Jump to content

Moto Zajednica

Citroen C4 Grand Picasso 2013- i noviji kupujem 1 pomocno sediste u gepeku

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Uvozim ovaj auto koji fabricki ima 7 sedista ,ima ona 2 manja u gepeku na sklapanje kada se ne koriste .E sad ovom mom je neko izvadio 7-mo sediste i nije ga vratio .Zbog uverenja AMSS mora da bude prisutno .Ako neko zna gde da potrazim ,ili ko ih ima u delovima ,molim kontakt ,pomoc .Unapred hvala .Moj kontakt 063 177 05 08

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: none

Prelistaj oglase koji prodaju taj isti model i objasni prodavcu šta ti treba i zamoli ga da ti pozajmi da ga registruješ, posle imaš godinu dana da pojuriš deo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Ja kad sam imao 308 sa 7 sedišta od kojih 2 nisam imao, nalazio sam na oglasima da ljudi iznajmljuju ta dodatna sedišta za tehnički. Nisam poslovao, prodao sam auto pre registracije.

Druga opcija je neki forum vezan za francuska vozila pa tamo sigurno neko može da pomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Koliko znam, na tehničkom (a verovatno važi i za AMS), nije važno da imaš broj sedišta, nego broj pojaseva! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Koliko znam, na tehničkom (a verovatno važi i za AMS), nije važno da imaš broj sedišta, nego broj pojaseva! 
Važno je. Meni su kombi sa 8+1 vratili na 7+1, nisam se u momentu snašao da nabavim za suvozača duplo. Em smanjili kapacitet putnika em platio atest za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Neko ?
Ukucaj u pretragu na kupujem prodajem "sedista grand picasso"

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: none
2 hours ago, slobasuper9 said:
4 hours ago, misa-pei said:
Koliko znam, na tehničkom (a verovatno važi i za AMS), nije važno da imaš broj sedišta, nego broj pojaseva! 

Važno je. Meni su kombi sa 8+1 vratili na 7+1, nisam se u momentu snašao da nabavim za suvozača duplo. Em smanjili kapacitet putnika em platio atest za to.

To se ide kod uvoznika te marke i tražiš potvrdu da ti izdaju da je taj model pravljen i sa tvojim brojem sedišta. onda ti ne treba atest

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 4 sati, misa-pei je napisao:

Koliko znam, na tehničkom (a verovatno važi i za AMS), nije važno da imaš broj sedišta, nego broj pojaseva! 

Na oba pregleda mora biti (ranije su na pregledu polovnjaka pisali "vozilo proizvedeno sa 7 sedista u trenutku pregleda 5), na tehnickom se gleda da li su sedista fiksirana i da li rade prikljucci pojaseva (npr 307 sw ima prikljucke na sedistu i cim ga nema nisi utvrdio ispravnost). 

Sedista koja kolega trazi su fiksna, spustena u pod gepeka (kao Zafira npr) tako da nisu otkacena nego izgradjena (odvrnuta) Izgradnja spada u prepravku i moralo bi ispitivanje da se radi ukoliko ne nabavi. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: EN 500 1996

Ako ti znaci mogu da posaljem 3-4 kontakt tel za polovne delove. Ledine +381648985358,

Valjevo 069666545

0637721335, 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Najlepse hvala ,pokusacu da zovem,inace u ino saobracajnoj je upisano 7 sedista,znaci iz fabrike je izasao kao putnicki sa 7 sedista

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Uglavnom ovi sto prodaju polovne delove, nece da raspare sedista. Pokusaj da trazis oba u kompletu. Znam da je skuplje i da ti ne treba, ali mozda lakse nadjes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Uz veliku muku kupljen par, 6-to i 7-mo,prodavac nije hteo da proda posebno . Posto mi je bilo potrebno samo jedno ,drugo sada ja prodajem 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

-Pomocno sediste na sklapanje u gepeku za Citroen C4 Grand Picasso model od 2013 i mladje -Neosteceno , ispravno, nezaprljano , cisto i uredno -Samo ovo jedno imam, ostala...

 

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja