 

Lepsi uzivo.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1581 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Nemaaa

Prodajem 2 nova sata, visak su mi, narucio ih odavno, a u medjuvremenu nabavio neke druge

 

Plavi bih dao za 120e

Crni bih dao za 160e

 

Ako neko hoce da uzme oba, dacu dobar popust

 

https://timex.eu/products/harborside-coast-43mm-stainless-steel-bracelet-watch-tw2v91900

 

https://www.ebay.com/itm/389937140196

 

Promenio član Markone88
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7817 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600

A jest lep.

seiko-alpinist-spb121-right-where-it-bel

 

Inace izasao je apdejtovan Alpinist SPB 507.

seiko-alpinist-the-new-seiko-laurel-alpi

Seiko-Prospex-Alpinist-8th-gen-SPB503-on

 

Promenio član Motorcyclist
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 7817 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: Kwikasfuki 600

Alpinist mi je omiljeni sat. Mozda jednom. :)

Vidjao sam mnogo luksuznije ali ovaj ima ono nesto. To je to kad napravis nesto lepo. Mislim da im je i najprodavaniji model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1347 postova
  • Lokacija: Žabalj
  • Motocikl: Voge 300 Rally

Jel si ga probao? Ja sam se baš razočarao, Khaki Field Murph mi je 500 u glavu na ruci za njega

 

Baby Alpinist je skladniji dosta

Promenio član andrej.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1347 postova
  • Lokacija: Žabalj
  • Motocikl: Voge 300 Rally

Sav je nekako budžast, meni baš nije legao a mislio sam da će biti pun pogodak. Gledao sam ovaj zeleni sa braon narukvicom.

 

Na jesen mi stiže SBSC009 iz Japana (SSK059 internacionalna oznaka).

 

Probao sam crni jer belog nema kod nas još uvek, baš mi se svideo, "treba mi" GMT pošto dosta putujem, a taman nemam nijedan sat s belim ciferom. 

SRPD imam tako da mi prva serija GMTa sa 4R34 nije bila zanimljiva jer su slični, ovo će biti pun pogodak. 100m vodootpornost, jedina mana mi je što nije safirno staklo, ali generalno pazim satove a uz ovu boju cifera možda i bolje zbog refleksija

 

 

SEIKO-SSK059-4.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja