Jump to content

Moto Zajednica

kako izgledamo cime se bavimo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: požega (HR)

ev jedne teme ono da se bolje upoznamo pogotovo dosta znaci meni i clanovima koji se ne vidjaju uzivo sa clanovima s foruma ja inace nemogu pohvatat tko je tko hehe

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: požega (HR)

ev koja slika i od mene

wriez7.jpg

 

2hp4um8.jpg

 

 

inace studiram vinogradarstvo vinarstvo vocarstvo 3 god imam 21 god

vozim mz 250 remzo

volim nadograđivati svog ljubimca ici na moto susrete i slicno

usput se bavim vinogradarstvom, obiteljski vinarstvom samostalno i sta jos da kazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Rodjen 1961. 16. X ponedeljak tacno u podne!

Sin MIlos 22god. i cerka Marija 18 god.

Razveden .

Radim na Zeleznici Srbije.

Organski ne podnosim turbo , tehno i tome slicno!! >:( >:(>:(

Volem Pivo i kafu. Nemam nista protiv vina. ;)

Rakiju ne trosim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

I mojih slika bogami ima dosta po raznim temama. A cime se bavimo....hm...ovako... Apsolvent sam u poodmakloj fazi (nadam se do kraja godine), na zastiti zivotne sredine (Fakultet zastite na radu-Nish); Aktivan sam po pitanju zastite i ekologije, i ocestvovao sam (a i jos uvek ucesvijem) na mnogim projektima i ekoloskim akcijama; Sviram gitaru, (trenutno zbog nedostatka vremena, nesto slabije), malo komponijem kada za to imam vremena (a nemam ga). Volim da radim na starim automobilima i motorima, pa mi je radionica omiljeno mesto za odmor i relaksaciju. U glavi mi umesto mozga rade poluge, zupcanici i lageri, pa mi stalno na pamet padaju neke lude mehanicarske ideje....

Ima da se pise jos dosta, ali to je otprilike to... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Propali muzicar-trenutno novinar/radio spiker-voditelj/montazer radio i TV reklama...

Po diplomi saobracajni tehnicar!

 

Na slici s'leva na desno: Drumska lisica, Vuja, PicasooMZ, MZ, Duki

post-2435-128790205742_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ekonomista sam, doktor ekonomskih nauka, naučni saradnik Ekonomskog Instituta i član naučnog saveta Ekonomskog Instituta. Povremeno sam gostujući predavač BK Univerziteta a na teme marketinga, marketinga u medijima i oglašavanja. Konsultant sam Ekonomskog Instituta za projekte koji se rade samostalno ili u saradnji sa ostalim konsultantskim kućama. Kreirao sam i uređivao marketing funkciju u većini dnevnih novina, vodećim oglasnim novinama, učestvovao u pokretanju raznih novina i časopisa. Ranije, jedan od osnivača granskog singikata trgovine ''Nezavisnost'', član Izvršnog odbora Studentskog protesta 96'-97'. Ima dosta toga, CV je na 5 strana...

 

Taksista sam sa službenim brojem 455, trenutno u udruženju Pink. Vodim sve marketing aktivnosti udruženja Gold Taxi i pojedine za Alfa Taxi.

Najčešće stojim na taksi stanici Studentski park.

 

Pratim bend Čikine Bombone (Grandpa Candys) od osnivanja (više od 10 god.), 3 cd-a, bezbroj koncerata i javnih nastupa...

 

Član sam Upravnog Odbora Asocijacije Motociklista Srbije, koordiniram radom PR odbora, obavljam poslove odnosa s javnošću Asocijacije, jedan sam od urednika zvaničnog glasila Asocijacije: sajta i Foruma BJBikers.com. sa podforumom MZ Svet.

 

Podpredsednik sam moto kluba Crne Svinje koji nije registrovan i nikada se neće registrovati jer deluje u ilegali.

 

Stalni sam gost raznih Beogradskih kafana urbanog tipa gde provodim vreme sa Beogradskim boemskim strukturama. Dok je bilo preduzeća ''Tri Grozda'' obilazio sam samo njihove objekte, najduže u kafani Grmeč gde sam prvi put ušao 5.12.1986 a izašao kada su nas izbacili iz kafane i dali prostor kompaniji Dunav. Od tada sam redovni posetilac kafane Kalenić.

 

Pored kafana rado obilazim i klubove samo za današnje prilike zastarelog tipa. Nisam pristalica elektronske muzika pa rado navraćam u Kuglaš, Dolar, SKC, Brodić, kod Miše na Tašu...

 

Beograđanin sam, otac mi je sa Bulbuldera, majka sa Dorćola a ja sa Karaburme.

 

Otac sam i imam dva sina, Pavla (6) i Filipa (5), razveden. To mi je u životu najveća bolna tačka, moj jedini ali i najveći neuspeh, nesreća za sve.

 

Volim i vozim MZ-a što može da se podvede u sve napisano, životno je opredeljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

imam 21 god, zivim u Bashaidu (selo u blizini Kikinde)... vlasnik sam ugostiteljskog objekta "RELAX", trenutno studiram menadzent poslovne komunikacije druga godina... zavrsio sam tehnicku skolu (elektro tehnicar racunara), vozim MZ ETZ 251, rekreativno se bavim kosarkom a nekada sam se bavio karateom...

0s95K_dsc00204wv1.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Uh, šta ja da napišem posle ovakvih biografija :)

Završio jednu godinu zanata, pazi naziv:

"Elektromehaničar za merne i regulacione uređaje",

radio 24 godine  u vojnom zavodu, i sad sam kao

tehnološki višak na birou,a u novembru ove godine

odlazim u penziju.

 

Ja lično ne volim da imam obaveze, volim da budem maksimalno slobodan,

a to mi se konačno ostvaruje.

Leti vozim motor,volim prirodu,i šetnje u njoj, volim da plivam,pecam,vozikam se sa čamcem.

Zimi skijam, i mnogo više vremena provodim pored kompa.

Živim još uvek u roditeljskoj kući,status momka i tako to :)

Društven sam tip,volim pesmu i šalu, dobru atmosferu.

Nisam član ni jedne partije ni organizacije,ateista, volim sve da posmatram sa distance,

tako se najbolje vide vrline i mane, dobre i loše strane.

Ostati slobodan, ostati samo svoj!

 

To je to, sasvim prosečan život i dostignuća, što bi rekao Bole (Crni Gruja):

"Po meni se ništa neće zvati, nja nja nja, nja nja, nja nja nja "

pktR0_28665783rt5.th.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Zivim u Banja LuciImam 38godina.Bavim se vocarstvom.MZ sam savolio kad sam ka na poklon dobio od ujaka.Iztina bio je neispravan.To je ES, televizor.Isam ga uradio svih ovih godina jer je uvjek nesto prece.Sad je on dosao na red.Pozdrav iz Banja Luke. :)

post-6043-12879023426544_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Evo i mene,da se ,,okacim,, ;) Deki

Sta reci,34 godine,ozenjen,dvoje dece,zivim u Beogradu,Vozdovac,radim ... ,i to bi ukratko bilo to.

Nisam alkos,ne pijem/vise/,muzika..iskljucivo RNR,BLUES,metal,i neke verzije punk/rock a,gradske klubove izbegavam kao mesta za izlaske,osim ako sljakam ,,privatno,, ,mrzim guzvu,pinkgeneraciju ili degeneraciju,nabedjene likove ili zaostatke 90ih,politiku u svim opcijama/skupo me kostala u zivotu/.Volim,boks,pecanje a i lov,ponekad,prirodu uopste.

I naravno motori,postujem svaku spravu na dva tocka,od 49 pa nadalje,uvek mi je bilo vaznije ko vozi nego sta vozi,MZ je stara ljubav,jos kao klinac...

post-4062-12879066200986_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo da se i ja predstavim:

Zovem se Nenad Petrovic iz Beograda sam,  vozdovac-kumodraz , imam 30godina i po zanimanju sam dr.veterinarske medicine.

Kao dete odrastao sam uz jednog starog MZ-a es 175/2 i kad god bi me otac vozio na njemu sedeo sam ispred njega, drzao se za cep od rezervoara i ako sam bio tako mali pravio sam se vazan i osecao sam se snazno i veliko  ;D   ;D   ;D

Danas i brat(Aleksandar-cojan)  i ja   vozimo Mz-jce i to etz 125 i etz 250

Na slici smo Ice i ja (ja imam naocare hehehe), inace Ice je jedan izuzetno snazan pas koji vuce skoro kao MZ

post-9454-12879066231945_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Očistio sam ovu temu od OFF-a kako bi ostali samo profili članova.

 

Temu bend MZ Svet-a otvorite, što da ne, to je super fora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Kada bi pisao cime sam se sve bavio u ovih mojih 50 godina detinjstva, bilo bi dosta zamorno za citanje u ovoj formi foruma.Fotke su dovoljne da se prepoznamo u nekim prilikama.

 

 

 

th_82370_cupibar_122_571lo.jpgth_82371_zurka01_122_585lo.jpgth_82372_titoija_122_733lo.jpgth_82373_IMG_0168_122_159lo.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Lele bre Vujo ti kada brises, brises sve redom...!

Ajd sto obrisa OFF postove al' sto obrisa moju sliku sa terena i Milanovu sliku sa gitarom-pa one su valjda u skladu sa temom  ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nisam baš vešt u bisanju, pokušaću da vratim ako je moguće.

 

Hteo sam samo da sredim stanje, da jedno predstavljanje bude u jednom postu a bez komentara pa da na kraju sve liči na katalog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Poštedite me neprijatnosti, postovi koje sam obrisao nalaze se sa svim ostalim obrisanim stvarima sa Foruma. Ima tamo milijardu gluposti, uvreda, prostakluka... ne bih svoje moždane ćelije trošio na neproduktivne stvari.

 

Picasoo, postavi tu sliku opet pa da opet obrišem sve sem profila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ovo smo mi ZAREZ ja i magare mi moje.

 

Mi se bavimo sledećim:

- ja sam recepcioner u jednom objektu klupskog tipa, u stranom vlasništvu, u Zemunu. Radim u tri smene, nemam jutro, dan, noć, vikend, redovne obroke i ustaljen termin za spavanje.

- magare prevozi Čika Duleta i Čika Duletovu, ali nešto ređe. Takođe nema jutro, dan, noć, vikend i ustaljen termin za spavanje, ali, za razliku od mene, ima redovne obroke. Sipam mu supice svaki put pre nego što ogladni...

 

A ono iza?

 

Ono iza je ona mučena Suzana od onog Lakisa, inače mog dobrog druga Saleta, što je poredio moje magare sa, Bože me oprosti, nekim kršem... Usput, da nije bilo njega, skoro sigurno se ne bismo gledali ovde i daće Bog, po raznim drumovima, diljem naše lepe domovine.

 

A i šire... ;D

post-8748-12879067214856_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Cini mi se da je ova tema zapostavljena,ima nas par sto se tu ,,okacili,, i to je to,ostali nista,a korisno je,danas sam se nasao sa Kingom,da nisam video sliku coveka ovde nebih znao kako izgleda i to ,,nalazenje,, bi bilo teze,u ostalom i King se nije ovde stavio,u ,,katalog,,.

Vujo obrisi ove postove naravno,ovo je samo podsecanje na osnovnu namenu ovoga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja