Jump to content

Moto Zajednica

Najbolji motori A2

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda CBR125R

Zdravo, imam 18 godina i vec dve godine vozim a1 kategoriju i vozim hondu cbr125.  I planiram da polazem za A2 koji motori su najbolje opcije za to da  budu jeftiniji, jer i sam nisam mnogo priparama i da su laki za odrzavanje jer sa trenutnim motorm nikakvih problma nisam imao niti bilo sta slicno ako moze neka pomoc oko toga koji su najbolji za tu kategoriju. Unapred hvala!😀

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Motocikl: Himalajac

Mlad si i kul, al zasto si uzeo korisnicko ime koje je nadimak osobe poznate kao sadisticki ubica, uz to nije ni lep covek?

 

Napisi koliko si visok i koji tip motora: kros, enduro, naked, sport, kruzer, ti se najvise svidja i da li planiras da ga vozis samo po asfaltu ili ces malo i da ''ores'' njive i livade?

Promenio član opsidiannight
  • Sviđa mi se 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda CBR125R

Pa ovako vozim motor uglavnom po asfaltu i isk sve bih mogo da vozim osim kroserica jer sto bi ih vozio kad sam iz grada i ne svidjaju mi se tolko ostalo moze sve da prodje. Aa ime nisam mogo da smislim bolji nickname 🤣

Visok sam 180 tacno

Promenio član VeljaNevolja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Motocikl: Himalajac

Kawa ER5 ili ER6, Yamaha TDM ili MT3, CF 300NK, Uvek vodi majstora sa sobom da gledas motor, bolje da platis 20-30 jura majstoru nego da ti uvale krs od motora. To su ti moje licne preporuke, drugi ce imati svoje. Vidi ova zadnja dva ako mozes da nadjes u tvom budzetu, posebno MT3.

 

Racunaj da za ispod 1700 EUR tesko da ces naci pristojni motor, cak bih uzeo neki koje je ogreban ili ulubljen a da mi majstor kaze da je agregat ispravan, odrzavan a ram i vile prave. Za 3000-3500+ vec mozes da se nadje stosta.

 

Isto, imaj na umu da to sto kupujes treba i da prodas za godinu dve, vrlo bitna stavka! Izbegavaj bilo sta sto odudara od fabricke konfiguracije, kojekakva farbanja, auspuhe, led migavce i slicno. Kofer na motoru je kao riba sa dobrim, velikim dupetom, svi je zele al mozda i nije lepotica. Bitno je da imas gde da stavis kacigu. Cak i nosac kofera na motoru je velika stvar jer kofer mozes da uzmes kineski za 4000 dinara dok je nosac minimum 70 EUR i to polovan ako naleti.

 

Srecno

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda CBR125R
On 6/4/2024 at 9:45 PM, Rkekoke said:

@VeljaNevoljaJa ne videh da si napisao koliko para imas?

pa   da skupim negde do 3000 evra  ali ako moze neka masina za manje pare meni bi vise odg to ali nebi bilo ako bi trebo da nadjem jos malo vise para od toga isto bi mogo al taj negde budget

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja