Jump to content

Moto Zajednica

Putovanje sa dvotockasem bez mashine!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

U samom predstavljanju sam dobio poruku da napisem neki putopis sa svoim bikeom pa posto imam vec dosta odvozanih relacija odlucio sam da vas pocastim sa nekim od svojih putovanja sa kako rekoh dvotockasem bez mashine a u nadi da ce sledeci moj putopis biti u najmanju ruku sa 125ccm!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Moja najduza voznja  Avgusta 2006 god tacno 3 dana posle polaganja popravnog ispita u prvom razredu srednje skole!!! Okino sam godinu :S :)!!! Ja i moja dva druga smo se  spremili smo se rano ujutru negde oko 5-6h u to vreme je bilo jako hladno vreme (kratki rukavi sorc :S)!!! Imali smo malih problema na granici posto ja nisam imao licnu kartu ali imao sam izbeglicku kartu!!! Carinik mi je rekao mozes da udjes u BIH ali ne mozes da se vratis razmislio sam 5 min i naravno nastavio sam :)!!! Put za vozenje je mnogo tezak tuneli u Zvoriniku bez osvetljnja na biciklima!!! Kad naidju dva kamiona za nas bukvalno nema mesta:S!!! Vozili smo najvece krseve od bicikla New Line (moj) Polar (Acin) Delta Bike (Stefanov) bajsevi su bili u raspadu blago receno ja sam imao samo zadnju kocnicu i to blago receno i ona nije bas nesto naj naj, zadnji tocak malo vise lufta, srednji pogon i on malo vise lufta, bez srednjeg menjaca srednji menjac namesten u jednom stepenu prenosa kad treba da se smanji prenos sidjem popustim sraf ili ga zategnem sa odvijacem!!! Sediste je bilo mnogo neudobno svi smo stavili po nesto na sediste ja sam stavio trenerku posto je guza pocela da boli :)!!! Najteze je bilo ici pred samu vlasenicu ono brdo mnogo zeznuto 3 brzina jedva ide bajs :)!!! Kad smo dosli tamo oko 4-5 h sav mokar od znoja i gace su mi bile mokre da izvinete :) legao sam u krevet i zaspao kao ko**ina!!! Msm to je bilo ukratko nije moglo krace :) OVA PUT MSM DA IZNOSI NEGDE OKO 140 KM U JEDNOM SMERU!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Negde oko 8 h krenuli smo iz Sapca ja, moj rodjak (Djole) i Aco!!! Ovaj put sa pravim masinama!!! Mada i ovaj imao sam samo prednjju kocnicu to jeste radio mi je samo prednji disk :)!!! Isli smo preko Obrenovca posto samo motorna vozila mogu da idi auto putem :S!!! Mom burazeru je pukla guma za 15min je stavljena unutrasnja msm sva oprema je bila tu za nedaj boze cak i spoljasnja guma bez unutrasnje zice koja lako moze da se strpa u torbu!!! Tamo smo stigli nzm tacno kad bili smo 3-4 h kod mog stica kad sam posao da ustanem malo su me grcevi uhvatili nista strasno :)!!!  Kada smo se vracali nasli smo se na sredini auto puta slucajno smo se popeli ali nismo mogli da sidjemo posto smo bili na sredini puta (ukupno 6 traka u oba pravca) auta su isla strasno brzo jedva smo nekako pretrcali put gurajuci biciklo!!! Usro sam se ziv :)!!! Posle ovoga jos jedna nezgoda!!! Aleksandar je isao prvi, Djole drugi i ja poslednji!!! Djole je zakacio je svojim prednjim tockom za acin zadnji tocak i pao na put kamion mu je prosao 10 cm pored glave tacno strasno sam se uplasio!!! Malo je pocepao pantalone od pada nista strasno :)!!! Posle toga djole je dehidrirao i poceo da seta po putu!!! Pravili smo dosta pauza zbog njega!!! Auta su mu svirala!!! Dosli smo kuci oko 10-11 h!!! Znaci otisli smo za jedan dan i vratili se!!! Posle toga nisam mogao da sednem na bajs 3 dana posto sam imao zuljeve na guzi HEHEHE :)!!! OVAJ PUT JE IZNOSIO NEGDE U OBA PRAVCA NEKIH 160 KM

post-5859-12879019672135_thumb.jpg

post-5859-12879019672867_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Od ove voznje nista nije bilo lepse nije mnogo bila duga 120 km tako nesto!!! Islo je nas 15-17 skupili se skoro svi biciklisti koji voze profesionalno :)!!! Tamo je bio neki sabor Partizana!!! Dobili smo pehar!!! A kao najstariji clan deda Sava koji ima nekih 70-80 god dobio je neku pohvalnicu!!! Pehar smo dobili kao klub svi zajedno (zajednicki pehar)!!!

post-5859-12879019673722_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Vidi se da si pao na godinu...

Ma dobro svi nam kazu da nismo normalni!!! :) A sto se tice godine izasao sam sa polaganja da sam ostao poklonila bi mi dvojku!!! Komsija me malo zajebao obecao da ce srediti nesto a kad popije voli da slaze :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5262 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Bice nesto od ovog iskrenog mladica ;D Gdje li bi se zaputio da nabaci neku motorizaiju :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Bice nesto od ovog iskrenog mladica ;D Gdje li bi se zaputio da nabaci neku motorizaiju :D :D

HEHE :)!!! Ko zna mozda i ja put oko sveta!!! :) Planirali smo da idemo na Ostrog bajsevima al jbg drugari poceli da rade nema vremena :S!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Vidi se da si pao na godinu...

Ma dobro svi nam kazu da nismo normalni!!! :) A sto se tice godine izasao sam sa polaganja da sam ostao poklonila bi mi dvojku!!! Komsija me malo zajebao obecao da ce srediti nesto a kad popije voli da slaze :)

 

Ma sve je to u redu, doćiće i neki motor na redu, pa putovanje i sve ostalo, ali bi morao malo da poradiš i na pravopisu. Na to sam mislio. I to moraš sam da uradiš. Neće ti pijani komšija pomoći...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Svaka cast :) ...jedno je sigurno...necete u skorije vrijeme patiti od viska kilograma kao vecina "pravih" bajkera :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Svaka cast :) ...jedno je sigurno...necete u skorije vrijeme patiti od viska kilograma kao vecina "pravih" bajkera :)

HEHE :) Jedno vrmeme sam patio od pracenja busa!!! Kad sam isao u skolu fatao sam zavetrinu isao zam iza njega u razmaku 20 cm!!! Idem njegovom brzinom, moja 27 brzina obrtaj pedala kao prva :)!!! Samo svatio sam da se tu glava lako se gubi pa ne idem vise :)!!! Najaci dozivljaj je kad se svi putnici polepe pozadi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Sabac

Znam na pisanje ne obracam paznju!!! Ako si nekad cuo za krstaricu tu txt ide u sekundi nema razmisljnja kako ces nesto da napises!!! Extra se greske prave tipa pogresno napisane reci koja ne lici na rec!!! Ovo sto ja radim to je nista!!! Ovako sam navikao i gotovo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja