Jump to content

Moto Zajednica

Virago 535 kupujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Šta je bitnije gledati, kilometražu ili godište, ako se podrazumeva dobro stanje? Uzgred, ako ima neko da ponudi nešto kvalitetno neka se javi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 248 postova
  • Lokacija: 50,000 miles beneath my brain
  • Motocikl: Yamaha xv950r

@DrE1 Gledaš prvo stanje, kao što si i napisao, pa godište - kilometraža ništa ne znači jer kao prvo  ti motori su "sporogoreći" i prilično dugotrajni, a kao drugo svima ovima sa oglasa slobodno dodaj jedinicu ili dvicu ispred na kilometražu jer su analogni celeri, kad odvrte 99,999 idu opet od nule. 

(Meni je iskreno teško povirovat da motor 30 godina star nije odvrtia do nule makar jednom.)

 

Zašto bi baš Virago535? Virago linija je lipa, meni osobno je nalipša 750ica, ali sve su one malo "sprćene" - kratke. Minus 535ice je i što za 35 kubika ideš u višu kategoriju prilikom registracije i osiguranja. Da nađeš najmlađi primjerak 535 (2003. godište mislim) - to ti je opet motor 21 godinu star. 

 

Ne znam koliki ti je buđet, ali ja bi gleda i Yamahu Dragstar 250/650 (custom varijantu), Hondu Shadow 600-750, možda Suzuki Savage ili Intruder, eventualno Kawasaki EN500 sve je to slično i u istom điru - za lagano kruzanje na 90 km/h.

Promenio član overtone
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: Yamaha FZ6n '05

Imam da preporučim Virago xv535 od poznanika, stariji je čovek, zadnje 3 godine ga registruje i pređe 200km po lokalu. Ako je dozvoljeno kačenje linka oglasa... evo ga 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju Yamaha Virago xv 535, dva para bisaga, vizir, gume prešle 3000km, nove iridijum svecice

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX + (još uvek) FZ6 S2

Ako je zadnje 3 god. prešao 600km, a gume prešle 3000km, koliko su gume stare... Ili ulje... Razmišljam naglas.

Sent from my CPH2305 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 675 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Pa možda je čovek sa novim gumama izvozao 2400 km za par meseci i sledeće tri godine po 200 km godišnje. Zašto misliš da ulje nije menjao svake godine?

Ako si kupac, pozoveš čoveka i objasniće ti sve verovatno. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja