Jump to content

Moto Zajednica

POMOZITE DA KUPIM MOTOR

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12277 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Prvo nam reci koji tip motora ti je interesantan? Enduro, čoper, trkalica?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Cruiser 250

Da imam te pare odmah bih uzeo Moto guzzi Falcone. Za 1500 evra mozes da kupis Falkonca u super stanju i da se vozis godinama bez vecih problema. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Za 1500e mozesh da kupish sasvim solidan Kawasaki Eliminator 250 meshavina custom/naked. 33 ks trosi od 3.8 do 5 lit beznina. Ide 100 bez problema a moze do 140.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: QJ motor svt 650 x

Ako volis enduro, preporuka je KLE 500. Lako se vozi odlican za pocetnike, jeftina registracija, dobri motori potrosnja oko 5,5l. Ali ne mozes naci za 1500 e. Ustvari mozes, ali bojim se da ces imati jos 200-300e za menjanje guma i sl. Za 2000 ili 1900e mogu da ti ja nadjem, moj prijatelj prodaje dobar. Nisam pitao za cenu, ako te interesuje javi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

Pa sad. Jeste skoro nov al i ostecen... a delovi su malo zahebani(poshto mu je crklo par stvarchica) kolko sam chuo iz prve ruke jer valjda ih niko vishe ne uvozi ili je to dezinformacija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

za 1500e tesko da mozes da nadjes nekog endura sa 2 cilindra ali jednocilindrasa imas dosta i mogu se naci dobri, ima yamaha XT, honda dominator, kawasaki KLR, suzuki DR, e sad na svakom treba ponesto odraditi sigurno, pa makar to bilo i najbanalnije nesto, retko ces naci za te pare da bas dinara ne moras da ulozis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

Da budem iskren cekao sam vase komentare,predloge i misljenja a sad cu vam odgovoriti najiskrenije. Ja mastam o dva motora >YAMAHA XT600  i  HONDA DOMINATOR650. Zelim da imam jedan od ta dva obozavam ih. Sad je na vas red drugari da me ubedite koji od ta dva da pojurim tj. pokusam kupiti. Koji je bolji i sta predlazete>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

 

Pa sad. Jeste skoro nov al i ostecen... a delovi su malo zahebani(poshto mu je crklo par stvarchica) kolko sam chuo iz prve ruke jer valjda ih niko vishe ne uvozi ili je to dezinformacija

 

Voleo bih da mi kazes kojih par stvarcica je "crklo" ....ja sam cak napisao i jednu dezinformaciju sto se tice cajgera...i oni rade samo je brzinomer malo napukao....Sve ostalo bi Brka sredio za 1 dan i smesne pare.....bio je Kengurov brat gledao motor i nasmejao se na ostecenja....komentar je bio pa nemora ni da se farba....najvise se brinuo za stanje masine posto je motor rasklopljen i nismo ga palili.....a sto se toga tice tu mogu da dam garanciju....stvar je samo u malo zezanja oko motora da se napravi po svom ukusu.....dakle netrebaju mu nikakvi delovi.....

Dodji vidi svojim ocima i onda nemam nista da protiv da preneses "iz prve ruke"....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

Pa sad. Jeste skoro nov al i ostecen... a delovi su malo zahebani(poshto mu je crklo par stvarchica) kolko sam chuo iz prve ruke jer valjda ih niko vishe ne uvozi ili je to dezinformacija

 

Voleo bih da mi kazes kojih par stvarcica je "crklo" ....ja sam cak napisao i jednu dezinformaciju sto se tice cajgera...i oni rade samo je brzinomer malo napukao....Sve ostalo bi Brka sredio za 1 dan i smesne pare.....bio je Kengurov brat gledao motor i nasmejao se na ostecenja....komentar je bio pa nemora ni da se farba....najvise se brinuo za stanje masine posto je motor rasklopljen i nismo ga palili.....a sto se toga tice tu mogu da dam garanciju....stvar je samo u malo zezanja oko motora da se napravi po svom ukusu.....dakle netrebaju mu nikakvi delovi.....

Dodji vidi svojim ocima i onda nemam nista da protiv da preneses "iz prve ruke"....

 

 

Povlachim rech :-[

 

poshto je slikan sa desne strane na oglasu (jel da?) ja sam mislio da je pao na levu pa namerno slikana desna. Ok ako nishta nije mehanichki neispravno to je super onda a brka bi stvarno to uradio chas ;)

 

PS: Motor ide isto i izgreban i prljav :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Ja uzeo Dominatora za 1450e, trazio je vise, ali sam se cenkao, tako da mozes da gledas i cene malo vece od one koje imas. Jedino sto sam ja za ostatak para uzeo dosta opreme, koja nije ni malo jeftina, racunaj i na to. Idi do Jevte pogledaj motor, skroz dobar motor za te pare, stisni se malo i imas dobar motor. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Samo nemoj da se zove Kawasaki ;D, jer za te pare ce da bude stariji model.

 

A oni imaju problema sa strujom ili karburacijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Samo nemoj da se zove Kawasaki ;D, jer za te pare ce da bude stariji model.

 

A oni imaju problema sa strujom ili karburacijom.

bez uvrede ali ovo sto si rekao je jedna veliaka glupost.... Mozda ti znas nekog ko ima kawasakija i taj se kvario ali ja isto tako znam neke ljude kojima se kvarila honda i to vfr ,suzuki,yamaha pa cak i harli....nema pravila sve zavisi koliko je motor presao i koliko je dobro odrzavan i kako je vozen...ako neke stare mrcine vidjam po putevima kako i dalje urlaju to su kawasaki gpz i gpx. Dobar je kawa u najmanju ruku kao i drugi japanci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

LJUDI NE PREPORUCHUJTE MU DRUGE MOTORE VUSHE.

 

 

Napisao je dole izmedju koja DVA motora se dvoumi....

 

 

Evo ja lichno sam chuo da je XT mrcina i da svashta podnosi... Pitaj sstruju?

 

Moj izbor bih bio XT.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja