Jump to content

Moto Zajednica

Najbolji 2006

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Segedin

Ada,ada.ada, ko cita moto magazin moze da vidi sta pisu o susretima, ali po meni svaki susret je dobar po nekim stvarima.(u novi sad nisam bio,posto u zadje vreme samo primerke cujem)

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav.

 

UZICE' date='S.MITROVICA,SABAC[/quote']

 

 

A Batocina? :lol:

 

 

uh, pa hajde sad mi k'o i Adasi da pocenemo da hvalimo Batocinu cisto da se ogledamo koliko koga ima na forumu...:)

 

...oni za Adu, mi za Batocinu i to je ta prica... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Pozdrav.

uh' date=' pa hajde sad mi k'o i Adasi da pocenemo da hvalimo Batocinu cisto da se ogledamo koliko koga ima na forumu...:)

 

...oni za Adu, mi za Batocinu i to je ta prica... :wink:[/quote']

 

lancia pogledaj moj post malo ranije u ovoj temi i shvatices da je ovo bilo cito sarkasticno posto vidim da je ovde lokal-patriotizam uzeo maha.

 

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Pozdrav.

uh' date=' pa hajde sad mi k'o i Adasi da pocenemo da hvalimo Batocinu cisto da se ogledamo koliko koga ima na forumu...:)

 

...oni za Adu, mi za Batocinu i to je ta prica... :wink:[/quote']

 

lancia pogledaj moj post malo ranije u ovoj temi i shvatices da je ovo bilo cito sarkasticno posto vidim da je ovde lokal-patriotizam uzeo maha.

 

 

Pozdrav

:?: :roll: :?:

Ostao sam bez reci :!: Mislio sam da smo tu na forumu, svi bajkeri, a ne politicari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Ernesto, i ja sam bio sarkastican, samo nastavio isti taj sarkazam, i mene je pomalo izazvalo hvaljenje lokalnog skupa pa sam se ja nadovezao svojim postom bajagi neke kontre, ustvari da i ja naglasim ono sto si i Ti napisao bas u svom prvom postu u ovoj temi.

 

Drag, zaista mi je zao sto ispada ovako ali najglasniji su uglavnom oni koji su otisli samo u Adu i reakcije se stoga javljaju. Ukoliko utrosimo stotine kilometara da posetimo vecinu ili bar pola skupova u sezoni, zaista je pomalo iritantno ako se onda pojavi prica o najboljem skupu samo zato jer je neko od svih skupova samo tamo i bio. Eto, znaju svi sa koijma se druzim da svakog petka bude po jedan mini-skup oko kotlica koji uglavnom ispadne bolje nego neki pravi skupovi, pa sad to ne dizemo u nebesa.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

pozz,

 

Ne shvatam chemu takvi postovi, zar nije pitanje tipa: "Koji skup je bio najbolju u 2006. g. po VASHEM MISHLJENJU?"

 

Organizacija i sve te razne igre: Ada

Mesto: Vajska

 

Muzlja, nisam se mnogo zadrzavao na skupu, ali mi se mesto odrzavanja nije svidelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Voleo bih da mi neko objasni u cemu je stos sa tim moto skupovima? Nisam nikad bio ni na jednom, ici cu sigurno sledece godine negde, ali... Sta se tu desava? Ja to nekako zamisljam kao skupimo se na gomilu na nekoj livadi, naslonim se na svoj motor i pijem pivo... Nadam se da nije tako. Eto, procitao sam gde treba ici, otici cu tamo, stignem na skup, nikog ne poznajem, gde da ostavim motor, (a da ga tu i nadjem, po mogucstvu kompletnog), sta da radim... Za mene totalna nepoznanica! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Voleo bih da mi neko objasni u cemu je stos sa tim moto skupovima? Nisam nikad bio ni na jednom' date=' ici cu sigurno sledece godine negde, ali... Sta se tu desava? Ja to nekako zamisljam kao skupimo se na gomilu na nekoj livadi, naslonim se na svoj motor i pijem pivo... Nadam se da nije tako. Eto, procitao sam gde treba ici, otici cu tamo, stignem na skup, nikog ne poznajem, gde da ostavim motor, (a da ga tu i nadjem, po mogucstvu kompletnog), sta da radim... Za mene totalna nepoznanica! :shock:[/quote'] E ondak nemoj NIŠTA da radiš! Ili kapiraš ili ne kapiraš. Toliko je puta pretresena tema moto-skup da je NEOBAVEŠTEN mogao da bude samo onaj ko je HTEO! Ako misliš da tamo nema ništa za tebe ili se pitaš šta je to, onda si u pravu- Tamo STVARNO nema ništa za tebe... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac
E ondak nemoj NIŠTA da radiš! Ili kapiraš ili ne kapiraš. Toliko je puta pretresena tema moto-skup da je NEOBAVEŠTEN mogao da bude samo onaj ko je HTEO! Ako misliš da tamo nema ništa za tebe ili se pitaš šta je to' date=' onda si u pravu- Tamo STVARNO nema ništa za tebe... :wink:[/quote']

Bas tako ](*,)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Obisao sam 24 susreta prosle sezone i po meni je Ada definitivno bila naj naj

 

Bravo prijatelju! Ja isto delim tvoje misljenje. Kulturno, lep docek, dobra muzika, lep prostor. Idem i ove godine, OBAVEZNO!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia
Voleo bih da mi neko objasni u cemu je stos sa tim moto skupovima? Nisam nikad bio ni na jednom' date=' ici cu sigurno sledece godine negde, ali... Sta se tu desava? Ja to nekako zamisljam kao skupimo se na gomilu na nekoj livadi, naslonim se na svoj motor i pijem pivo... Nadam se da nije tako. Eto, procitao sam gde treba ici, otici cu tamo, stignem na skup, nikog ne poznajem, gde da ostavim motor, (a da ga tu i nadjem, po mogucstvu kompletnog), sta da radim... Za mene totalna nepoznanica! :shock:[/quote'] E ondak nemoj NIŠTA da radiš! Ili kapiraš ili ne kapiraš. Toliko je puta pretresena tema moto-skup da je NEOBAVEŠTEN mogao da bude samo onaj ko je HTEO! Ako misliš da tamo nema ništa za tebe ili se pitaš šta je to, onda si u pravu- Tamo STVARNO nema ništa za tebe... :wink:

 

jao !!pa sto ste ga napali? :shock: decko je neobavesten a vi kao pravi bajkeri treba da mu preporucite da ide i dozivi taj osecaj "motoskup" a ne da vas se uplasi.. e poslacu vam Ducu da vas sredi :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Nisam nikad bio ni na jednom' date=' ici cu sigurno sledece godine negde, ali... Sta se tu desava? :shock:[/quote']

 

Evo ti pa srfaj (jedan od boljih):

 

http://www.mc-cobra.com/img/cobra_album1/Motoros%20IV.%202005/index.html

Tu imas slike od prosle godine.

http://www.mc-cobra.com/img/Cobra-2006/index.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja