Jump to content

Moto Zajednica

05.02.09. udes u Beloj Crkvi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

A da sledeći put kada budemo davali krv, zadržimo polovinu date krvi za ovakve slučajeve, da ne bude nema za one koji je daju ??? ??? ??? ??? ??? ??? Mislim da bi trebalo organizovati kod zavoda za transfuziju da pošto već organizovano dajemo krv, imamo neki prioritet pri dobijanju krvi.....Humanost na prvom mestu, ali solidarnost na drugom ;D ;D ;D ;D

Svaka cast za ideju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Primi moje saucesce. Vozi polako i sigurno ces stici na vreme.

 

Hvala....stići ću na vreme, a i ako nestignem nema veze...javiću ti večeras šta je sa Slobodanom....daj mob na pp sjebah nešto e055.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

A da sledeći put kada budemo davali krv, zadržimo polovinu date krvi za ovakve slučajeve, da ne bude nema za one koji je daju ??? ??? ??? ??? ??? ??? Mislim da bi trebalo organizovati kod zavoda za transfuziju da pošto već organizovano dajemo krv, imamo neki prioritet pri dobijanju krvi.....Humanost na prvom mestu, ali solidarnost na drugom ;D ;D ;D ;D

 

Za ovo ne brini, ja kad sam trebao da idem na operaciju, bio sam prisutan kad je sestra sa hirurgije zvala zavod za transfuziju. Prvo je bio odgovor da treba obezbediti par davalaca, ja sestri poturim knjizicu davaoca krvi, ona im to kaze, i sledeci odgovor je bio da nema problema, ne trebaju davaoci, za mene ce biti obezbedjeno. ( posle operacije sam video papirologiju - prilikom otpusta, dostavili su hirurgiji i vise krvi nego sto treba - za svaki slucaj ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Najnovije vesti...jutros sam bila sa Dr. Damjanovićem, na kratko sam ga savatala pre jutanjeg sastanka. Malopre sam se čula sa koleginicom, Slobodana upravo pripremaju za operaciju, tačnije anestezija daje svoje mišljenje. Krv nije potrebna, ima je sasvim dosta za operativni zahvat. Biće valjda sve ok.Po podne ću pozvati i javiti kako je sve prošlo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Kako je divna ova Nela. Citao sam i njen post u kome se raspisala o struci, etici i kojecemu.

Zaista je sjano da postoje osobe kao sto je ona.

Da je vise takvih ljudi u nasoj Srbijici. :)

Pozdrav Nela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Pozvala sam malopre koleginicu, zadesila se baš kod Slobodana u sobi, tako da sam se čula sa njim. Operisan je, dobro se oseća, ima malo bolova...ništa strašno.

Što se tiče operacije, dobio je nadlakatni fiksator na desnoj ruci, kao i fiksator na butnoj kosti. Zahvalio se svima na podršci i sve vas pozdravio d_martini.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Uh, dobro je. Mislim, nije to sve dobro kad se padne, ali u sustini je dobo !!  ...  sta mi je ??!  :D

 

Ma srecan sam sto su oboje zivi !!  Mi svi -  pamet uglavu i ...  ;)

 

Nela, jesi SRCE  da znas !!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Nela ne znam koje reci hvale i zahvalnosti vise da ti uputim. Nadam se da ce i taj postoperatini proces dobro proci, pa cemo motorom u neku banju da ga obidjemo  ;) I gledaj da udesis nekako te smene za 21.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Nela srce si jeeeedno veliko ;)

 

Ovakvo spaceform_sexy_heart.jpg  :)

 

Nela ne znam koje reci hvale i zahvalnosti vise da ti uputim. Nadam se da ce i taj postoperatini proces dobro proci, pa cemo motorom u neku banju da ga obidjemo  ;) I gledaj da udesis nekako te smene za 21.

 

Šta beše 21. izvini pogubljena sam totalno  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Nela srce si jeeeedno veliko ;)

 

Ovakvo spaceform_sexy_heart.jpg   :)

 

Nela ne znam koje reci hvale i zahvalnosti vise da ti uputim. Nadam se da ce i taj postoperatini proces dobro proci, pa cemo motorom u neku banju da ga obidjemo  ;) I gledaj da udesis nekako te smene za 21.

 

Šta beše 21. izvini pogubljena sam totalno  :-\

 

Pa winter party u Pancevu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Nela, jel to decko koji lezi u sobi 28 levo prvi do ulaza?

 

Bio je u 28. pre operacije. Sada je u 25. juče sam ga obišla i uz njegovo odobrenje evo i slike. Počeo je vežbe sa terapeutima, za sada hoda uz pomoć hodalice, za par dana će sa štakama....

 

DSC00002-4.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Nela, jel to decko koji lezi u sobi 28 levo prvi do ulaza?

 

Bio je u 28. pre operacije. Sada je u 25. juče sam ga obišla i uz njegovo odobrenje evo i slike. Počeo je vežbe sa terapeutima, za sada hoda uz pomoć hodalice, za par dana će sa štakama....

 

 

Ma sredice njega Nela bice kao nov,  ima da se vozi na skupu u Beloj Crkvi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja