Jump to content

Moto Zajednica

Probiker Traveller čizme

Recommended Posts

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Meni danas stigle te Probiker Activeod Sekule i iznenadio sam se kako dobro izgledaju a cena im je samo 20e. Izradjene su od solidnog materijala, dosta duboke, udobne (nosio ih danas 4 sata po kuci) i nisu mi uopste zasmetale. Dosta su duboke, mislim da idu oko 10 cm iznad clanka, tako da su skoro kao cizme. Mislim da ce voznja po toplijem vremenu biti mnogo prijatnija sa njima. Kakve ce biti kada bude mokro, to ne znam, jer nisam probao. U svakom slucaju, bolje za 20 e sigurno ne mozes naci. Ja nosim normalne patike broj 46-46,5 a ove sam narucio 46 i savrseno mi odgovaraju, tako da ako budes imao nedoumicu koji broj da uzmes, evo ti reper za narudzbinu. Ako ne nadjes one cizme, toplo ti preporucujem da uzmes ove Active. Nadam se da sam bio od pomoci. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Nosio sam 2 god,model ProbikerActive (poluduboka cizma).Ok su za gradsku voznju i neke krace izlete.Imaju zastitu zgloba nista posebno,ali ipak postoji.Mogu da izdrze krace kise,ali ne treba preterivati.Udobne za hodanje.

Slabe strane >djon,mekan je i posle 2 god,se probusio(jebe ga ivica oslonca za noge),i zastita za menjac se ljusti,i odvaja od podloge,tako da se gornji sloj cepa.

Za te pare ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 979 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Danas 16:50 kurirska služba donela PROBIKER Traveller ,pohvale za Sekulu (nisam ni sumnjao u njega).Inače probao sam ih i mogu reći da nisam očekivao taj kvalitet za te novce.Mislim toliko novaca koštaju osrednje patike,sve u svemu nisam razočaran a o kvalitetu podrobnije kada se vreme prolepša za vožnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja