Jump to content

Moto Zajednica

Radni sto sa fiokarom, policom za računar i visećom policom

Recommended Posts

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Društvo, prodajem svoj radni sto u kompletu sa pratećim elementima.
Ima svačega, odlično je za opremanje sobe školarca ili studenta.

Ako je nekome interesantno, za cenu se lako možemo dogovoriti, samo se javite. Ovde ili na 0643628612.

 

Kačim tekst KP oglasa kao i link zbog fotografija:

 

Na prodaju ugaoni radni sto korišćen u kućnim uslovima.
Sto je ugaoni gde je jedna strana širine 130cm, a dubine 70cm, dok je druga strana širine 140cm i dubine 60cm. Sto je standardne visine 76cm.

 

Sto je veoma robustan i čvrst zbog svog ugaonog oblika i postolja sa tri noseće strane.

Oblikom i dimenzijama namenjen ja pisanje i rad na računaru, gde se jedna strana može koristiti za postavku računara, dok bi druga ostala slobodna za pisanje.

 

Radna površina je dupla iverica sa ABS kant trakom sa prednje strane.

Sto je u odličnom stanju, očuvan vrlo dobro. Radna površina je gotovo bez tragova korišćenja.

 

Uz sto ide pripadajući pokretni fiokar, pokretna polica za računar i viseća polica.

 

Fiokar širine 40cm, dubine 45cm i visine 62cm (55cm bez točkića) je sa točkićima sa mogućnošću zaključavanja položaja i može se postaviti pored ili ispod stola.

 

Polica za računar širine 35cm i dubine 60cm je takođe sa točkićima sa mogućnošću zaključavanja položaja.

Može se postaviti uz desnu stranu stola i tako se radna površina stola dodatno proširuje.
Sa skinutim točkićima polica za računar može se postaviti i ispod stola.

 

Viseća polica je širine 120cm i dubine 30cm. Pregrađeni deo je visine 40cm, dok su stranice visine 50cm kako bi se i gornja strana police mogla iskoristiti za odlaganje.

 

Uz sto se na poklon dobija i radna lampa koja se vidi na slikama.

 

Sa zadnje strane radne ploče postavljena je kant traka koja je oštećena na dva mesta, što se vidi na slikama. Takođe postoje tragovi na kant trakama nosećih strana, od kontakta sa radnom stolicom.

 

Transport je neophodno organizovati samostalno, te je lično preuzimanje najbolja opcija.

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju ugaoni radni sto korišćen u kućnim uslovima. Sto je ugaoni gde je jedna strana širine 130cm, a dubine 70cm, dok je druga strana širine 140cm i dubine 60cm. Sto je standardne...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Mislio sam ovo će da ide ko alva. Kontam da je cena pomalo sportska, ali ono, drugarski može i upola… :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Meni bi pasovao taj komple, al ne znam kako bih ga preneo jbg.

Je l' može taj sto da se rastavi, i da li si daleko od gerontološkog doma?

Ne boravim tamo, nego nam je stan tu u blizini. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

@RaS Ah, prevideo sam ovu poruku.

Mislim da može da se rastavi.

Mislim, sigurno da može, pitanje je može li posle da se sklopi a da ostane čvrst i dalje. :D

Nemam previše iskustva, ali mislim da bi tako nešto bilo stvarno moguće. Ako neko ima više znanja, neka kaže.

 

Ako bi želeo da ga prevezeš rasklopljenog, meni je to okej i ja bih pomogao oko toga. Pa i oko eventualnog sklapanja.

Ja sam inače kod Šojke, što je nekih 3,5km od gerantološkog doma:

 

image.thumb.png.738f3435630a6fc372282ae0c2cfe624.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pa dobro, nismo baš blizu, al' mogli smo biti i dalje. :D Ukoliko ne prodaš pre toga, javljam se kad budem bio tamo. :takoje:

Sto bi bio za brucoša, a za transport bi se nekako ja organizovao.

Ali svakako nema žurbe, imamo više od godine do upisa. ;)

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja