Jump to content

Moto Zajednica

Predstavljane - Like father like son

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N

Drage koleginice i kolege, forumaši,

 

Aktivan sam poduže, pogotovu u čitanju i praćenju, i znatno manje u pisanju. Čekao sam pravi trenutak da se predstavim, tj. da nas predstavim.

 

Kao što naslov kaže, u pitanju su otac i sin, Saša i Luka. Piše Luka. Naše dosadašnje iskustvo se baziralo na skuterima, Peugeot VClick, Piaggio Liberty i Beverly, i Keeway Outlook. Što se kaže, nismo silazili sa skutera. Ja sam započeo sa svojih 14 godina. 

 

Sve do sada je bilo prevozno sredstvo, od tačke A do tačke B. Posle kraće pauze, stvorila se pasija i to je preraslo u mnogo više od običnog prevoznog sredstva, zato ovo i jeste pravi trenutak da se predstavimo kao bajkeri. Najveća je želja da nas dvojica pravimo ture zajedno. Pored nas, u timu je i brat od tetke koji ima nešto duži bajkerski staž, kao i još nekoliko prijatelja bajkera.

 

Predstavljamo se sa istim markama, Suzuki, modelima SV650 i Freewind. Za mene naked, za njega Enduro. Freewind je kupljen od člana sa foruma, dok se SV prvi put predstavlja (ako ne računamo temu o SV).

 

Inače smo Alfisti, pa hajde da sada budemo i Suzukaši.

 

Uvek raspoloženi za dobro druženje i zajedničke vožnje. Može kafa, pivo, roštilj, ma sve.

 

Forum je zaista neverovatna stvar i oduševljavam se time da postoji takva sloga i solidarnosti, mnoštvo ljudi mi se javilo za pomoć pri kupovini, ili da mi udeli savet.

 

Lično sam imao priliku da upoznam dva člana, Nikolu, prethodnog vlasnika Freewind-a, i Ranka, poznatog kao Abarth_maniac. Ne znam šta bih rekao, sem da im se javno zahvalim na svemu. @abarth_maniac @Efendija Skalin

 

Tu je i najmlađi član, moj sin, već se po pogledu vidi da je pasija nasledna tako da ćemo imati budućeg bajkera. Ako to bude slučaj, nadam se da ćemo menjati naslov na like grandpa, like father, like son. 

 

Izvinjavam se unapred na slikama bez opreme, vožnja je zaista bila samo u ulici i to na selu. 

 

Možete nas sresti na relaciji Beograd, Pančevo. 

IMG-20240224-WA0017.jpg

IMG-20240224-WA0018.jpg

IMG-20240224-WA0019.jpg

IMG-20240224-WA0024.jpg

IMG-20240224-WA0015.jpg

Promenio član Luka9905
  • Sviđa mi se 32

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom DL1000, Suzuki V-Strom DL650

Luka, super je bilo upoznati vas. Zahvali se roditeljima na gostoprimstvu. A mi se cujemo skorije za neku voznju, idemo gdje Sasa kaze 🙂

Srecan sam sto je Tetreb takav dom nasao

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 544 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошли на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:
 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja